PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç içi temizlik+cam film takılması

The_Cakhal
25/05/2007, 20:20
Merhaba arkadaşlar,
Ayrıca iyi haftasonları.
Sayın formumuzun değerli üyeleri, aracıma iç temizlik ve cam filmi taktırmak istiyorum. Cam filmini bauhaus dan aldım. Yalnız kendim taksam pek iyi olmayacağını düşünürek güvenli ellere taktırmak istedim. Benim servisi aradım, tecrübeleri olmadıklarını söylediler.(hiç şaşırmadım :angryrazz:)
Birde ikinci el aldığım için araba içinide temizlettirmek isti
yorum uygun bir bütçeyle.
Tavsiyeleriniz ne olur?
(Ümraniyede oturuyorum)

Halook!!!
25/05/2007, 20:31
Cam filmleri için önerebileceğim bir yer yok fakat cam filmlerini yaptırırken dikkat etmen gereken birşey var benim kanımca.Cam filmlerini yaptırırken arabanın kapılarını açtırıp camları tamamen dışarı çıkardıktan sonra cam filmi uygulaması yaptırmanı tavsiye ederim.2.el arabanın içini temizletmek için de bir Sonax bayisine gidersen eğer gayet güzel temizleyeceklerdir...

The_Cakhal
25/05/2007, 20:44
sağolasın, fiyat bilgin varmı?

Halook!!!
25/05/2007, 20:50
Malesef fiyat hakkında bilgim yok fakat ben İzmirdeki Alsancak Sonaxta boya koruma yaptırırken başka bir aracın içi temizleniyordu.Tavan,koltuklar,göğüslük vb bütün yerler temizlendi ve pırıl pırıl olmuştu...

The_Cakhal
25/05/2007, 21:00
eyvallah,
ama piyasadan fazla olacağı kesin zannedersem.
Araşatırıyım bakalım.

Halook!!!
25/05/2007, 21:09
Sonax ın iç temizlik ile ilgili kendi yazısını aşağıya koyuyorum oradan oku.Ayrıca www.sonax.com.tr (https://www.sonax.com.tr) adresine girerek uygulama merkezleri başlığı altından kampanyaya katılan bayiler sekmesine tıklarsan bayi adlarını, yerlerini ve telefon numaralarını bulabilirsin...

SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK

Otomobillerin iç kısımları zamanla kirlenir, tozlanır ve lekelenir. Hoş olmayan görüntüler ortaya çıkar. Ayrıca bu kirlilik direkt olarak sağlığınızı da tehdit eder. " SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK " uygulamasında otomobil iç mekanının en detay noktaları, tavandan tabana ve bagaja kadar 49 noktası temizlenerek size hijyenik bir ortam sağlanır. Leke ve kirler, özel " Araç İç Temizleme " , " Leke Çözücü " , " Kir Temizleme " ürünleri ve profesyonel yöntemlerle temizlenir, aracınızda bahar ferahlığı sağlanır. Vinly ve deri yüzeyler " Deri Bakım Losyon " ile temizlenir ve bakımı sağlanır.
Detaylı döşeme, koltuk, tavan, taban, paspas, halı temizliği ve hijyen bakımı.
Araç içinin ve bagajın süpürülmesi
Deri koltukların hijyenik temizlenmesi ve bakımı
Bagaj temizlenmesi ve bakımı
Torpido, plastik ve lastik aksamların hijyenik temizliği ve korunması
Kapı panellerinin temizlenmesi ve bakımı
İç-Dış camların, aynaların temizlenmesi
Hava ızgaralarının temizlenmesi ve bakımı
49 noktada detaylı temizlik ve kontrol

kara kız
26/05/2007, 11:39
arkadaşlar unkapanı sonaxta haziranın 15 ine kadar opet kartı olanlara yüzde 35 indirim yapılıyor herkezin haberi olsun

pdr42
26/05/2007, 23:32
ya aslında bende temziletmek istiyorm aracın içini bence 1 senede bir detaylı yapmak lazım ama işte nasıl olacak

taner35
27/05/2007, 14:20
walla ben dünçınarlı sonaxta detaylı iç temizlik ve nano boya korumuma yaptırdımarabam sanki ilk günkü gibi oldu. yaptırmanızı tavsiye edrim

bariso
28/05/2007, 10:16
bence de sonax ziebart dan daha kaliteli ürün kullanıyor. Sonax bayileri kendi markalarının ürünlerini kullanıyorlar faka ziebart polytop diye bir marka kullanıyor urun olarak. Biraz arastırmıstım aynı zamanda tum mahalle arasındaki car care ciler de bu markayı kullanıyor.
gercı en onemlı faktorlerden biri uygulayan usta aslında ama her sonax ta da cok iyi usta olmuyor eğitimli... boya ustalarını car care ustası yapıyorlar...
taner kardes gule gule kullan arabanı :)

The_Cakhal
28/05/2007, 13:57
taner bey kaça yaptırdınız?

taner35
28/05/2007, 22:32
altın bakım olarak geçiyor. iç detaylı tamizlik ve koruma motor temizlik ve koruma boya koruma ve nano guard yapıldı. hepsi 350 ytl 7 taksit. arabayı yaparlarken basında bekledim aklıma gelen her soruyu sordum. adamların felsefesi senin araban benim rabam mış gibi temizliyor. çok memnunum ve yapılan tüm işlemler bir yıl garantili. yaptırmanı tavsiye ederim. farkı görürsün....

The_Cakhal
31/05/2007, 09:12
Teşekkür ederim ilgine ama fazla değilmi yaw ?

Halook!!!
31/05/2007, 12:36
Yapılan işlemlere göre bence fiyat gayet güzel.Zaten dış boya koruma nerden baksan 150 YTL civarında.Motor temizliği ve detaylı iç temizliği var ek olarak.Haliyle 350 YTL iyi bir fiyat bence.Bu arada ben yukarıda detaylı iç temizlikte neler yapıldığını yazmıştım.Diğer işlemler hakkında bilgi almak için Sonax'ın internet sitesine girdiğiniz zaman diğer işlemler hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Aracınızı bir Sonax bayisine götürüp bu işlemleri uygulatırken siz de başında durursanız bu fiyata değer olduğunu göreceksiniz...

AMG
12/06/2007, 21:30
yrn sabah arabamı dış cilaya götürecem...bakalım nası olucak...