PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj İçi Aydınlatma

ferhatburak
13/08/2011, 13:41
Arkadaşlar merhabalar;

Dün grande punto aldım Allahın izni ile 2 senede de kredisini bitirirsem benim olacak :) Lakin alırken aklıma gelmeyen şey dün akşam başıma geldi. Bagajda lamba yeri ve güç (12v)kaynağı yeri var lakin sadece yeri var kendileri yok. Serviste arkadaşlarım var; bana diyorlarki "bazılarında oluyor bazılarında olmuyor" ben bu arabaya 37.000tl para vermişim cam tavanına full kitine kadar almışım ama bagaj aydınlatması yok..Sizlerden ricam; sizin araçlarınızda var mı; yoksa bu problemi nasıl çözebilirim bana yardımcı olurmusunuz? Servise gidiyorum bana yaparsak garanti kapsamı dışına çıkar diyorlar..O kadar canım sıkıldı ki anlatamam..Gittim 2004 boramı sattım;punto aldım ama pişman olmak üzereyim :(

sayal
13/08/2011, 13:51
servisten lambasını alıp kendiniz takacaksınız garantiyle ne alakası var nereden anlıyacaklar zaten çoğunda var

ferhatburak
13/08/2011, 13:56
yerleri var lakin servis baktığında da tesisatın çekilmediği söylüyor :( tesisat çekilirsede garanti dışına çıkar diyorlar..Keşke almak la bitse hemen alırım ama tesisatı yok ki..

sayal
13/08/2011, 14:07
dışarıda güzel bir elektrikçiye yaptırabilirsin.bana sorarsan hiç bir işe yaramıyor kendini aydınlatıyor

cute.poison
13/08/2011, 14:14
dışarıda güzel bir elektrikçiye yaptırabilirsin.bana sorarsan hiç bir işe yaramıyor kendini aydınlatıyor

+1

takres
13/08/2011, 14:22
2011 gp lerin sorunları bunlar...keşke evo alsaydınız...

ibrahim06
13/08/2011, 14:34
Arkadaşlar merhabalar;

Dün grande punto aldım Allahın izni ile 2 senede de kredisini bitirirsem benim olacak :) Lakin alırken aklıma gelmeyen şey dün akşam başıma geldi. Bagajda lamba yeri ve güç (12v)kaynağı yeri var lakin sadece yeri var kendileri yok. Serviste arkadaşlarım var; bana diyorlarki "bazılarında oluyor bazılarında olmuyor" ben bu arabaya 37.000tl para vermişim cam tavanına full kitine kadar almışım ama bagaj aydınlatması yok..Sizlerden ricam; sizin araçlarınızda var mı; yoksa bu problemi nasıl çözebilirim bana yardımcı olurmusunuz? Servise gidiyorum bana yaparsak garanti kapsamı dışına çıkar diyorlar..O kadar canım sıkıldı ki anlatamam..Gittim 2004 boramı sattım;punto aldım ama pişman olmak üzereyim :(

Geçen sene ömer06 kardeşimle buna kendi çapımızda çözüm bulmuştuk şu linke bakın

LİNK
https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/24042-bagaj-aydinlatmasi.html

....

ferhatburak
13/08/2011, 15:32
2011 gp lerin sorunları bunlar...keşke evo alsaydınız...

Evo'nun ön görünüşü hoşuma gitmedi evo diynamic full kitlisi 36500tl lakin görüntü bana hoş gelmediği için almak istemedim. Bakmadım bile.Birde böyle küçük ayrıntılar insanı gerçekten çok üzüyor.

maliyeti bir fabrika için 50 tl bile olmayan ve murat 131'de dahi olan bir gereksinim 2011 model bir araca neden konulmaz bunu anlamış değilim.Ayrıca işin komik tarafı az önce bayiye gittim diğer grande puntolarda var sadece benimkinde mi yok :( bakmadan incelemeden almamak lazım ama Kör bir anıma denk geldi demek ki..

omer06
13/08/2011, 15:42
Evo'nun ön görünüşü hoşuma gitmedi evo diynamic full kitlisi 36500tl lakin görüntü bana hoş gelmediği için almak istemedim. Bakmadım bile.Birde böyle küçük ayrıntılar insanı gerçekten çok üzüyor.

maliyeti bir fabrika için 50 tl bile olmayan ve murat 131'de dahi olan bir gereksinim 2011 model bir araca neden konulmaz bunu anlamış değilim.Ayrıca işin komik tarafı az önce bayiye gittim diğer grande puntolarda var sadece benimkinde mi yok :( bakmadan incelemeden almamak lazım ama Kör bir anıma denk geldi demek ki..
2011 grandelerin hiç birisinde yok merak etmeyin biz çözüm bulduk İbrahim hocamla gayet güzel iş görüyo ve ledli aydınlatma ;)
çözüm alttaki linkte
https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/24042-bagaj-aydinlatmasi.html

vek66
13/08/2011, 16:43
benım kide 2011 model ve aynen bagaj aydıtlatması yok serviste takmaya yanaşmıyorlar arkadaşların dediği gibi. ama sadece bagaj aydıtlatması yok değil kapı tutamaçları güneşlikte ki aynalar vb. ben bu bagaj aydıtlatması sorununu led li bir fener aldım arkasına çıt çıt lı bant aldım o şekilde kullanıyorum...