PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sürücü koltuğu kaldırma problemi

mehmetsafran
09/08/2011, 23:25
Merhaba arkadaşlar ben arabamı alalı sürücü koltuğunu kaldırıyorum o kendiliğinden iniyor, özellikle bir kaç defa sonuna kadar kaldırdım hiç oynamama rağmen yine en alt seviyeye kadar düştü hemen düşmüyor ama bir hafta içinde düşüyor. ne yapabilirim

sezerism
10/08/2011, 00:59
Merhaba arkadaşlar ben arabamı alalı sürücü koltuğunu kaldırıyorum o kendiliğinden iniyor, özellikle bir kaç defa sonuna kadar kaldırdım hiç oynamama rağmen yine en alt seviyeye kadar düştü hemen düşmüyor ama bir hafta içinde düşüyor. ne yapabilirim

Hemen servise göstermelisin .

WiSTaRiA
10/08/2011, 02:30
Servise göstermelisiniz... İçindeki dişliler tutmuyor yada ayarladığınız seviyede kalmasını sağlayan kilit kaçırıyor...

takres
10/08/2011, 02:42
sabitleme yapmıyor sanırım... en iyisi servis...pahalı birşey olacağını sanmam...

mehmetsafran
10/08/2011, 22:22
bulunduğum yerde servis yok ankaraya falan gezmeye gidince bi göstereyim müslüm beye

OzzY
11/08/2011, 11:10
aynı sorunmudur bilmiyorum ama ilk serilerde kol büyük olduğu için inip binerken basıyormuşuz farkında olmadan buda inmesine neden oluyomuş. sonradan kol revize edilip küçüldü. bende böyle bi sorun varmıydı bilmyorum ama burda okuyup servise söyledim kolu değiştirdiler.