PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TOYO marka lastik sizce nasıl?

samoslu
09/08/2011, 15:22
Merhaba arkadaşlar. Puntom artık benden yeni lastik istemekte. Michelin Energy Saver almayı düşünüyorum ancak bir arkadaşım Toyo marka lastiklerin iyi olduğunun ve fiyatının da makul olduğunu söyledi. Baktım gerçekten makul ancak yeni duyduğum için tedirginim. Bilgisi olan var mı acaba?

gokhan5142
09/08/2011, 15:44
2 sene önce aldım genel anlamda memnunum ama ön lastıklerde küçük küçük çatlaklar oluştu ama yol tutuşu falan etkilemedi ister istemez tedirgin oluyor insan

whitegold
09/08/2011, 18:40
Hiç ama hiç tereddut etmeden al arkadasım bende 215 40 17 vardı yol tutusu performansı yagmurdakı tutusu mukemmel sanırım bırıstonun lastıgıydı cok yumusak bı lastık hıc korkmadan al tak derım

takres
09/08/2011, 22:39
daha önce kullandım fiyatına göre gayet iyi :)

sezerism
10/08/2011, 01:04
Arkadaşalr ben toyo lastikleri bilmiyorum .Ama ben ya Biristone alcam yada Mıchlen Alpinlerden alcam .Başka lastik almam.

toggykaya
10/08/2011, 09:31
Hiç düşünmeden al memnun kalacaksın.. 4 aydır kullanıyorum gayet iyi.. ünlü markalara dünya kadar para vermeni anlamı yok..

macman
10/08/2011, 09:52
Bende cok araştırdım cok inceledim düşündüm taşındım sonuçta lastik bu arabayı yere basan tek şey gidip Michelin Energy Saver aldım hem konfor bakımından hemda ses bakımından çok memnunum Biraz pahalı ama gerçekten hakediyor arabada duyduğum çoğu ses kesildi lastiğin yumuşaklığını resmen hissediyosun 185-60-15 aldım tanesi 195 TL. 1 Senede ücretsiz yol yardımı verdiler

lektonstar17
10/08/2011, 12:30
Bende cok araştırdım cok inceledim düşündüm taşındım sonuçta lastik bu arabayı yere basan tek şey gidip Michelin Energy Saver aldım hem konfor bakımından hemda ses bakımından çok memnunum Biraz pahalı ama gerçekten hakediyor arabada duyduğum çoğu ses kesildi lastiğin yumuşaklığını resmen hissediyosun 185-60-15 aldım tanesi 195 TL. 1 Senede ücretsiz yol yardımı verdiler

Energy saver çok güzel bi lastik ama çok pahalymış yav.bridgestone un bu energysaver ayarında bi lastiği varmı acaba? belki onun fiyatı daha uygun olur.

ultraslan33
10/08/2011, 12:36
tr piyasasında michelin lastikler olmaz çünkü çok yumuşak olduğundan en ufak darbede ya lastik zarar görüyo ya da direk canta dayandığından cant yamuluyor..petlas toyo bunlar güzel lastikler fiyatına göre..ha aracınız mercedes bmw dir ve sürekli uzun yol yapıyordur otobanda işte o zaman michelin olur ama normal şartlarda çok pahalı lastiğe şahsımca gerek yok...gene de takdir sizin..saygılar

lektonstar17
10/08/2011, 12:44
tr piyasasında michelin lastikler olmaz çünkü çok yumuşak olduğundan en ufak darbede ya lastik zarar görüyo ya da direk canta dayandığından cant yamuluyor..petlas toyo bunlar güzel lastikler fiyatına göre..ha aracınız mercedes bmw dir ve sürekli uzun yol yapıyordur otobanda işte o zaman michelin olur ama normal şartlarda çok pahalı lastiğe şahsımca gerek yok...gene de takdir sizin..saygılar

petlas yada lassanın energysaver gibi sessiz ve güvenli bir lastiği varmı acaba?

ultraslan33
10/08/2011, 12:49
petlas yada lassanın energysaver gibi sessiz ve güvenli bir lastiği varmı acaba?
ben naçizane fikirlerimi ilettim...herkesin kriterleri farklıdır..siz o markayı beğenmişsinizdir, takdirinizi saygıyla karşılıyorum

lektonstar17
10/08/2011, 12:52
beni yanlış anladınız ben illa o marka olacak diye ısrar etmiyorum. ben gerçektende yardım istedim lassa yada petlasın sessiz konforlu güvenilir bi lastiği varmı diye.

ultraslan33
10/08/2011, 12:57
ok kusura bakmayın :))amaç zaten yardım etmek birbirimize ama size gerçekten tavsiyem boş yere bütçenizi sarsmayın..mercedesler de bile görüyoruz adam 17'' lastik pahalı olunca kumho veya toyo, petlas alıyo..paranıza yazık

samoslu
11/08/2011, 08:53
Energy saver çok güzel bi lastik ama çok pahalymış yav.bridgestone un bu energysaver ayarında bi lastiği varmı acaba? belki onun fiyatı daha uygun olur.

Bursada tüm yetkili bayilere sordum. En uygun 160 TL taksitli olarak buldum. 185 65 15