PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Panzolotaki klima bölümü sorunu..

kaptan*67
09/08/2011, 12:06
Arkadaslar dün gece farkettimki klima butonu calısmıyor sağ ve solundakilerle birlkte ve cok moralim bozuldu teybi söktüm ve alt yani klima butonunun bunundugu tablonun arka kısmından solunda bir diş kırılmıs ve dısarı dogru cıktıgından calısmıyormus bastırıp tuşa bastıgımda calısıyor bıraktgmda calısmıyor bunu yapıstıra bilirmiyim yoksa değişmesimi lazım değişirse fiyatını bilen varmı lütfen yardım..s

xnode
09/08/2011, 13:29
Özellikle sürekli kullanılan otomobil parçaları japon yapıştırıcısıyla falan yapışmıyor. Mutlaka aynı yerden tekrar kırılıyor veya tutmuyor. Tecrübeyle sabit.

Çok güçlü yapıştırıcılar var. İki malzemeyi birbiri ile karıştırıp öyle yapıştırıyorsunuz veya çelik macunu diye bir zımbırtı var onunla belki olur (Denemedim)

kaptan*67
09/08/2011, 19:18
Özellikle sürekli kullanılan otomobil parçaları japon yapıştırıcısıyla falan yapışmıyor. Mutlaka aynı yerden tekrar kırılıyor veya tutmuyor. Tecrübeyle sabit.

Çok güçlü yapıştırıcılar var. İki malzemeyi birbiri ile karıştırıp öyle yapıştırıyorsunuz veya çelik macunu diye bir zımbırtı var onunla belki olur (Denemedim)

Soğuk yapıştırıcının bir faydası olmaz mı acaba ?

pertry
09/08/2011, 22:46
montage kit denen yapıştırıcı çeşidini kullanmayı deneyin

tayfux
09/08/2011, 22:53
hocam mutfakta yemeklerde kullanılan karbon ile japonu karıştırıyorsunuz bir güzel sürüyorsunuz sizi baya idare eder..

OzzY
09/08/2011, 22:58
direksiyonun solundaki ufak gözün tırnağını kırmıştım bende tam dipten. japon+tuzla yapıştırdım taş gibi oldu. japon+kül duymuştum bide.

asil
09/08/2011, 23:18
bally + 404 orjinalden farksız denendi

kaptan*67
12/08/2011, 19:36
Ya arkadaslar yapıstırdım parcayı on numara oldu ama aksam bi baktım ki sol tarafn ledi yanmıyo :( nasıl yapıcaz fikri olan varmı