PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam kaldırma modülü

chapkyne
06/08/2011, 15:32
selam arkadaslar. Gp'lerin Active modelinde camları elimizle butona basılı tutup kaldırıp indiriyoruz.. Hani biraz basınca kendi otomatik kapanıyor veya açılıyor ya onu ekleyebilirmiyiz? sağlıklı olur mu? bu özelliğin ismi nedir:) cam kaldırma modülümü? Ufak bi ayrıntı ama olması çok guzel:) arkadasın c3 var senin arabaya koymamıslar diye kızdırıyor beni:))

emir867
06/08/2011, 16:50
evet bende alarm a taktırmak istedim cam kaldırmayı ama olmuyormuş dediler kapılar açılınca elektiriği kesiyormuş

Erdem Bozdağ
06/08/2011, 18:13
cal kaldırma modülü gayet güzel bizim araçlara.3 senedir sorunsuz kullanıyorum ben.
Camları indirmiyor yalnız sadece otomatik olarak kaldırıyor kumandadan kitlediğiniz zaman aracı

WiSTaRiA
06/08/2011, 18:18
Bende 1 senedir kullanıyorum harika bir şey cam kaldırma modülü... Ama arkadaşın bahsettiği olay farklı... Sizin bahsettiğiniz olayı servise bir danışmanızda fayda var sadece sürücü tarafındaki camlarda var dediğiniz olay...

Bolu_Beyi
06/08/2011, 19:02
Hakan senin dediğin olay modül değil.. Echolon modu yanılmıyorsam. Sen modül diyince arkadaşlarda doğal olarak başka bir olaydan bahsetmişler. Active 'lerde bu tarz malesef cam kaldırma indirme sürekli echolon mod'da. GP'nin bilinmeyen özellikleri diye bir konu var ordan bakarsan Dynamic modellerde bu modu değiştirebiliyormuşsun. Camı sonuna kadar indir indikten sonra 2 sn. kadar tuşa basılı tut. Aynı şekilde camı kapat ve tuşu 2 sn. basılı tut. Daha sonra modu değişmiş olmalı. Ben aracımda denedim malesef olmuyor.. Aradığım bi özellik fakat alıştım artık :) Seninde denemende fayda var

clax22
07/08/2011, 20:26
ben kısa bir sure basınca 2 camda iniyor kendi kendine ama kapatırken camı sadece surucu bolumu kısa basmayla kendi kalkıyor diiğer tarafa sonuna kadar basılı tutmak gerekiyor

sedini
09/08/2011, 12:22
evet bende alarm a taktırmak istedim cam kaldırmayı ama olmuyormuş dediler kapılar açılınca elektiriği kesiyormuş

alarmsız takılmaz diyen yalan söylüyor.. kapı açılınca elektriği kesiliyor fakat kapama butonunda 0.6 sn ya da 0.8 di araç elektirik aldığından Termikli camkaldırma modülleri bu konuda işinizi çözer.. kumandadan kapama butonuna bastıgınızda otomatik camlarınız kapanır..

konuya gelince active lerde sağ cam otomatik olarak kalkmıyor diye biliyorum ama yanılıyor olabilirim..

LorDracula
09/08/2011, 14:03
ya acık camları + skydome kapıları kitleyince otomatik kapanması bende istiyorum ayrıca arka camlar manuel otomatik yaptırtmak kaça patlar acaba mylife modellerinde arka kapılar manuel

chapkyne
19/08/2011, 02:21
ben kısa bir sure basınca 2 camda iniyor kendi kendine ama kapatırken camı sadece surucu bolumu kısa basmayla kendi kalkıyor diiğer tarafa sonuna kadar basılı tutmak gerekiyor

abi snn aracta fire active bende olmyr o?

puntoturbom
19/08/2011, 19:03
bu cam modullerını nerden bulabılırım. yardımcı olur musunuz ?
Teşekkürler,

chapkyne
23/08/2011, 00:58
hepsiburada da var

gemlikli_55
08/09/2011, 15:24
cam kaldırma modülünün montajını kendisi yapan varmı nasıl yapılır bilgi lütfen

atalayx
08/09/2011, 15:55
ön sağ yolcu tarafı cam 2sn basılı tutunca otomatik iniyor ama aynı şekilde kalkmıyor.bunu otomatik kaldırmanın bir yolu var mıdır ?