PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kayıp aranıyor!!!

Misafir2
24/05/2007, 09:40
son 15 - 20 gündür UFUK61 arkadaşımızın msn sı kapalı bunu sebebını kendısıne bir çok kez sormamıza rağmen tatmin edici bir cvp alamadım dolayısı ile artık kafamda farklı düşünceler oluşmaya başladı.

1- araştırma hastanesi ufuğun pc sınıde msn yı çalışmıyor dıye kapatırdı
2- msn de fazla onla bunla haşır neşiır olunca bırı msn sını çaldı:)
3- tayfun (tigis) gıbı yengeden bu konuda kesın ve sert bır tavır aldı

bu üç seçenekten bırı geçerlı mazeret ancak hangısı olduğunu bılmıyoruz ilgili arkadaşımdan rıcam bu soruyu burda sizlerin huzurunda cevaplamasıdır.:jawdown::s18::s18::busted_cop:

tigis
24/05/2007, 10:11
son 15 - 20 gündür UFUK61 arkadaşımızın msn sı kapalı bunu sebebını kendısıne bir çok kez sormamıza rağmen tatmin edici bir cvp alamadım dolayısı ile artık kafamda farklı düşünceler oluşmaya başladı.

1- araştırma hastanesi ufuğun pc sınıde msn yı çalışmıyor dıye kapatırdı
2- msn de fazla onla bunla haşır neşiır olunca bırı msn sını çaldı:)
3- tayfun (tigis) gıbı yengeden bu konuda kesın ve sert bır tavır aldı

bu üç seçenekten bırı geçerlı mazeret ancak hangısı olduğunu bılmıyoruz ilgili arkadaşımdan rıcam bu soruyu burda sizlerin huzurunda cevaplamasıdır.:jawdown::s18::s18::busted_cop:

beni karıştırma kardeşim allah allahhhhhhh :)
ufukda benim gibiş evde son sözü söyler kardeşim biz izmitliyiz
son sözümüz herzaman tamam karıcım sen nasıl istersendir :)

ufuk61
24/05/2007, 10:51
beni karıştırma kardeşim allah allahhhhhhh :)
ufukda benim gibiş evde son sözü söyler kardeşim biz izmitliyiz
son sözümüz herzaman tamam karıcım sen nasıl istersendir :)
valla vedatcım beni kendinle karıştırıyorsun galiba biz trabzonluyuz evde biz ne dersek o ama seni bilmem nasıl yengemden korktuğunu tüm adapazarı ve gp ailesi en azından onur dahil olmak üzere tüm körfezliler bilir bunu neyse bak şimdi ben msn mi acıyorum ama ne dense sana ulaşamıyorum her halde yengem kısıtlama koydu yoksa ordamı başladı göreve anladın sen onu :boxin::s17::s17::evillol:

Misafir2
24/05/2007, 11:20
valla vedatcım beni kendinle karıştırıyorsun galiba biz trabzonluyuz evde biz ne dersek o ama seni bilmem nasıl yengemden korktuğunu tüm adapazarı ve gp ailesi en azından onur dahil olmak üzere tüm körfezliler bilir bunu neyse bak şimdi ben msn mi acıyorum ama ne dense sana ulaşamıyorum her halde yengem kısıtlama koydu yoksa ordamı başladı göreve anladın sen onu :boxin::s17::s17::evillol:

şişşt benımn sabıkam var onun için alttan alıyorum ya senın neyın var ????
ban trabzonlu ayağı yapma geçen kım aldı elınden senın anahtarını yaya geldın yanımıza benmı aldım????

netım kesılıp duruyor ya devletın parası ödeneğı yok modem alalım modemımız ömrünü tamamlamış dedi telekomdakı gelen görevlıler onun için sen geldığınde bazen yokum kardeşşşş
senı sevıyorum allahın izmıtlısı olum boğulacan o körfezin pis kokusundan be gelde oksijen komasına sokalım senı burdada cığerlerın bayram etsin :ebebe:

jeoenis
24/05/2007, 11:38
evde son söz her zaman erkeğindir ve o laf %99,99

''EMREDERSİN KARICIĞIM''

ufuk61
24/05/2007, 14:26
evde son söz her zaman erkeğindir ve o laf %99,99

''EMREDERSİN KARICIĞIM''
eniscim o laf bizler için gecerli adapazarında o dediğin olmuyor :kar:

dejavu
24/05/2007, 16:33
heyttttt...... biz trabzon luyuz........ ))))))))))))))))))))))

ufuk61
24/05/2007, 16:58
ne yaptın ali kemal yaktı ula bizi

ufuk61
24/05/2007, 16:58
Ufuk bu kural herkes için geçerli.;)
doğru lafa ne denir kadriye