PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adapazarı Samtaş ı yakıcam

Reddline
23/05/2007, 16:22
Arkadaşlar bugün Vedat abi ile samtaş a gittik onun arabada ufak bir problem vardı ben de stoplar ve yan sinyalleri boyatacaktım. randevu ile gittik. karşılayan olmadı hiç kimse ilgilenmedi bile. müdüre şikayet ettik hemen sağolsun ilgilendi tabi. ben de 5 dk önce servisteki bir punto ya kartımızı koydum. e tabi usta fırçayı yiyince fıttırdı. araç sahibi ile geldi bu araca kim kart koydu dedi ben de ben koydum dedim araç güvenliğini bozmayın kimsenin aracına ellemeyin filan dedi. ama boş durmayacağım samtaşı yakacağım.
Bu arada Samtaş taki Bünyamin abi ve onun birkaç arkadaşı ve Hikmet abi ye çok teşekkür ederiz bizimle ilgilendiği için.

SAMTAŞI KINIYORUZ....:stop:

femoli
23/05/2007, 16:23
arkandayız kardeşim +1000 kınıyoruz

Çağlar
23/05/2007, 16:36
alla allah ya ne oluyor arkadaş bu servislere, ilgi alaka gosterceklerine , burunlarından kıl aldırmıyorlar ayıp yaaaaaa ?

canberkkilic
23/05/2007, 17:43
geçmiş olsun.. umarım bıdaha tekrarlamaz

Mısafir
23/05/2007, 17:49
bu kadar ayıp bişiy olmaz... Bundan büyük de kayıp olmaz onlar için. En doğrusu burada teşhirdir çocuklar. Başka türlü uğraşmaya değmez.

shoparr_
23/05/2007, 20:14
:bansign::bansign: samtaştaki işgüzar servis elemanlarına

tempesty
23/05/2007, 21:51
Çok ayıp olmuş gerçekten..İnşallah en yakın zamanda hatalarını telafi etme yoluna girerler..

barraquda
24/05/2007, 01:44
vedat kardeş...yardıma ihtiyacınız olursa bir telefonunuzla 15dk da yanınızdayız körfezliler olarak..

viva ada-körfez dayanışması

SteinGP
24/05/2007, 01:46
kart koyunca aracın güvenliğinin nesi bozuluyomuş anlamadım ama ustanın iş güvenliği biraz sarsılır gibime geliyor böyle devam ederse..

ufuk61
24/05/2007, 08:28
onurcum bir olo demen yeterlı kardeşim sen kafanı yorma vay be demek kart vermek aracın güvenliğini bozuyormuş heee vayy birşey daha öğrendim ne kadar sacma yaa onurum kafanı takma izmite gelinde serviste nasıl karşılandığınızı görün

SAMTAŞ' kınıyorum

tigis
24/05/2007, 08:38
sizi bilmez miyim ben kimbilir adamlara neler yaptınız da kızdırdınız
allahın adalıları siziiii :)
kardeşlerim izmitliler olarak bizde işgüzar,ukala,kendini beğenmiş samtaş firmasını kınıyoruz
herzaman bizim ve servislerimizin kapıları sizlere sonuna kadar açık

Mısafır
24/05/2007, 08:38
Terbiyesizlik etmişler, işk önce kendileri bi aralç güvenliğini saglasın... musteri memnunıyetınden haberlerı yok anlasılan...

Misafir2
24/05/2007, 09:10
onurcum bir olo demen yeterlı kardeşim sen kafanı yorma vay be demek kart vermek aracın güvenliğini bozuyormuş heee vayy birşey daha öğrendim ne kadar sacma yaa onurum kafanı takma izmite gelinde serviste nasıl karşılandığınızı görün

SAMTAŞ' kınıyorum
@ufuk61
olo ne demek ufuk ya:))))
@redline
len onur sen ne yakıyonbe samanlıkmı leyn orası:)

gereken yapılacaktır , yapacağız takmayın kafanıza onlar bıze gebe bız değil

ayhan
24/05/2007, 10:11
vedat-onur ustanın adı Ayhan olmasın ben tanıyorum onu velim olur oğlu benim öğrencim eğer oysa oglunu bırakayım trafik ve beden eğitimi dersiden böylece intikamımızı almış oluruz hehe! Şaka bi yana ayhan abiyi tanırım eğer yardım edebilecegim bi konu olursa hazırım arkadaşlar...

Bülent A.
24/05/2007, 10:27
İğneyi kendinize , çuvalzı kaşınızdakine batırın arkadaşlar
Çok samimi olursan olacağı bu.Nasılolsa geliyorlar , hergün burdalar mantığ ve enseye tokat ..... , olayına girilirse sonuç kaçınılmaz.
Ağaç yaşken eğilir.Arada brunlarını sürtseniz bunlar olmazdı.Şimdi o usta fırça yiyince size karşı daha fazla cephe alacak.Haberiniz olsun.
Ama bu SAMTAŞ ı kınamıycağım anlamına gelmez tabiiiii

Akincl
24/05/2007, 10:39
Öyle demeyin kart teknolojisi çok gelişti.

ne malum arabayı bozmayacağı.

samtaş teknolojiyi demek ki yakından takip ediyor.

yakın gitsin ama yine de tebrik ederim :)

ufuk61
24/05/2007, 10:39
@ufuk61
olo ne demek ufuk ya:))))
@redline
len onur sen ne yakıyonbe samanlıkmı leyn orası:)

gereken yapılacaktır , yapacağız takmayın kafanıza onlar bıze gebe bız değil
demekki onuruma düzgün bakamıyorsun orada emanete hiyanetlik hee

MOZDİ
24/05/2007, 10:43
Öyle demeyin kart teknolojisi çok gelişti.

ne malum arabayı bozmayacağı.

samtaş teknolojiyi demek ki yakından takip ediyor.

yakın gitsin ama yine de tebrik ederim :)
:s17: he he akın süperdi valla :s17:
cidden ayıp etmiş servistekiler , umarım hatalarını anlarlar :iwantattention:

akin78
24/05/2007, 11:00
Alalım kara listeye işimiz düşmez inşallah.

Misafir2
24/05/2007, 11:22
vedat kardeş...yardıma ihtiyacınız olursa bir telefonunuzla 15dk da yanınızdayız körfezliler olarak..

viva ada-körfez dayanışması

hıç şüphem yok şahın duygularımız karşılıklı bunu unutma ama bız onların konuştuğu dılı unuttuk artık bız yasal yollarla haledıcez tüm sıkıntıları

pascal
24/05/2007, 14:40
araç güwenliğiymiş, sanki bomba :)

nyesilyurt
24/05/2007, 14:53
samtaşı kınıyorum

mancaba
29/05/2007, 19:04
kardeş merhaba ben hakan hani samtaş da tanışmıştık1 ay evvel biraz geyik yapmıştık nerdesin konuşalım kaynaşalım.

grande41
29/05/2007, 22:54
Aracımı Samtaştan almıştım. Satış elemanlarına lafım yokta, (Kocaelidekine nazaran) servistekiler teslimde çok artist gelmişlerdi bana. Zaten Dayımda Sakaryada oturmasına rağmen Doblosunu buraya Koceliye getiriyor servise.

Neyse müdürüne şikayet edin. Ben konuşmuştum oldukça ilgili birisi

Misafir2
29/05/2007, 23:52
20 000 bakımında izmıtteyım inşallah ufuk efendının çok övdüğü servıse gideceğim bakalım ne olacak samtaştan ıyı olduğu kesın hayırlısı bakalım,
16 bin küsürlerde km. em

ufuk61
30/05/2007, 08:28
20 000 bakımında izmıtteyım inşallah ufuk efendının çok övdüğü servıse gideceğim bakalım ne olacak samtaştan ıyı olduğu kesın hayırlısı bakalım,
16 bin küsürlerde km. em
gelde servis gör vedat efendi bekleriz

batuhan
30/05/2007, 10:52
bi konu baslığı acsak kara lisdedeki servisler diye bu aralar baya coğaldı bunlar forum olarak gitmeyelim bide yonetici arkadaslar bi kınama maili atsınlar site adına tutussun pacaları

KAANİTO
30/05/2007, 12:54
batuhana katılıyorum.
böyle kişileri ve kurumları afişe etmemiz lazım paramızla rezilmi olacağız .
işlerine gelmiyorsa kapatsınlar.bari işlerini layıkıyle yapanlar kazansın bizlerde madur olmayalım

SANtO
30/05/2007, 21:13
samtaşı kınıyorum. :bansign::bansign::bansign:

nyesilyurt
30/05/2007, 23:31
evet servislerden bende şikayetçiyim.tabii işini hakkıyla yapanlara lafım yok.ama gidiyorsun "hallattik abi" diyorlar,nafile aynı sorun devam ediyor.bazende servis giriş kartını açmıyorlar zaten. neyse servislerle ilgili ayrı bir konu başlığı açılmalı bance.

pdr42
30/05/2007, 23:59
valla bence ne yapalım biliyomusunuz ortak bir metin ahzırlansın fiata samtasa mail atalaım gerekli uyarılar yapılsın ya koyunmuyuz lan biz

kanzler
31/05/2007, 04:20
ya arkadaslar samtas ı kınıyorum dıyosunuz ama ben gayeet memnunum..2 arabamda ordan ve ıkısının de su ana kadar kı butun bakımları samtas tarafından karsılandı..bana karsı cok samımı ve ıctenler..sanırım bıraz adam kayırma var;)

h k
31/05/2007, 21:19
batuhana katılıyorum.
böyle kişileri ve kurumları afişe etmemiz lazım paramızla rezilmi olacağız .
işlerine gelmiyorsa kapatsınlar.bari işlerini layıkıyle yapanlar kazansın bizlerde madur olmayalım

arkadaşlar servisleri kara listeye yazmadan önce işlerini yapamadıklarından emin olalım . elemanlar beceremediyse müdürle , müdür ilgilenmediyse patronla o da olmazsa tofaşla bağlantıya geçtiniz ve yineden sizi sallıyorlarsa tamam o zaman yazın kara listeye. ama ilk hatalarında hakkınızı servisin hiç bir yetkilisinden aramayıpta buraya gelip şu servis çok kötü kimse gitmesin diye yazmak bence doğru değil.

bunları yazan ben , servis antipatisine sahip ve her bakımın sanayide daha iyiye ve daha ucuza yaptıralabilecegini iddia eden biriyim. servis taraftarı sanmayın , çok yakındada garantimi bile patlatacağım zaten :D

BGRAYS
31/05/2007, 21:37
aslında nsl deger kaybedıyolar anlamıyolar eskı zıhnıyetle nereye kdr ya

Muhendis06
31/05/2007, 22:44
arkadaşlar servisleri kara listeye yazmadan önce işlerini yapamadıklarından emin olalım . elemanlar beceremediyse müdürle , müdür ilgilenmediyse patronla o da olmazsa tofaşla bağlantıya geçtiniz ve yineden sizi sallıyorlarsa tamam o zaman yazın kara listeye. ama ilk hatalarında hakkınızı servisin hiç bir yetkilisinden aramayıpta buraya gelip şu servis çok kötü kimse gitmesin diye yazmak bence doğru değil.

bunları yazan ben , servis antipatisine sahip ve her bakımın sanayide daha iyiye ve daha ucuza yaptıralabilecegini iddia eden biriyim. servis taraftarı sanmayın , çok yakındada garantimi bile patlatacağım zaten :D

Asil marifet, sistemin normal isleyisi kapsaminda musteriyi memnun etmektir.
Musteriye sinir harbi yasatip, gel git yaptirarak zaman kaybettirdikten sonra, genel merkeze sikayet edilecek olan servis o musteriyle ilgilense ne olur ilgilenmese ne olur.... Musteride 1 defa olumsuz bir yargi olusturunca, bunu temizlemek kolay degildir. :ssss:

h k
01/06/2007, 00:43
15 yila yaklasan meslek hayatimin tamami tamir-bakim atölyelerinde gecti. arizacilik bakimcilik isi zordur. bilgi ister , tecrübe ister , emek ister , ustalik ister bazende sans ister :)

dostum normal isleyis ile zor . hangi markaya gidersen git servislerde eleman kalitesi yerlerde geziyor. çok düsük maasla calisan genc tecrübesiz cocuklar araclarin bakimini yapiyor , bir iki tane ustada baslarinda duruyor yada gelen millete dert anlatiyor. elemanlari 3-5 tane kursa gönderipte duvarlara asilan dizi dizi egitim sertifikasi ile bu isler yürümüyor. servise gittiginize isi bilen bir iki ustaya probleminizi yaptirabilirseniz ne ala . su anda memleketin bazi bölgelerinde ciddi anlamda yetişmiş eleman sıkıntısı var . ha deyince iş yapabilecek adami bulamiyorsunuz .

isin diger bir tarafi bayiler arac satisindan cok para kazanmiyor , esas kazanc kapisi servis. kendi aracimi alirken aldigim rakama göre bayiye kalan komik kismi biliyorum. ama 2 kez bakima gitsem o satistaki kardan fazlasini benden kazaniyor .

kemal_54
01/06/2007, 16:44
arkadaşlar söylediklerinize aynen katılıyorum ama siz gene şanşlısınız garantiniz bitmedi bende fıat araba kullanıyorum garantim bitti servise tamir ve bakım için gittiğimde arabaya ellerini bile sürmüyorlar sen soru sormadan daha lafı azınıza tıkıyorlar bunu yapan tabiki SAMTAŞ diger servislere gitmedim onlar nasıl bilemem tabi arabamı değiştirirsem birdaha fıat marka arabaya binmem heralde

serhatartun41
28/01/2008, 15:51
Arkadaşlar Bu Konu Ile Ilgili Bilip Bilmeden Yorum Yapiyorsunuz.konunun Asli şu. Onur Kardeşimiz Bir Gün Servis Içerisinde Bakima Gelen Bir Grande Punto'ya Sahibinden Habersiz Bir şekilde Aracin Içine Binerek ( Servis Içine Müşterinin Girmesi Yasaktir Ve Bu Her Serviste Geçerlidir!!!) Sitemizin Kartvizitini Koymuş. Aracin Sahibi Müşteride Karti Kimin Koyduğunu Sormuş Ve Servis Dişindan Birinin Koyduğunu Duyunca Tepki Göstermiş.çünkü Araçta Müşterinin özel Eşyalari Varmiş.

Ilk Olarak Kendinizi Bu Müşterinin Yerine Koyun. Aracinizi Servise Götürüyorsunuz. Güvenerek Servis Yetkilisine Emanet Ediyorsunuz Ve Tanimadiğiniz Biri Araciniza Biniyor.hoşunuza Gider Mi???

O Yüzden Onur Kardeşim Sen Burda Haksizsin. Ve Bu Konu Ile Ilgili Samtaş'i Karalayan Yazilar Yazan Arkadaşlari Kiniyorum...

Bende Bu Sitenin Bir üyesi Ve Bu Servisin Bir Personeliyim. Benim De Elimde Kartvizitler Var.ama Ben Kartvizitleri Direk Müşteriye Veriyorum.müşteriden Habersiz Aracin Içine Birakmiyorum...

Birdaha Bu Konu Ile Ilgili Karalama Yazilmaz Umarim Herkes Haddini Bilsin!!! Servisle Ilgili Sikintilar Olabilir,işçilerden Ya Da Ustalardan Memnuniyetsizlik Olabilir Ama Bunu Gelin Adabiyla Anlatin Bizde çözüm Getirelim. Ama Siz Bir Işyerinin Bir Markanin Kuralini çiğneyip üstüne De O Firmayi Karaliyorsaniz Bu Yaptiğiniz Ayip Olur...

yakaryos
06/04/2008, 17:19
bu fiat servislerinde bizi bir dövmedikleri kaldı...

sakarya_punto
27/03/2009, 10:38
arkdasım bende bu senin düşüncen bende sakaryalıyım 2008 in 6 ayında aldım arabayı samtaşa götürüyorum servise bir kereligine bile olsun beni tersleyip yada dik baslılık göstererek bir durum söz konusu olmadı seninkisi bana kalsa etkiye tepki olmus bende aynalarımı üst kapaklarını boyattım ön tamponda boya atıklıgı vardı onu boyattım gerekli bakımlarını yaptırıyorum gişite sıranı beklesen araç kabul arkdaslarımız kartı açıyor bakım ise bakımda iztediklerinizi soruyor özel bir ricada bulunulacaksa araçların detaylı bilgi sahibi teknik uzman geliyor ve gerekirse beraber test sürüşüne cıkıyor daha sonra arç içeri alındıgında bekleme solonunda cayımda geliyor tv karsısında dergilerle zaman geciriyorum aracımın işi bittiginde cagrılıyorum yapılan işlemler söyleniyor fatura dökümanımı ödüyorum ve cook memnun ayrılıyorum buda benim görüşüm ama tabikide dedigim gibi etkiye tepki

makeles
31/03/2009, 12:35
şahsen küçücük yanlış bir mimik, tavır servis değiştirmeme nedendir..