PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Denize Gidelim

34ozkankurtuldu34
26/07/2011, 17:23
Merhaba arkadaşlar perşembe günü istanbula dönüyorum ayagımın tozuyla bir buluşma düzenleyelim dedim ve Adalar turu düşündüm isterseniz Havuz partiside olabilir cumartesi yada pazar günü olabilir fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum listeyi yapmaya başlıyalım 3 gün var önümüzde tekne turunu araştırdım kişi başı adalara gidiş dönüş sadece 15 tl.

Ramazan öncesi son çıkartmamız olacak arkadaşlar. Geçen seneden antremanlıyız tüm koyları biliyoruz güzel bir eglence olacak yine hadi listeye başlıyalım...

Not: Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar var ise SAAT 10:00 da. TUZLADAN.da bu tekne turuna katılabilirler adalarda buluşabiliriz.Aynı saatlerde ordan katılanlar bizlerle adalarda buluşabilirler buda bir bilgi olsun.

HER GÜN
GİDİŞ :AVCILAR DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ ( 09:15) - KINALIADA -HEYBELİADA - BÜYÜKADA (11:15)
DÖNÜŞ : BÜYÜKADA(17:15)-HEYBELİADA- KINALIADA- AVCILAR DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ (19:15)
KONAKLAMA : Kınalıada, Heybeliada veya Büyükada’da 6 saat konaklama dahil toplam tur süresi yaklaşık 10 saatir.
NOT: kredi kartı geçerlidir, Aileleri ile birlikte gelen 7 yaş ve altı çocuklar ücretsizdir, Dışarıdan yiyecek içecek getirmek sertir, dileyen misafirlerimiz tekne büfelerinide kullanabilir,

OTOPARK sıkıntısı yok 5 tl gün boyu isparktan güven altında olacak araçlarımızda.

Tekne Tur dönüşü herzaman ki gibi Avcılarda Ya mehtap turuna çıkalım döndügümüzde yada Herzaman ki Mekanımızda Canlı müzik eşliginde muhabet düzenleyelim herkezin bilgisine...Fazla içki tüketiminde bulunmamak kaydı ile :) orçun bu sanaydı :)

Detaylı bilgiyi burdan alabilirsiniz ? https://www.denturavrasya.com/tarifeDetay.asp?ID=21

Geçen sene bu zamanlar :) ===>>> https://forum.grandepuntotr.com/toplantilar-bulusmalar/18923-01-08-2010-istanbul-adalar-turuna-gidelim-mi.html

Listeyi oluşturalım arkadaşlar kişi sayısı az olursa bu buluşma havuz muhabetine dönecektir havuz partisi düzenleyecegiz.
liseteye kendini ekleyen hangi gün bulaşmak istedigini listenin karşısına belirtsin çogunluga göre hareket edecegiz...

whitegold
26/07/2011, 18:12
ne bırı adalarmı dedı:):):):) orcuuuuuun kos adalara gıdıyoruz:)

gptsport
26/07/2011, 18:17
bnde gelirim valla iyi gelir bu havalarda deniz keyfi adalar iyi fikir

femoli
26/07/2011, 19:20
yanimizdan kac sonra adalar de . Hani aksam geliyordun :D

İstanbulda olsam adalari kacirmam valla :)

WiSTaRiA
26/07/2011, 21:46
Neee adalarmı??????????? :D:D:D:D

34ozkankurtuldu34
27/07/2011, 11:55
yanimizdan kac sonra adalar de . Hani aksam geliyordun :D

Femoli izmirin geceleri bitmedi napalım enişteyiz biz izmirde ordan oraya gezdirdiler bizi izmire ayak uydurduk gelemedim kusura bakma ama birgün ankaraya senin için gelecegim...

İstanbulda olsam adalari kacirmam valla :)

Gel istanbula sende katıl bizee...

Neee adalarmı??????????? :D:D:D:D

Orçun adalar turu en çok senin hoşuna gitmişti :) biliyorum arkadaşım hadi bir adalar turu daha gerçekleştirelim...

ne bırı adalarmı dedı:):):):) orcuuuuuun kos adalara gıdıyoruz:)

Sonerim en çok ta biz keyif aldık orçun ne kadar da bisikleti taşımak zorunda kalsada oda keyif almıştır döndügümüzde aracını nasılda öpüyordu kerata.. hadi bir adalar turu yapalım ve akşamda mehtap turu var nedersiniz yapalım mı ? listeyiiii...

bnde gelirim valla iyi gelir bu havalarda deniz keyfi adalar iyi fikir

Katılım saglarsanız güzel bir eglence olur akşam da mehtap turu yapalım...

Bisikleti olan bisikletini alsında gelsin adalar turuna :)

34ozkankurtuldu34
27/07/2011, 12:02
Merhaba arkadaşlar perşembe günü istanbula dönüyorum ayagımın tozuyla bir buluşma düzenleyelim dedim ve Adalar turu düşündüm isterseniz Havuz partiside olabilir cumartesi yada pazar günü olabilir fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum listeyi yapmaya başlıyalım 3 gün var önümüzde tekne turunu araştırdım kişi başı adalara gidiş dönüş sadece 15 tl.

Not: Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar var ise SAAT 10:00 da. TUZLADAN.da bu tekne turuna katılabilirler adalarda buluşabiliriz.Aynı saatlerde ordan katılanlar bizlerle adalarda buluşabilirler buda bir bilgi olsun.

HER GÜN
GİDİŞ :AVCILAR DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ ( 09:15) - KINALIADA -HEYBELİADA - BÜYÜKADA (11:15)
DÖNÜŞ : BÜYÜKADA(17:15)-HEYBELİADA- KINALIADA- AVCILAR DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ (19:15)
KONAKLAMA : Kınalıada, Heybeliada veya Büyükada’da 6 saat konaklama dahil toplam tur süresi yaklaşık 10 saatir.
NOT: kredi kartı geçerlidir, Aileleri ile birlikte gelen 7 yaş ve altı çocuklar ücretsizdir, Dışarıdan yiyecek içecek getirmek sertir, dileyen misafirlerimiz tekne büfelerinide kullanabilir,

OTOPARK sıkıntısı yok 5 tl gün boyu isparktan güven altında olacak araçlarımızda.

Tekne Tur dönüşü herzaman ki gibi Avcılarda Ya mehtap turuna çıkalım döndügümüzde yada Herzaman ki Mekanımızda Canlı müzik eşliginde muhabet düzenleyelim herkezin bilgisine...Fazla içki tüketiminde bulunmamak kaydı ile :) orçun bu sanaydı :)

Detaylı bilgiyi burdan alabilirsiniz ? https://www.denturavrasya.com/tarifeDetay.asp?ID=21

Geçen sene bu zamanlar :) ===>>> https://forum.grandepuntotr.com/toplantilar-bulusmalar/18923-01-08-2010-istanbul-adalar-turuna-gidelim-mi.html

Listeyi oluşturalım arkadaşlar kişi sayısı az olursa bu buluşma havuz muhabetine dönecektir havuz partisi düzenleyecegiz.
liseteye kendini ekleyen hangi gün bulaşmak istedigini listenin karşısına belirtsin çogunluga göre hareket edecegiz...

34ozkankurtuldu34
27/07/2011, 13:00
Liste:
1- 34ozkankurtuldu34 +1 cumartesi pazar farketmez çogunluga uyarım.

Luc
27/07/2011, 13:22
Bende geliyorum. Cumartesi veya Pazar

34ozkankurtuldu34
27/07/2011, 13:29
Liste:
2- Luc Cüneyt tasyonan cumartesi pazar farketmez

34ozkankurtuldu34
27/07/2011, 13:32
Bende geliyorum. Cumartesi veya Pazar

Cüneyt arkadaşım gel tabiki listeye ekledim bile emin ol egleneceksin güzel birgün geçirecegiz.

Mevlana ne demiş ne olursan ol yine gel :)

Bakalım liste saglam olursa plan bu olacak orçunla görüştüm eger liste az olursa B planına geçecegiz Teknem var ya orda bulaşacagız yada sultanköye gelirsiniz diyor orçun bişeyler yapacagız öncelik adalar turunda her halükarda eglenecek bir ortam kuracagız irtibatı kesme telefonum bu 0541-648-02-52 dilediginde ulaşabilirsin...çagrı at bende kaydedeyim numaranı...

34ozkankurtuldu34
27/07/2011, 20:22
Soneri gören varmı arıyorum telefonada cevap vermiyor tatilde mi? bilgisi olan varmı ?

Bol makara olacak yine bu buluşmada orçun da senelik izindeymiş gelecek bugün telefonla görüştüm kendisiyle...

gptsport
28/07/2011, 15:57
bende uyarım cumartesi pazar fark etmez benim içinde sadece avcılara nasıl gelcem tuzladan onu bilmiyorum??

siyah rüzgar
28/07/2011, 22:16
Siz ne zaman adalara gittiniz, hadi gittiniz benim neden haberim yok :)

34ozkankurtuldu34
28/07/2011, 22:34
Siz ne zaman adalara gittiniz, hadi gittiniz benim neden haberim yok :)

Adem senin haberin olması gerekiyordu ? geçen sene 01-08-2010 tarihinde gitmiştik hatırlamadın mı ? Haberin olması gerekir düşün biraz!!!

Ama bu seferi kaçırma geçen sene on numara makara olmuştu orçunu görmeliydin :) geri dönüşümüzde herkez uyuyordu :) yorgunluktan...

bende uyarım cumartesi pazar fark etmez benim içinde sadece avcılara nasıl gelcem tuzladan onu bilmiyorum??

Doruk ekliyorum senide yarın akşam listeye göre hangi gün gidecegimizi belirleyecegiz... ona göre hareket ederiz tuzladan da gelebilirsin denturla ister orda buluşuruz istersen otobandan avcılar çıkışından çıktıgında alırız seni...tercih senin...

34ozkankurtuldu34
28/07/2011, 22:37
Liste:
2- Luc Cüneyt tasyonan cumartesi pazar farketmez.
3- gptsport Doruk arslan cumartesi pazar farketmez.

Arkadaşlar yarın akşam hangi gün gidecegimizi belirlemeliyiz...

34ozkankurtuldu34
29/07/2011, 12:36
Doruk naptın kestirebildin mi? avcılara nasıl gelecegini ? evet arkadaşlar yokmu katılan bizlere herkez buluşma yokmu diye soruyor ama katılım olmuyor buluşma düzenlendiginde beklemedeyiz arkadaşlar...

PLaTiNuN
29/07/2011, 14:44
Vayy geçen senede tam bu vakitlerde izmirde olduğum için katılamamıştım bu senede katılamıcam cok begenmişti arkadaşlar ikincisinide kaçırmazlar arttık :D :D
Şimdiden iyi eğlenceler herkese...

gptsport
29/07/2011, 21:10
tuzladan otobana cıkcam 1. köprüden gelcem hangi sapaktan cıkcam ve nerden alcaksınız bni ömür avmyi fln biliyorum

WiSTaRiA
29/07/2011, 21:39
Özhancım sana bahsettim ama anlıyamadın herhalde... Bizim maşukiye gezimizde 30-31 temmuzdu ama Serdar abimizin vefatı nedeniyle iptal etmiştik... O yüzden bu buluşmayıda Serdar abimizin anısı hatırına iptal etmeyi öneriyorum... Serdar abimizin daha 40 ı çıkmadan bir organizasyonda bulunmak istemiyorum... Çünkü serdar abimiz normal bir üye değildi... Sürekli aktif ve organizasyonlar yapan biriydi... Kusurumu mazur görün... Eyer gene organizasyon yapılacaksa beni affedin ben yokum dostlarım... Şimdiden iyi eğlenceler...

siyah rüzgar
30/07/2011, 00:25
Özhancım sana bahsettim ama anlıyamadın herhalde... Bizim maşukiye gezimizde 30-31 temmuzdu ama Serdar abimizin vefatı nedeniyle iptal etmiştik... O yüzden bu buluşmayıda Serdar abimizin anısı hatırına iptal etmeyi öneriyorum... Serdar abimizin daha 40 ı çıkmadan bir organizasyonda bulunmak istemiyorum... Çünkü serdar abimiz normal bir üye değildi... Sürekli aktif ve organizasyonlar yapan biriydi... Kusurumu mazur görün... Eyer gene organizasyon yapılacaksa beni affedin ben yokum dostlarım... Şimdiden iyi eğlenceler...

Kesinlikle katılıyorum...

siyah rüzgar
30/07/2011, 12:03
Arkadasımız Özkan kurtuldu'nun (34ozkankurtuldu34) annesi vefat etmiştir . Merhuma Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dilerim.

PLaTiNuN
30/07/2011, 15:29
Buluşma ayarlamak isterken bu acı haberi alan 34özkankurtuldu34 nickli arkadaşımız abimize tekrardan başsağlığı diliyorum mekanı cennet olsun,nur içinde yatsın rahmetli...