PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 Grande, Beyaz, Cam Tavan..

utkuaydin
22/07/2011, 00:27
Merhabalar :

Merhaba ;
İlk sahibinden 2011 model, Grande Punto, beyaz, cam tavan, full kitli aracım satılıktır.Henüz 7.000 km olan araçta değişen yada boyanan parça yoktur. Araç şehir içinde itinayla kullanılmış olup motoru zorlanmamıştır.0 dan farkı km sidir.
Yakıt tüketimi son derece düşüktür..Sakin kullanımda şehiriçi ortalaması 6.8 şehirlerarası 5.5 litredir.Lpg ye son derece uyumludur.Fire motorların lpg ye ne kadar uygun olduğunu internet üzerinden araştırabilirsiniz.Son dönemde fiat yetkili servislerinde de, araç garanti kapsamı dışında kalmadan taktırabiirsiniz.
İtalyadan özel siparişle, 3 ay sıra beklenerek, 6 ay önce alınmıştır.Puntolara en yakışan kombinasyon, bir çok kişiye göre beyaz + cam tavan olduğu için stoktaki araçlar alınmamıştır.Full kit içeriği şu şekilde :

Vergi borcu cezası hibesi yoktur, hemen satışı verilebilir.Kullanım kitapçıkları faturası yedek anahtarı v.s hepsi durmaktadır.
Kısaca bayiden aracı nasıl alıyorsanız öyle alacaksınız.Sıfır fiyatı 30.900 tl dir.pazarlıkla biraz daha düşürürler..
Aracı satma sebebim, bravo yada tsi leon gibi, bir üst sınıf araç almaktır.
Aracın arka çamurluklarında, park halindeyken amatör sürücüler tarafından, ufak sürtmelerle oluşan 5 er cm lik iki üç parça çizik vardır.Akıllara birşey gemesin diye özellikle boyatmadım.Pasta cilayla dahi çıkabilirler.Zaten aracı görünce önemsiz boyutta olduğunu göreceksiniz.Bunun dışında da en ufak hata kusur çalışmayan aksam yoktur.
Takas en az benim aracım kadar temiz, yüksek modelli ve üst sınıf araçlarla olur ( düşündüğüm araçları yukarıda yazdım )
Ev arsa tarla dükkan takası düşünmüyorum.
Tüm detayları yazdığımı düşünüyorum, lütfen ciddi alıcılar irtibata geçsin..

Fiat Punto Grande 1.4 Fire Dynamic 2011 Model 26.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-punto-beyaz-skydome-full-kit-7-000-km-54784747/detay/)