PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bel altındaki izler

ErdmG
20/07/2011, 19:41
bugun aracı yıkarken farkettim arabanın alt kısımdakı bölgelerde beyaz beyaz sanki sakız yapışmış gibi lekeler var ve bu lekler arka tampona kadar devam edıyor süngerle biraz uğraştım ancak çıkmadı oto yıkamacıya götürdüm 200 liralık bi işlem yapınca sorun kalmaz dedi. bel altı komple cila cekilecek dedi.. ama bana biraz fazla abartıyo gibi geldi sizlerin bildiği bu lekeleri çıkarabilcek bi çözüm yolunuz var mı?

omer06
20/07/2011, 22:10
foto çekersen yardımcı olabilirim

izoci
20/07/2011, 22:12
tabi yaaaa forumun detailingcisi yardımcı olur o :D

aytek06
20/07/2011, 22:13
foto çekersen yardımcı olabilirim

Beni unutma Ömer ;) Bana yardım etcen sen esas,bilion senle işimiz var :D :)

reddragon
20/07/2011, 22:17
Pasta ile çıkmıyorsa bence bırak dağınık kalsın... Kim bakar belden aşağısına zaten ayıp bişey :)

omer06
21/07/2011, 10:47
Beni unutma Ömer ;) Bana yardım etcen sen esas,bilion senle işimiz var :D :)
unutmuyom aytekim :) yarın son sınav ondan sonra haberleşelim :)

aytek06
23/07/2011, 10:06
unutmuyom aytekim :) yarın son sınav ondan sonra haberleşelim :)

Haberleşelim ;)

blackhawk
23/07/2011, 11:36
Ziftin ve boya üzerindeki birçok kalıntının en büyük ilacı gazyağı boya ya kesinlikle zarar vermez hatta parlatır. Camsil spreyinin içine biraz gazyağı koyun sileceğiniz yere sıkın 20-30 sn bekleyin ki kir kabarsın sonra bezin üzerine bir miktar gazyağı dökün ve silin zifti dahi çıkartır.(yıllardır tarafımdan denenmektedir)

asukasan
23/07/2011, 11:50
leke ve izlerin durumuna bağlı, foto olsa daha kolay yardımcı olunur, sizden ricam lekelerin üzerine tırnağınızla dokunduğunuzda çukur hissimi veriyor, yoksa tümsek hissimi, çukur hissi veriyorsa pastalık bir işi yok çünkü taş izi ve rötuş boyası yapılacak, tümsek hissi veriyorsa yapışkan bir leke, sakız, zift, boya veya çimento parçası olabilir bunlarda irfan arkadaşımın dediği gibi gaz yağı ile kolayca çıkar. durum ile ilgili bilgi verirsen sevinirim.

jacoben
23/07/2011, 12:49
Gazyağı mükemmel bir çözüm ama o da olmazsa, herhangibir boya malzemesi satan yerden boyayı bozmayan tiner alın işte o kesin çözüm, ben de bütün arabaları bu şekilde temizliorum, sünger ile sürün bekleyin sonra da hafif nemli bir bezle nokta leke bırakmaz:)