PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön takım soru?

chapkyne
19/07/2011, 20:08
selam arkadaslar.. ön takımdan bir süredir ses geliyordu.. sağ-sol salıncak + z rotları deişti. ses buyuk ölçüde gitti fakat gene de biraz tıngırtılı cukura girince sağ salıncak ile sol salıncak arasından bir lökürtü sesi geliyor.. Sizce neden olabilir? Bu klima ugultusu bende de vardı polen filtresini deiştirdim hala var:) nabacaz:)

italyan__atesi16
19/07/2011, 21:20
selam arkadaslar.. ön takımdan bir süredir ses geliyordu.. sağ-sol salıncak + z rotları deişti. ses buyuk ölçüde gitti fakat gene de biraz tıngırtılı cukura girince sağ salıncak ile sol salıncak arasından bir lökürtü sesi geliyor.. Sizce neden olabilir? Bu klima ugultusu bende de vardı polen filtresini deiştirdim hala var:) nabacaz:)

uğultu polen filtresiyle alakalı değil.
torpidonun alt kısmında klima fanı var orası zamanla yaprak toz börtü böcek doluyo onu sokup temizlersen ugultu falan kalmaz

Du Hast
20/07/2011, 02:25
lifte kaldırıp levye ile kontrol etmek lazım. net birşey söylemek zor.
amörsitörlerden de olabilir

blackhawk
20/07/2011, 12:54
İzmir'de olsan seni doktor 'a gönderirdik.Malum punto'yu yalamış yutmuş ilmini öğrenmiş bir kişi...

puntoturbom
20/07/2011, 15:03
aynı sıkıntı bende de var amortisor takozu ,bıcogunda sorunlu . Garantıdeyse 70 bını gecmeden degıstırın. Geçtiyse ısrar edın fabrıkasyon hatalı oldugu ıcın ıtıraz edemıyorlar.

schumi
20/07/2011, 15:35
amortisör testine gir ...

chapkyne
21/07/2011, 01:54
hacı bnm arac 60 000 de ama 2006 model? serviste ucretsiz deişime tabimidir?

chapkyne
21/07/2011, 01:55
uğultu polen filtresiyle alakalı değil.
torpidonun alt kısmında klima fanı var orası zamanla yaprak toz börtü böcek doluyo onu sokup temizlersen ugultu falan kalmaz

hacı bu fan nerde ben takarken polen filtresini göremedim veya dikkat etmedim?