PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polen filtresi

italyan__atesi16
19/07/2011, 01:53
arkdalar bugun puntomun hava ve polen filtresini değiştirdim.
polen filtresini takmadan once guzelce bi parfum banyosu yaptırdım klima açıkken mis gibi koku yayıyo etrafa şiddetle tavsiye ederim:)

Du Hast
19/07/2011, 02:30
arkdalar bugun puntomun hava ve polen filtresini değiştirdim.
polen filtresini takmadan once guzelce bi parfum banyosu yaptırdım klima açıkken mis gibi koku yayıyo etrafa şiddetle tavsiye ederim:)
o filtreyi oraya koyan mühendise her değiştirdiğimde küfür ediyorum.

italyan__atesi16
19/07/2011, 02:55
o filtreyi oraya koyan mühendise her değiştirdiğimde küfür ediyorum.

oraya koyan muhendis ayrı bi olay servis bile adam akıllı takmayı beceremio aracı aldıgım adam 3ay once serviste değiştirmiş filtreyi. bugun bi çıkardım adam takamayınca zorlamaktan hep yırtmıs filtreyi servisteki adamlar işi bilio deyip yetkli servise gidioruz bide

kayya
19/07/2011, 12:59
Hava ve polen filtresi değişimini fotolu ya da videolu gösteren bir kılavuz var mıdır? :)
Gerçi hava kolay di mi, 3 tane vidayı sök, eskisini çıkarıp yenisini tak... Polende iş değişiyor... :S

takres
19/07/2011, 13:02
yeri gerçekten çok saçma...

sonytech
19/08/2011, 23:07
Hava ve polen filtresi değişimini fotolu ya da videolu gösteren bir kılavuz var mıdır? :)
Gerçi hava kolay di mi, 3 tane vidayı sök, eskisini çıkarıp yenisini tak... Polende iş değişiyor... :S

Linki inceleyin...

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/29952-polen-filtresi-degisimi-resimli-anlatim.html#post564070