PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Debriyaj balatası fiyat yardım!!!

halilcan
18/07/2011, 19:04
Mrb arkadaşlar,
Aracım 90 hp 1,3 multijet gp ... geçenlerde devir saatinde farkettiğim problemle ilgili olarak arabayı tamirciye götürdüm, baskı balatanın değişmesi gerektiğini söyledi bu gün gidip üstünde ricambi originali yazan bi balata seti aldım yalnız içinden bilya çıkmadı ve fiyat olarak 200 tl ödedim işçilik için de 150 tl istediler acaba fiyat ve marka konusunda bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi ?

kadir07
18/07/2011, 19:44
ben iki ay kadar önce değiştirdim orjinal olarak lancia marka dediğin gibi italyanca yazıyor üzerinde baskı balata 190+bilya(rulman)210 tl + işçilk 100 = 500 lira ödedim 90 lıkların baskı balatanın içinden bilya çıkmaz onu ayrıca alman gerekir oda yalaşık 220 tl civarıydı. hatta benim baskı balatayla birlikte volanda bitmiş 650 de volana verdim taktırırken oda değişti umarım sende de arıza yapmaz ben parçarı bulana kadar arabaya binmeye devam edince volanıda dağıtmışız aklında olsun bir an önce değiştir baskı balatayı..

halilcan
18/07/2011, 20:14
ilginiz için teşekkür ederim kadir bey gayet açıklayıcı oldu iyi günler dilerim :)

fawori
19/07/2011, 01:11
ben iki ay kadar önce değiştirdim orjinal olarak lancia marka dediğin gibi italyanca yazıyor üzerinde baskı balata 190+bilya(rulman)210 tl + işçilk 100 = 500 lira ödedim 90 lıkların baskı balatanın içinden bilya çıkmaz onu ayrıca alman gerekir oda yalaşık 220 tl civarıydı. hatta benim baskı balatayla birlikte volanda bitmiş 650 de volana verdim taktırırken oda değişti umarım sende de arıza yapmaz ben parçarı bulana kadar arabaya binmeye devam edince volanıda dağıtmışız aklında olsun bir an önce değiştir baskı balatayı..

baskı balatası zamanında değişmezse kesinlikle arkadaşa olan gibi volanı yer her 50000 km. bir usta kontrol edilmesi gerekiyor demişti bana volan açısından.