PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP Cd Çalar Tuş Takımı Soyulması

cll07
18/07/2011, 12:11
Selam Arkadaşlar,

Benim cd çaların tuş takımının kaplamaları soyulmuş durumda... Fiatların kronik bir problemi... Serviste bant yapıştırarak düzeltildiğini duydum... Antalya'da bu işi yapabilecek servis ya da mekan bilen varsa, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Saygılar...

Arif231
18/07/2011, 13:28
Aynı sorun bende de var, bu GP'lerinde kronik sorunu bitmek bitmiyor bazı noktalar çok ama çok kalitesiz yapılmış

rafykar
18/07/2011, 13:30
aynı sorun ford'larda davar. aşırı güneşte kalmaktan kaynaklı olabiliyormuş.ben 3 yıldır kullanıyorum bir sorun yalamadım.tamiri yok sanırım

ps_umit
18/07/2011, 13:35
bende yeni aldım 2007 teyp ses düğmesi yok nereden bulabilirim arkadaslar lütfen yardımcı olun

ps_umit
18/07/2011, 13:38
arkadaşlar ankarada olanlar lütfen yardımcı olun ön düzende sorunlar ver ii bir usta telefonu istiyorum

frç
18/07/2011, 17:52
arkadaşlar ankarada olanlar lütfen yardımcı olun ön düzende sorunlar ver ii bir usta telefonu istiyorum
Ankara da kavaklıdere fiat servis te Müslüm Bey var.Kendisi forumdaşımız olup oraya git ve kendini tanıt sorununa en uygun çözümü bulacağına eminim...:rolleyes:

frç
18/07/2011, 17:57
Selam Arkadaşlar,

Benim cd çaların tuş takımının kaplamaları soyulmuş durumda... Fiatların kronik bir problemi... Serviste bant yapıştırarak düzeltildiğini duydum... Antalya'da bu işi yapabilecek servis ya da mekan bilen varsa, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Saygılar...
https://forum.grandepuntotr.com/genel/19395-beyazlayan-tus-takimlari-tamiri.html
İletişime geçersen kargo ile göndere bilirsin.