PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Navking navigasyon Word'un %40 indirim kampanyası...

e.yavuz
11/07/2011, 23:39
Selamlar arkadaşlar,

Kampanya dahilinde indirimli olarak satılan,navigasyon cihazlarından aramızda kullananlar varmı?...

Fikirleriniz nelerdir?...

Navking ROUTE66 Navigasyon Sistemleri. Adres bulmanın en kolay yolu... (https://www.navking.com/CampaignDetail.aspx?d_campaign_id=19)

FeyyazYavuz
11/07/2011, 23:47
navking kullanıyorum güncellemesi hiç iyi değil ters yönlere sokabiliyor uyduyla bağlantıyı bazen geç kuruyor.. bazen adresi girdikten 5 dakika sonra gideceğimiz yeri hesaplıyor bazen saniyeler alıyor

yuzuakyener
12/07/2011, 00:17
Türkiye içinde başarsoft haritalarından şaşmayın derim. Route66 falan çok az güncelleniyor. Güncelleme ise navigasyonun can damarı çünkü burası Türkiye :D Bugün gittiğiniz yol yarın başka yere çıkabilir ya da hiçbir yere çıkmayadabilir :D

Moosty
12/07/2011, 08:21
Navking'in cihazını kullanıyorum, Route66 yı kaldırıp IGO8 kurdum.

Route66 berbat, güncelleme zayıf, harita daha zayıf.

Cihaz fena sayılmaz, pili sağlam çıktı. İki yıldan fazla bir süredir kullanıyorum pil hala sağlam, ha arabanın içinde kullanıyorum pilin sağlam olması çok mu önemli, hayır.

Bir kere düştükten sonra vidaları çıkıp arka kapağı açıldı, GPS alıcısına da bağlanamamaya başladı. Bulabildiğim vidaları sıkıp japon yapıştırıcısı ile yapıştırdım o günden beri hiç problem çıkmıyor.

Özetle, Navking alacaksanız programları kendiniz yüklemeyi, cihazın içini açıp tamir etmeyi göze almanız lazım.

fausto2005
12/07/2011, 12:53
Navking maxi 510 modelini 5 aydır kullanıyorum.Route66 beş para etmez bir program.Üstte yazan arkadaşında dediği gibi cihaz fena değil ama haritalar başarısız.Ben igo yükledim.Tavsiyem başarsoft haritaları kullanan başka bir cihaz almanızdır.