PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ts başkanı gözaltına alındı

ERDEM1907
11/07/2011, 09:08
Bu sabah başlayan ikinci dalga operasyonda 22 kişi gözaltında. Sadri Şener'in yanısıra eski Futbol Federasyonu'nda önemli isimler Levent Kızıl ve Mümtaz Karakaya ile bu sezon Gençlerbirliği'den Ankaragücü'ne transfer olan Sedrar Kulbilge de gözaltında...

GP COSKUN
11/07/2011, 10:22
hayırlı olsun diyelim ne diyelim
suçlular cezasını çekmeli
aziz yıldırıma dün trabzon taraftarının bağırdığı gibi hesap vermeli herkes
tabi suçu olanar

bu arada bir espride patlatayım bari
bank asyanında artık derbisi var desenize
fener -trabzon =))))

ERDEM1907
11/07/2011, 10:36
adalet yerini bulsun kim ve hangi takımın mensubu olursa olsun suçlular cezasını çeksinler. Şu an herkes sanık durumunda kimse için hüküm verilmedi. Şike yapmak ve ŞİKEYE TEŞEBBÜS ETMEK de küme düşürülmeyle cezalandırılıyormuş ilgili yasa gereği. Hayırlısı olsun diyelim.

Birkan61
11/07/2011, 10:54
Sadri Şener açıklama yaptı böyle bir iş yapsak küme düşmekten vs. şeylerden değil Trabzon halkından korkarız, onların karşısısına nasıl çıkardık diyerekten. Bence Sadri Şener yapmaya çalıştıysa bile yapamamıştır :D

Ayriyetten, eğer ki olduda Sadri Şener veya Trabzonspor kulübü olarak şike yapıldıysa bizde küme düşelim. Cezası neyse verilmeli ;)

LorDracula
11/07/2011, 11:20
bana söylermisiniz bugune kadar yapmayan takım varmı?

Birkan61
11/07/2011, 11:29
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in avukatı yaptığı kısa açıklamada "Sayın Başkan Gözaltına alınmadı, ifadesine başvuruluyor. Buradan adliyeye gideceğiz" dedi.

Birkan61
11/07/2011, 12:25
Sadri Şener'in ifadesinden sonra ser bırakılması bekleniyor.

LİG TV

ibrahim06
11/07/2011, 13:04
Ben sadri başkanın ser bırakılacağına inanıyorum. Zira fenerin şimpiyonluktaki RAKİBİYDİ Trabzon. İster istemez bu takıma da bişeyler sormak lazım. Ben bu gözaltının gene Aziz Yıldırım ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Değilse ve başka işler varsa tabiki cezalarını ceksinler. Aylarca bilet alalım, lig tv abonesi olalılm. uçak bileti maç bileti alıp şehre maça gidelim. ve böyle bişeyle karşılaşmak çok üzer. Ama dediğim gibi Sadri başkan ser bırakılcaktır.

Birkan61
12/07/2011, 19:33
Sadri Şener ser bırakıldı.

ibrahim06
12/07/2011, 19:56
Ben sadri başkanın ser bırakılacağına inanıyorum. Zira fenerin şimpiyonluktaki RAKİBİYDİ Trabzon. İster istemez bu takıma da bişeyler sormak lazım. Ben bu gözaltının gene Aziz Yıldırım ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Değilse ve başka işler varsa tabiki cezalarını ceksinler. Aylarca bilet alalım, lig tv abonesi olalılm. uçak bileti maç bileti alıp şehre maça gidelim. ve böyle bişeyle karşılaşmak çok üzer. Ama dediğim gibi Sadri başkan ser bırakılcaktır.

Çok şükür dediğim gibi ser bırakıldı.