PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon üzerindeki ses kısma tuşu çalışmıyor

HarbiAslan
09/07/2011, 10:49
Arkadaşlar herkese selamlar,

Aracı aldığımdan beri birşeyler var diyordum bu tuşta ama çok incelemedim.

Bugün artık tak etti, direksiyon üzerindeki ses açma tuşu gayet rahat çalışıyor ama kısma tuşu için parmağımla 5 kg civarında bir kuvvet uygulamam gerekiyor. Sinir oldum anlayacağınız, araç daha 3,5 aylık , servise gitmeyi düşünüyorum inşallah .oktan bi tuş için bekletmezler.

Birde bu tuş değişimi esnasında ledli olanlardan istersem takılırmı ? aradaki farkı ödeyip ledli tuş taktırma gibi birşey yaptırabilirmiyim ? Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.

k0d3r
09/07/2011, 18:51
Selamlar, ledli tuş dediğiniz nasıl birşey. Örnek bir resmi varmı?

Birkan61
09/07/2011, 19:11
Selamlar, ledli tuş dediğiniz nasıl birşey. Örnek bir resmi varmı?

Hocam resmi vardı forumda fakat şöyle diyeyim,

Direksiyondaki tuşlarında ışıklandırılmış olması.

Beyaz ve Mavi gibi renkler tercih ediliyor genelde.

HarbiAslan
25/08/2011, 15:05
arkadaşlar selamlar, bi süredir takılamıyordum buralara, aracı 2 hafta önce servise götürüp baktırdım, arka kapılarda gıcırtı vardı, sorun tahdit yayımı nedir ondan dediler, ellerinde yoktu sipariş verdiler, ayrıca direksiyon üzerindeki tuş içinde sipariş verdiler. ve dün parçalar geldi aracı servise bıraktım, kapılar gayet güzel olmuş ayrıca direksiyon üzerindeki tuşları görünce büyük bir sevinç yaşadım çünkü "ışıklandırmalı tuşlardan" takmışlar :)) , şimdilik sıkıntılarım çözülmüş oldu.