PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tampondakı kırık

Mentor
07/07/2011, 18:47
kopege vurmamdan dolayı sol kısımda 10 cm sanırsam kırık meydana geldı bunu yapıstırma yapabılırmıyım.servıs sıfır tambona 450 fıyat verınce boyle bı yonteme basvurmak zorunda kaldım. resımı cektım ama upload sıtesı bulamadım.

Birkan61
07/07/2011, 20:25
Tinypic.com sitesini kullanabilirsiniz.

10 cm'lik çatlak benim ön tampondada var aşağı doğru, ben öyle kullanıyor nazarlık niyetine. Aldığımdada öyleydi :)

Değişeni olmasın diyede değiştirmedim.

blk_hakan
07/07/2011, 20:55
Geçmiş olsun ...Auto King e gitmenizi tavsiye ederim daha ucuza halledersiniz..

Mentor
07/07/2011, 21:11
https://i55.tinypic.com/15nvqk3.jpg

alt kısımdakı ızgara yerınden sureklı cıkmasa bende yaptırmak ıstemıyorum ama goruntusu kotu gorunuyor. fazla para vermeden yapmanın yollarını arıyorum.

StrawBeeRy
07/07/2011, 22:09
içeriden ısıtarak yapıştırılır dışarıdanda lokal boya ile hallodur diye düşünüyorum.tamponlarıda dert etmeyin arkadaşlar tampon sonuçta plastik aksam yahu ufacık bir taş gelse boyası atıcak ee oldu o zaman boyası attı değeri düşücek diye orası öylemi gezelim olurmu öyle şey çok ince eleyip sık düşünmemek lazım

Birkan61
07/07/2011, 23:14
içeriden ısıtarak yapıştırılır dışarıdanda lokal boya ile hallodur diye düşünüyorum.tamponlarıda dert etmeyin arkadaşlar tampon sonuçta plastik aksam yahu ufacık bir taş gelse boyası atıcak ee oldu o zaman boyası attı değeri düşücek diye orası öylemi gezelim olurmu öyle şey çok ince eleyip sık düşünmemek lazım

Mantıken doğru diyosun mert ama arabayı satarken 1 parça değişen var yazması bile ilanda adamlar ilanı kapatıyor direk veya ölü teklifler veriyorlar satarken zorluk çıkıyor. Anlamıyorlarki direklerde şaselerde problem olmadığı sürece sıkıntı yok ama anlamıyorlar işte :D

krakercocuk
07/07/2011, 23:16
bence hiç elleme

OzzY
07/07/2011, 23:17
kimse tampondaki boyaya değişmeye bakmaz.

StrawBeeRy
07/07/2011, 23:32
Mantıken doğru diyosun mert ama arabayı satarken 1 parça değişen var yazması bile ilanda adamlar ilanı kapatıyor direk veya ölü teklifler veriyorlar satarken zorluk çıkıyor. Anlamıyorlarki direklerde şaselerde problem olmadığı sürece sıkıntı yok ama anlamıyorlar işte :D
aynen oda doğru ölücü çok piyasada nerden kırarsam kardır diye düşünüyorlar

fawori
08/07/2011, 02:06
aman millette ağzı olan konuşuyor yok tampon değişmiş yok boya var kardeşim bir arabanın motor+şanzuman+yürüyen de sorun olmasın bence en önemlisi o bu memlekette hele ki büyük şehirlerde olupta çiziksiz bir araba sahibi felan olma şansı 1%5000 napçak picasso tablosumu arabanın boyası.Bende önümüzdeki hafta boya için yetkili servise vericem aracı satarken uyanıklar çıkarsa diyeceğim tek şey işine gelirse alırsın gelmezse sana iyi gezmeler der geçerim ne yapalım yani harita gibi çizik daha mı iyi.

gemlikli_55
08/07/2011, 08:52
aynı sorun bende de vardı tamponu sokmelisin kırıkları ust uste getir o tampunun arkasından catlağın uzerine bildiğimiz KARBONAT dök sonra JAPON YAPIŞTIRICISI dök dökerken bıraz uzak dur uzerine eğilme gözün yanar 30 sn taş gibi tutar en azında esneme cıkma yapmaz benımde ızgara ile sis farı arası kırıktı o sekilde yapıstırdım tas gibi oldu

cck1
08/07/2011, 09:00
kimse tampondaki boyaya değişmeye bakmaz.

+1000

kadir07
08/07/2011, 09:35
bence oto kinge git benim tamponumda iki yerde çatlak vardı geçen hafta tamponlarımı boyatmadan oto kinge gittim orda hallettiler hatta tampon tırnaklarınıda yaptırdım 60 liraya verdim toplamda...

bulentunal
08/07/2011, 10:07
ankarada olsan direk dr. vinyl derdim yıllardır bu tip ufak şeylerde oraya giderim hiç memnun olmadan çıkmadım