PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibop kapağı

sunas
06/07/2011, 22:44
Arkadaşlar aracı geçen hafta rot balansa verdirmiştim lastiklerin yerlerini değiştirerek kontroller yapmışlar ben yanlarında olmak istedim ama değildim artık ordamı unutuldu çocuklar mı yürüttü bilmiyorum geçen gün lastiklerin havasına baktırmak için gittim bir de ne göreyim birinin kapağı yok. Sanırım kapaklar %100 şart olmasa da önemliymiş. Benim kapaklarda yeşildi çok göze batıyor. :)

Hem anahtarlık hem sibop kapaı seti var almak istediğim sizce bir sorun olurmu onu kullansam, yani bizim puntoların lastiklerine uyar herhalde standartsa.
Kullanan var mı arkadaşlar böyle bişey

Hepsiburada.com : Z tech Fiat amblemli anahtarlık + sibop kapağı süper set | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=260267&Productid=otelf13147)

izoci
06/07/2011, 22:56
Çalmasa i-------....

ozgurse
06/07/2011, 23:06
Linkteki sibop kapakları ve anahtarlığı aynı siteden bende aldım. Sibop kapakları fena değil. Ancak anahtarlığın ortasındaki fiat yazısı zamanla düşebilir. Yapışkanı zayıflıyor. Çıkartıp sağlam bir yapıştırıcı ile yapıştırırsan sorun olmaz.

sunas
06/07/2011, 23:19
Linkteki sibop kapakları ve anahtarlığı aynı siteden bende aldım. Sibop kapakları fena değil. Ancak anahtarlığın ortasındaki fiat yazısı zamanla düşebilir. Yapışkanı zayıflıyor. Çıkartıp sağlam bir yapıştırıcı ile yapıştırırsan sorun olmaz.

Teşekkürler hocam kapaklar sorunsuzsa gerisi önemli değil zaten o fiyata mükemmel bir anahtarlık beklemiyorum :)

ozgurse
06/07/2011, 23:59
Teşekkür butonunu kullanmakta fayda var :)