PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alınık 2007 Grande Punto Ön Panjur

Barisince
06/07/2011, 22:27
Merhabalar. 2007 Model Fiat Grande Punto 1.4 Fire Dinamic Modeli Aracım İçin Mavi Logolu Veya Logosuz Ön Tampon Üst Panjuru Arıyorum.Geçen Hafta Sahibinden.com Aracılığı İle Bir Arkadaştan Ulaşımı Dahil 100 Liraya Satın Aldım. Ancak Geldiğinde Kırık Paramparça Bir Panjur Geldi. Satıcıyı Aradım Kargoda Olmuştur Diyip İşin İçinden Çok Rahat Ve Sorumsuz Bir Şekilde Sıyrıldı. Modifiye Amaçlı Sökülmüş Veya Kullanmayan Arkadaşlar Resimleri İle Birlikte Uygun 50-60 Lira Arası Teklif Sevinirim. Saygılar ,

Barış İNCE.

Barisince
08/07/2011, 11:10
Yok mu Satan :)

BugattiV
18/07/2011, 19:05
Maslak Sanayi'deki yedek parçacılardan bulabilirsiniz. Benim ön üst panjurum geçen ay çalındı ve Maslaktan yenisini almak zorunda kaldım. 60-TL'ye mal oldu. Bir de Fiat Logosu aldım tabi . O da 15-TL'ydi diye hatırlıyorum. Tam yeni panjur çok güzel oldu derken bu sefer ön panjurdaki Fiat logosunu çaldılar. Ön panjuru, sıkı sabitlediğim için sökememişler anlaşılan...

StrawBeeRy
18/07/2011, 19:18
ikitelli çıkmacılara sabahtan gidip selamunaleyküm diye içeri girip usta hayırlı işler kelimesiyle bir cümle kurarsanız 20 liraya kapatırsınız ben en son 20 liraya almıştım hemde kırmızı logosuda vardı