PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YARDIM:bozulmayan amortisör takozu..?

kadir07
06/07/2011, 09:23
forumda bazı arkadaşlar bozulmayan amortisör takozlarından aldıklarını söylemişler bunların markasını bilen varmı bide orjinal takozların yeni üretilenlerinde problem çıkmadığını duymuştum bazı arkadaşlardan bu doğru mu..? yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...:notworth:

gemlikli_55
06/07/2011, 09:55
izmirden ı ara o yardımcı olacaktır
forumda var. oto diye arat bulursun ben aldım kendisinden 1 tane

kadir07
06/07/2011, 09:57
izmirden ı ara o yardımcı olacaktır
forumda var. oto diye arat bulursun ben aldım kendisinden 1 tane
kaç defa özel msj attım kendisine cevap bile yazmadı...:thumbdown:

GP COSKUN
06/07/2011, 13:42
kaç defa özel msj attım kendisine cevap bile yazmadı...:thumbdown:

görmemiştir
yapmaz öle bir şey yawbir daha dene

kadir07
06/07/2011, 13:58
bi kaç sefer gönderdim çoşkun abi. yakasına yapışacak halimiz yok ayrı ayrı zamanlarda gönderdim görmüş olmasız lazım ama herhalde söylemek istemiyo...:uhm00000:

kadir07
08/07/2011, 09:44
galiba bilende taktıranda yok bu takozlardan aslında çoğu araçta bu problem var ama heralde alıştı herkes ses yapmasına değiştirmemiş kimse...:D

ozdem
08/07/2011, 23:52
rapro marka öneriyordu hep...

ZAK1980
09/07/2011, 00:07
görmemiştir
yapmaz öle bir şey yawbir daha dene
ın işleri oldukça yogun bu yaz mevsımınde faceden yazıyorum saatler sonra yazıyor abı 2 dk musade et arac var dıyor buseferde yıne yazmıyor.Cepten de ulastıgımda da hızlı bır sekılde naber nasılsın dıyorum o derecede bası kalabalık anlayacagınız arkadaslar artık ı aradıgımda aynen su konusma gececek aramızda

Ben; kardesım merhaba ben Zeynel nasılsın ıyımısın ,ben ıyıym ım sagolasın ,işler yogun herzamank gıbı yıne arkadan sesler gelıyor,bır arayıp merhaba deyım dedım kendıne ıyıbak İzmırlı ark selam saygılar hadı hoscakal,bende kendıme ıyı bakarım kendıme merak etme gorusuruz
;Ses yok Telefon kapandı

Çoskun abının dedıgı gıbı yogundur arkadaslar

gorkem kaan
09/07/2011, 12:11
bu sesi dün bozuk yoldan geçerken daha belirgin farkettim.bozuk yol dedigim pendik merkez içinde sahilin orda kaldırım taşından yolda ön taraftan takurtukur sesler gelip durdu. ön takozmudur ön takımlarmıdır anlamış degilim servisede gidemedim yolum düşmedi yorum yapabilecek olan arkadaş varmı?

Ziyaretci046
09/07/2011, 15:23
arkadaşım istiyosan amortisrö takozu rulmanı gönderebilirim özelden bana ulaş yurtdışından getirttim piyasada bulman zor punto için özel

puntoturbom
09/07/2011, 16:17
Amortisor takozu mudur bilmiyorum ama Bursada adını vermıyım bulamadılar neden. kasıslerden gecerken tekerlek asfalta dusmeden cok cıddı ses yapıyor.takoz mudur sebebı,bır bılen yardımcı olur mu ? 70 bınden sonra garantı dısı oluyormus takoz arızası. Halbukı kronık sıkıntı takozlar cumle alem bılıyor.

Ziyaretci046
09/07/2011, 16:41
izmirde takozdan şikayeti olan varsa buyursun gelsin yapayım ömürlük olur benim takıcam amortisr takozu rulmanı bozulmaz orjinalinden daha iyi ve hesaplı