PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çakmak şarj aletleri

shellcininabisi
04/07/2011, 21:41
arkadaşlar aracı kullanırken minik bir heyecan sonucu noname çin malı navigasyonumun emanet duran çakmak şarj aletinin kablosunu koparttım :rambo:

şimdi yeni bir çakmak şarj aleti alacağım da aletin duvar tipi şarj aleti 5 volt 2 amper olarak görünüyor. acaba 5 volt 2 amperlik sağlam bir şey alsam araca zararı olur mu? samsung cep telefonumun araç şarjına baktım 700 m.a görünüyor

bir de şöyle bir şey alamaya (açıkçası 35 lira vermeye ) değer mi?

ARTWIZZ - Artwizz CarPlug iPad, iPod, iPhone, Cep Telefonu ve MP3 Çalar Çakmaktan Şarj Cihazı (DC,Siyah) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş (https://www.sanalmarketim.com/urun/b205cc1e214ceb4043c4426718240556/ARTWIZZ-CarPlug-iPad,-iPod,-iPhone,-Cep-Telefonu-ve-MP3-Calar-Cakmaktan-Sarj-Cihazi-(DC,Siyah))

Moosty
05/07/2011, 08:23
Merhaba,

Ben dealextreme sitesinden 2$ civarında 1 amperlik şarj cihazı almıştım, Navigasyon cihazında da işe yarıyor, ihtiyacım olduğunda cep telefonu da şarj ediyorum.

Aynı sitede bir de şöyle bir şey var:

$3.99 - Car Cigarette USB Adapter/Charger for GPS Navigators (Input DC 12~24V / Output 2A) - Cigarette Powered Gadgets (https://www.dealextreme.com/p/car-cigarette-usb-adapter-charger-for-gps-navigators-input-dc-12-24v-output-2a-55968)

2 amperlikmiş, denemedim ama 35 lira vermekten iyidir heralde. DealExtreme sitesinden aldığım şeyler genellikle fiyatına göre iyi çıkıyor.

hidroliq
05/07/2011, 10:10
bende dealextremden bir iphone şarj cihazı almıştım, yuvaya büyük geliyor daha doğrusu uzun geliyor, tam oturmadığı için ne şarj ediyor nede kendi kendine yuvada durabiliyor, piranha navigasyon ciahzım var onun şarj fişide yuvaya tam oturmuyor, oda sanki uzun geliyor ve en ufak dokunmada yuvadan hareket ediyor ve şark kesiliyor, ama hafif olduğu için dokunmadığımda kendi kendine yuvada durabiliyor.
çakmak lık değiştirilebilirmi hiç deneyeniniz avrmı acaba, bundan biraz daha uzun ve aynı değerlerde bir çakmaklık takma şansımız varmıdır acaba ?
saygılar.