PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vites arası ses :S

unreal123
03/07/2011, 00:53
arkadaşlar 1 den 2 ye 2 den 3 e atarken bi ses yok 3 den 4 e yada 4 den 5 atarken debrıyajdan ayagımı cekıp tam gaz vermeye baslayınca tık dıye bı ses gelıyor servıse gosterdım ama normel o ses denıldı. ama ılk aldıgım zamanlarda oyle bı ses gelmıyordu sızlerdede oyle bı durum soz konusumu ?

Bolu_Beyi
03/07/2011, 00:59
Aks'larda boşlukmu var acaba :S Ama o zaman 1 de 2 dede yapar sanırım servis değilde normal kaliteli bir ustaya danışabilirsiniz...

speedy_16
03/07/2011, 01:08
yada başka bir servise sor bakalım oda aynı şeyimi söleyecek

Du Hast
03/07/2011, 01:13
arkadaşlar 1 den 2 ye 2 den 3 e atarken bi ses yok 3 den 4 e yada 4 den 5 atarken debrıyajdan ayagımı cekıp tam gaz vermeye baslayınca tık dıye bı ses gelıyor servıse gosterdım ama normel o ses denıldı. ama ılk aldıgım zamanlarda oyle bı ses gelmıyordu sızlerdede oyle bı durum soz konusumu ?
hafiften tık sesi yapması normal. ama aşırı ses varsa akslarda boşluk varmı kontrol etmek gerekir. ben yarın sol aks kafasını değiştireceğim bu yüzden.
kalkışta direksiyonu tam sağ yapıp biraz sert kalkış yapın. camlar açık olsun tak tak vurma sesi varmı kontrol edin. aynı şekilde tam sol yapıp deneyin. o şekilde ses varsa aks kafaları duruma göre değişmesi gerekir.

unreal123
03/07/2011, 02:14
can bey dedıgınızı denıcem yarın. ıkı ayrı servıse goturdum ıkısıde bu ses normal dedı yoksa dıslılerı dagıtır felan gıbısınden bısey dedıler dıslılerı koruması acısından bu arada arabayıda kaldırıp altına baktılar gevseyen bısey varmı felan dıye ama bısey goremedıler. benım kabullenemedıgım aracı ılk aldıgım zamanlarda yoktu sıfır aldım yaklasık 6000 de felan bu ses gelmeye basladı acaba ozaman fark etmıyodum sımdımı ses dınlemeye basladım dıyede dusunmuyo deyılım ıyıce paronayak oldum yaw :S