PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007 GP MJet

Shellci
29/06/2011, 13:38
Öncelikle belirtmek isterim ki, aracımı alalı 2,5 sene oldu ve çok çok memnunum. Ağustos ayında askere gideceğim ve dönüşte düğün dernek olacağı için üzülerek de olsa satmak durumundayım. Aracımı 72.000km'de aldım. şuan 113.000km'de. Mersinde öğrenciydim okulum yeni bitti. 2,5 sene de yaptığım yolun en az 30.000km si mersin-izmir arasında oldu. 1depo mazot ile mersinde açıyordum kontağı izmirde kapatıyordum. mersin izmir arası 970km.. Resimlerde arkada tekne var, punto çekmiyor onu babamın arabası çekiyor. zaten topuz yok araçta. Km'si orjinal. yedek anahtarı var.

Aracım resimlerde de göreceğiniz üzere diğer puntolardan çok farklıdır... Grande Punto'nun özelliklerinden bahsetmeye gerek yok alıcısı zaten biliyordur. ben kendi aracımın artılarını sayayım.

+ Araçta 1.300 TL değerinde müzik tesisatı vardır.

- Çift Amfi. Kicker 150.2 Bas amfisi ve Xetec 200.4 mid amfisi

- LG çift amfi çıkışlı, USB den müzik çalabilen ana ünite (teyp)

- Kicker DS komponent (16.5cm) önlerde

- Arkalarda 450Watt Pioneer oval hoparlörler

- Kabinli 30cm 1000Watt Kicker subwoofer

+ Xenon Farlar

+ Gövde rengi kapı kolları, yan aynalar

+ Ferrari kornası

+ 3M çizilmez cam filmi (5camda da var.)

+ 110.000Kmde en son mersinden izmire dönmeden önce tüm bakımları yapıldı. (yağ,filtreler)

+ 110.000Km'de 4 lastikde değiştirildi. (hankook taktım, şuan bir çok sıfır araba hankook ile satılıyor çokta memnunum.)

+ Aracın vizesi kasım ayına kadar devam etmektedir.

yazlıkta ve boş olduğum için dün de 2 saat ayırarak tüm koltuk ve döşemeleri kosla ile tertemiz yaptım :) alıpta detaylı temizliğe vermeniz de gerekmiyor :)

Kısacası aracın hiçbir sorunu yoktur. Sahibinden biniciye gidecek bir arabadır galerici arkadaşlar boşuna aramasınlar. 4 lastik sıfırdır, müzik sistemi bomba gibidir. normal düz active puntolar mp3 bile çalmıyor hatırlatmak isterim :)

Ciddi alıcılar telefon ile ulaşabilirler. Telefonda şu fiyat olur mu bu olurmu demek için aramayın lütfen. Aracı istediğiniz ustaya/servise gösterebiliriz. Ufak tefek lokal boyaları elbet var. ama bir kazası yok. Aracı görmek isteyenler benimle iletişime geçerek gelip görebilirler. Ciddi ilgilenenler ile servise yada ustasına gidebilirim. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

0541 539 24 74 (Mehmet)

Fiat Punto Grande 1.3 M.jet Active 2007 Model 21.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-orjinal-ve-artilariyla-grande-punto-dizel-53092095/detay/#)