PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Menuyu kullanamıyorum

karargah26
27/06/2011, 14:42
öncelikle herkese iyi günler, aracımı alalı 6 gün oldu saatini ve tarihini ayarlayayım dedim ama menu esc tuşuna nasıl basarsam basayım hiç birşey olmuyor yukarı tuşuna basıp daha sonra aşağı tuşuyla menu içerisinde saat ayarına geliyorum menu esc tuşuna basıp ayarlama pozisyonuna girmesi gerekirken hiç bişey olmuyor, karanlıkta tuş ışığı yanıyor sizce tuşun arızalı olma durumu varmıdır vede bana maliyeti ne olur bu tuş arızası

Scottie
27/06/2011, 14:47
Öncelikle hoşgeldin... keyifli forumlar... kendini tanışma bölümünde tanıtırsan daha iyi olur...

ayar yapmak için yanlış hatırlamıyorsam esc tuşuna değil.. menü tuşuna uzun basman gerekiyor diye biliyorum...

karargah26
27/06/2011, 14:57
tşkler menu esc tuşu zaten tek tuş değilmi ayrı ayrı değil benim aracımda

Scottie
27/06/2011, 14:59
evet aynı tuş... tuşa uzunca bir süre basmak lazım.. sonra dıt diye bir ses geliyor... ayar yapabiliyorsun... ama ayar yerine de menü esc tuşundan gel... silecek kolundaki tuştan gelme...

tayfux
27/06/2011, 15:01
hoşgeldiniz..aracınız hayırlı uğurlu olsun..bende menüden diye biliyorum..kullanım kitapçığı mevcut ise ordan bakın isterseniz..bu arada siteye bir emotion daha geldi sevindim :) bu arada aracınızı ne kadara aldınız? km felan nedir?

WiSTaRiA
27/06/2011, 15:08
Menü/esc tuşunu araç çalışırken kullanamıyorsunuz... Aracınızı stop edin ve marş konumundayken birde deneyin... Sorununuz çözülecektir...

Scottie
27/06/2011, 15:10
Menü/esc tuşunu araç çalışırken kullanamıyorsunuz... Aracınızı stop edin ve marş konumundayken birde deneyin... Sorununuz çözülecektir...

aynen bende çoğu kez bu yanılgıya düşmüştüm... şimdi hatırladım... ne uğraşmıştım bende....

karargah26
27/06/2011, 17:14
vallah marş konumundayken de denedim, önce menu esc tuşuna basıyorum kısa ve uzun süre bastım ama menu gelmedi, daha sonra yanındaki yukarı tuşuna basıp menuye girdim daha sonra aşağı tuşa basarak menu içerisinde geziyorum fakat örenğin dil, saat veya tarihe menu esc tuşuna basarak giremiyorum ve bu yüzden de ayar yapamıyorum, şuan izindeyim artık bi ara birilerine sorucam veya servise göstericem ama menu esc tuşunun ışığıda yanıyor farı açınca elektrik filan geliyor herhalde