PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam tavan komple kit neyi kapsıyor ? (SKYDOME)

xnode
26/06/2011, 17:26
Merhaba;
Geçen hafta yaşadığım skydome patlama hadisesinden sonra, bu hafta skydome'u yaptıracağım. Fakat şöyle bir durum var, sizlerin görüş ve önerilerinizi bekliyorum..

Birmot işçilik dahil sunroof üst camı ve arka üst sabit cam için 1510 TL fiyat veriyor.. Bu fiyata sadece camlar dahil.. Parçalar geldikten sonra 3 saatlik uygulama süresi var dediler..

Merkez Servis ise, komple kit olarak 2500 TL diyor. Bu komple kit skydome camları hariç neyi kapsamaktadır ? Kızakları, metal çerçeveyi vs. mi ?

Bu konuda bilgi verebilecek kimse var mı acaba ?
Aracın camları çatlamış durumda ama fazla dağılmamış bir biçimde duruyor. İçeri dökülmemesi için sunroof'u hiç ellemedim. Skydome patlamasında sunrrof mekanizması veya fitiller vs. de zarar görmüş olabilir mi ?

https://img39.imageshack.us/img39/1939/s6300208.jpg

tayfux
26/06/2011, 18:59
mutlaka araştırmışsındır ama tekrar bak sitede bir arkadaşımızın senin gibi camı patlamıştı ama komple mekanizma falan değişti istersen kendisi ile irtibat kur en iyi servisi falan biliyor kendisi saçma sapan adamların eline sakın bırakma aracını..

xnode
28/06/2011, 11:59
Arkadaşlar merhaba;
Geçen hafta kırılan cam tavanı komple kit olarak yaptıracağım. Bu konuda bilgisi olan yok mu acaba.. Forum olarak veya kişisel ilişkiniz ile indirim filan yaptırılabilecek yetkili servis var mıdır ? Aracın camının kırılmasına neden olan kişi de asgari ücretle çalışan bir vatandaş onun da canı yanmasın istiyorum sonuçta kasıt yok :(

OzzY
28/06/2011, 20:01
merkez servis daha hesaplı olur bence. servis danışmanı kurtuluş bey yardımcı olucaktır forumdan haberdar durumu ona anlatın elinden geleni yapar. bendende selam söylerseniz sevinirim :) birde akın bey var merkez serviste en son servis müdürüydü. oda forumdan haberdar.

femoli
29/06/2011, 09:42
cem eskisi değiştikten sonra ne olacak eski halatlarını ihtiyacı olan kişilere uygun fiyatttan satabilirsin hem onların işi görülür hemde o kıran kişinin cebinden daha az para çıkmış olur .. alan satan memnun gibi bişi :)

xnode
29/06/2011, 10:54
Sanırım komple kit değil, yalnızca cam değişimi yapılacak..