PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lamba uyarısı

hakki
25/06/2011, 22:44
uzun yolda daha iyi görüş için standart far ampullerini çıkarıp Philips power 2 ampul taktım fakat sürekli hata verip uyarı lambasını yakıyor.Acaba bir zararı olurmu,eski ampullerimi takayım bilemiyorum.:unsure00:

OzzY
26/06/2011, 00:31
benim farlarda uyarı yok dynamiclerde varmı bilmiyorum ama sorun başka bi ampulden olabilir. (park fren plaka)

hakki
26/06/2011, 00:50
benim farlarda uyarı yok dynamiclerde varmı bilmiyorum ama sorun başka bi ampulden olabilir. (park fren plaka)

ampulleri değiştirdikten sonra sorun başladı ama diğerlerini de bir kontrol edicem.

hakki
29/06/2011, 16:58

Lamba farları yaktığımda genelde yanıyor bazen de sönünce ben fardan şüphelenmiştim ama senin dediğin gibi sol fren lambasından çıktı.Soketi oksitlenmiş 2 gün önce temizledim sorun kalmadı.Sağol.

kuhi
29/06/2011, 19:00
Benim araçdada lamba uyarısı arada bir yanıyor sonra sonuyor , Lambaları kontrol ettim hepsi yanıyor anlıyamadım ,

halils2
02/07/2011, 15:10
Benim araçdada lamba uyarısı arada bir yanıyor sonra sonuyor , Lambaları kontrol ettim hepsi yanıyor anlıyamadım ,
arada yanıp sönüyosa muhtemelen fren lambanda hatta 3. stop lambanda olabilir. dün akşam aracı park ederken arıza ışığının yandığını gördüm. freni bıraktığımda söndü. eşime frene basılı tut dedim aracın arkasından baktım 3.stopta 2 sıra yanmıyodu sonra lambaya vurdum acık kırmadan lambalar yandı arıza ışığı söndü :)