PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yol bilgisayarı sapıttı

Gkhan
18/05/2007, 21:38
Arkadaslar bugün eve gelirken bişey dikkatimi çekti.Yol bilgisayarında yakıt göstergesini açtım.Kaç litre yakıyor hani yavaş yava fazla yakmadan gideyim diye.Araba dururken yakıt birden artmaya başladı.Eve gelene kadarda böyle oldu.Bi anlam veremedim.Kırmızı ışık yanıyor ben yavaşlıyorum yakıt artmaya başlıyor.Offf canım çok sıkıldı.Servise mi gideyim ne yapayım?

the_Algn
18/05/2007, 21:50
normal oo..

Gkhan
18/05/2007, 21:52
Normalmi ? Daha önce yaklaşık 1 senedir hiç böyle olduğunu yada dikkatimi çekmemişti.Yani bi gariplik var gibi.

ayrıca arkadaslar 1. viteste devir 7 bine getirdim 2 ye attım ama gacur gucur gibi oldu?İçimde bi sıkıntı var arabada bi pirüz var diye ya offf :(

the_Algn
18/05/2007, 21:56
kardeş durmaya yakın bilgisayr tüketimi artırıyor. eğer sabit hızda giderken de öyle ise sorun vardır

Gkhan
18/05/2007, 22:01
Ali herzamanki gibi yardıma koştuğun,cevapların için teşekkür ederim

the_Algn
18/05/2007, 22:07
Ali herzamanki gibi yardıma koştuğun,cevapların için teşekkür ederim
Eyavallah kardeş...bi gün çok dik,bozuk bir yolda inerken çok düşük hızlardaki tüketim değerlerine bak bence özellikle debryijdayken inilen yerlerde tüketim çok yükseliyoo...
gacur gucur olayı debriyajımı kaçırıdn acaba..o olabilir.

Gkhan
18/05/2007, 22:22
yok debriyaja bastım tabi o arada kapışıyorum pat hemen 2 ye aldım garç etti ama debriyajı kaçırmadım.Bi problem olabilir bunda kesin gözüyle bakıyorum hatta 2. mi ne oldu servise yolum düşünce bunları bi kontrol ettireyim diyorum.

ABNEW
19/05/2007, 00:40
Ali ye katılıyorum benim araçta da durum aynı.Durmaya yakın tüketim artıyor ve sonunda ---- olarak görünüyor.