PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ezel'de Bitti

kukart
21/06/2011, 01:26
e ne izliycez şimdi ;)

Punto_Can
21/06/2011, 01:38
esra erolla izdivaç devam etmiyo mu? ona bakarız artk :)

GünahsizSeytan
21/06/2011, 01:53
Behzat c :d

sakinkaradas
21/06/2011, 09:20
behsat ç şu an seyredilebilecek en degişik dizi

bahadir77
21/06/2011, 09:25
ezelin sonundan bısey cakan oldumu....
o kapıyı acan kımdı ...
yoksa cengız olmedımı??

izoci
21/06/2011, 09:27
napak inanak mı panpalar :D :D

femoli
21/06/2011, 09:55
Ezel bitti derken tamamenmi sezon finalimi ? izlemdiğim bir dizi ısınamadım bir türlü..

krm1983
21/06/2011, 10:27
Tamamen bitti.Kapıyı açan kim 1 sene onu tartışırız artık :)

Scottie
21/06/2011, 10:42
ben de hiç izlemedim.... sonuç ne oldu.. muamma...

xnode
21/06/2011, 10:56
İşin cılkını çıkarmışlardı zaten. Ezel Ömer olduğunu açıkladı, sonrasında birkaç bölüm daha seyrettim baktım ki kendini tekrar ediyor ve alakasız olaylara sarıyor bıraktım bu diziyi. Cansu Dere isimli vatandaş şimdi de Behzat Ç.'de oynayacakmış. O dizi de bitti benim için artık :( Kendini yenileyemeyen, kötü ötesi rol yapan, sıfır oyunculuk sahibi kadın nasıl da rol buluyor kendine, hayret.. Yurtdışında figuran bile yapmazlar halbuki..

Scottie
21/06/2011, 11:02
İşin cılkını çıkarmışlardı zaten. Ezel Ömer olduğunu açıkladı, sonrasında birkaç bölüm daha seyrettim baktım ki kendini tekrar ediyor ve alakasız olaylara sarıyor bıraktım bu diziyi. Cansu Dere isimli vatandaş şimdi de Behzat Ç.'de oynayacakmış. O dizi de bitti benim için artık :( Kendini yenileyemeyen, kötü ötesi rol yapan, sıfır oyunculuk sahibi kadın nasıl da rol buluyor kendine, hayret.. Yurtdışında figuran bile yapmazlar halbuki..

magazin işte...

femoli
21/06/2011, 12:01
Kesinlikle katılıyorum ifade şekli çok saçma surat ifadesi resmen ölü rol kalitesi sıfır bencede behsatç de kons rolünde oynasın ve hep sarhoş olsun :D:D

kukart
21/06/2011, 12:02
ezelin sonundan bısey cakan oldumu....
o kapıyı acan kımdı ...
yoksa cengız olmedımı??

kapının ardındaki Ali idi bence saçları ile oynadı farkettiyseniz
saçlarına dokunan sürekli o idi hatırladığım kadarıyla o hareketle ipucu verdiler zaten saçı uzun görünüyordu, o gölgede...

bu arada diziyi şahsen çok beğenerek izledim belirli bir bölümden sonra baya bi izleyici kaybetti ama sıkılmadan devam edenler sonradan pişman olmadılar... yerine ne izleriz bilmiyorum ama şuana kadar yapılmış diziler arasında kendini en farklı gösteren bu diziydi
birde TRT1 de Leyla ile Mecnun var abzürt komedi tarzında bir ara behzat ç ile ortak bölüm yaptılar izleyenler varsa bilir...

EvoKoray
21/06/2011, 12:37
Ezel i bir yerden sonra bende bıraktım izlemeyi , şimdi Karakol , Behzat Ç. , Muhteşem Yüzyıl :)

tayfux
21/06/2011, 13:16
osmancık :D

sakinkaradas
21/06/2011, 13:22
osmancık :D
burda memleketle alakalı bişey var buyrun ben osmancıklı
nasıl yardımcı olabilirim

tayfux
21/06/2011, 13:26
burda memleketle alakalı bişey var buyrun ben osmancıklı
nasıl yardımcı olabilirim
:D sakin bey bir osmancıklı olarak osmancığın performansını nasıl görüyorsunuz :D

sakinkaradas
21/06/2011, 13:30
gayet güzelde muhabbetin sebebini çözemedim henüz.
var bu ara bende bi keramet.jetonun köşemi çok.ne.geçen dükkana ugrayan arkadaşsın diycem.meslekte ögretmen yazıyor.

ykaya1983
21/06/2011, 13:43
Türkiyede yayınlanan dizilerin hemen hemen hepsi de seyredilmeyecek derecede berbat.Mutlaka bir tane cilveli avrat ve sert delikanlı aynalı tahir misali adamdan ibaret romantizmin eksik olmadığı alavere dalaverelerle kurulu seyirlik şeyden başka birşey değil.Bi tek kurtlar vadisi bana biraz türk film ve dizi mantığından farklı gelen bir dizi.O da koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi dedikleri için iyi bir dizi.

krm1983
21/06/2011, 13:58
Ezel ilk sezon farklıydı.Diğer çoğu dizilerden kalitesiyle ayrılıyordu.Ama 2.sezon çoğu bölüm zorlama oldu.

tayfux
21/06/2011, 14:25
gayet güzelde muhabbetin sebebini çözemedim henüz.
var bu ara bende bi keramet.jetonun köşemi çok.ne.geçen dükkana ugrayan arkadaşsın diycem.meslekte ögretmen yazıyor.
:D öyle bir geçen zamanki dizisine osmancık falan diyorlar da ona atıf ta bulundum hocam..

PoLLiaNNa
21/06/2011, 14:41
Son zamanda beynimi yoruyodu Ezel ya... Senaristini düşünemiyorum :) İzdivaç programı ideal... Ordada ne zaman kimin kime talip olacağı belli olmuyo :) Sürpriz dolu :))

sakinkaradas
21/06/2011, 14:41
:D öyle bir geçen zamanki dizisine osmancık falan diyorlar da ona atıf ta bulundum hocam..
valla hiç seyretmiyom.işin açıgı işin bu boyutuda hiç aklıma gelmedi.resmen rezil olduk :D
yanaklarım kızardı kendime gülüyom valla.bu ara olduk bi sazan zıplaya zıplaya duruyoz allah sonumuzu hayır getire.

tayfux
21/06/2011, 14:53
valla hiç seyretmiyom.işin açıgı işin bu boyutuda hiç aklıma gelmedi.resmen rezil olduk :D
yanaklarım kızardı kendime gülüyom valla.bu ara olduk bi sazan zıplaya zıplaya duruyoz allah sonumuzu hayır getire.
:)olsun hocam izlemiyor olabilirsin normal..:D