PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grandepuntotr Tatilde.....

WiSTaRiA
21/06/2011, 01:23
https://www.masaustu-resimleri.com/d/1136-2/tatil+resimleri.jpg

Evet arkadaşlar sevgili dostlarım ve İstanbullu gardaşlar :D Konu başlığındanda belli olduğu gibi 2 günlüğüne kaçamak yapıp tatile çıkalım önerimi sunuyorum... Cuma akşamından kaçıp pazar akşamı dönmelik AĞVA - MAŞUKİYE - ŞİLE vb. gibi yerlere çıkartma yapabiliriz... Bunun için anket açtım seçin seçin beğenin :D Şimdiden plan projelere başlıyalım ki fazla zamanımız yok çünkü... Ramazandan önce yapalım diyorum... Yapalımki başımızda büyükler eksik kalmasın... Ben gelirken 2 büyükle gelicem çünkü :D:D Katılımcı listesinin en başındayım... Evet düşünceleriniz nedir? Paylaşırsanız sevinirim... Hadi bakalım İstanbul hareketler canlı ve seri olsun.....
:surfing::boat0000:

Kızgın Kumlardan Serin Sulara Atlıyalım......... Akşamlarıda mehtabın altında Müzikler eşliğinde Rakı şişelerinde balık olalım... :D:D

emrequzel
21/06/2011, 04:10
Ağva buluşmasında size öncülük etmek isterdim ama sebebim malum. Bir ağvalı olarak herkesin görmesi gereken yer derim.Ama geçen hafta ordaydım suan ağvada merkez güzelleştirme calısmaları var 15-20 güne biter tahmınımce.. Ağva birçok diziye ev sahipliği yapan bir yerdir.Ağvaya ulasımda geçeceğiniz güzergahtaki o doğa ile iç içe olan yollara hayran kalabilirsiniz ve kendinizi bir karadeniz turunda hissedebilirsiniz.
Ağvaya gittiğinizde size önerebileceğim manzara acısından en önemli 3 yer
1-yeşilcay da ufak bir deniz bisikleti veya tekne turu
2-kilimli(herkes bilmez sadece yerlileri bilir) dir.Benim tek denize girdiğim yerdir.Orası neresi derseniz eğer Suat Suna nın-o lelli klibinde yer alan koy dur. gerek manzarası gerek de denizi olarak vazgecemediğim tek yerdir. En kral yerde olsa vazgecemem.Ve orda kilimli restaurant adında manzarası 10 numara olan bir mekan da mevcuttur.
3-ağvaya 8 km gitmeden bir mesefade gökmaslı köyünün orada şelale isminde bir piknik alanı mevcut suan derenin ne seviyede oldugunu bilmediğimden durumundan haberdar değilim.Neden derseniz yagmurun cok yagdıgı zamanlar baraj kapakları acıldıgında sular yükselmekde ve bu şelale deidğim yerde piknik olanagı olamamakda.

Şilede ise ağlayan kayalar ve fenerin(dünyanın en büyük 3.feneri ) oralar aklıma gelen yerlerdir.Ayrıca sevdiklerine ve kendinize güzel şile bezi alabileceğiniz dükkanlarda mevcut.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Ben yerlisi oldugumdan benım dikkatimi cekmeyen illaki yerler olacaktır.Güzel bir 2 gün gecirebilirsiniz oralarda.

WiSTaRiA
21/06/2011, 12:44
Tesekkur ederim emrecim...

sakinkaradas
21/06/2011, 13:07
kafa dinlemek istiyorsan mengeni şiddetle tavsye ederim.zira bir iş için günü birlik gittigim bir yerdi resmen aşık oldum oraya.maddi anlamda hiç bir sıkıntım olmasa anlıyacagınız geçim derdim olmasa gidip yerleşe bilecegim bir yer orası.

tayfux
21/06/2011, 13:14
temmuz ağustos aylarında istanbul dışında olacağım için katılamayacağım :( aslında güzel de olurdu..

whitegold
21/06/2011, 13:38
canm kardesım ben daha onceden masukıye programı yapmak ıstedıgım ıcın masukıye yazdım ve avucumun ıcı gıbı bıldıgım ıcın masukıye dıyorum fakat senın gıbı adalar maduru adaları nasıl secenek olarak yazdı anlayamadım:) kardesım lıste bı yapılsın gelenlerın yarısına gore bır plan yaparsak ıyı olur bılıyonkı tekırdag bulusmasında mazeret gostermeden gelmeyen uyelerımız oldu burdanda bır sıtemım olsun hepsıne,umarım bu buluşmamızda mahcup ederlerde yıne guzel bır organızasyon olur.benı bılıyorsunuz katılıma herturlu destek vermeye herzaman hazırım,saygılar...

sedini
21/06/2011, 13:46
avşa da olabilir..

WiSTaRiA
21/06/2011, 13:59
canm kardesım ben daha onceden masukıye programı yapmak ıstedıgım ıcın masukıye yazdım ve avucumun ıcı gıbı bıldıgım ıcın masukıye dıyorum fakat senın gıbı adalar maduru adaları nasıl secenek olarak yazdı anlayamadım:) kardesım lıste bı yapılsın gelenlerın yarısına gore bır plan yaparsak ıyı olur bılıyonkı tekırdag bulusmasında mazeret gostermeden gelmeyen uyelerımız oldu burdanda bır sıtemım olsun hepsıne,umarım bu buluşmamızda mahcup ederlerde yıne guzel bır organızasyon olur.benı bılıyorsunuz katılıma herturlu destek vermeye herzaman hazırım,saygılar...

sonerim seçenek fazlalığı olsun diye şıkları fazla koydum... Bana heryer uyar şıkkını işaretledim... Biliyorum sen maşukiye yi çok iyi bildiğini o yüzden de size bırakıyorum... Pazar günü özlemle konuşmuştuk bu konuyu... İlk önce yer belirliyelim ondan sonra katılımcılar belli olur düşündüm... Kalan sağlar mantığıyla yola çıkarsak gene çekirdek kadro biz bize gider tatilimizi yapar döneriz sonerim...

GP COSKUN
21/06/2011, 17:17
15 günde bir gün iznim olduğu için katılma şansım yok maalesef
bu yıl senelik iznimde yok ama katılacak arkadaşlara fikir açısından şıklara bir yer
eklemenizi tavsiye ederim
saroz körfezinde bulunan keşana bağlı erikli sahil kasabası
gitmeyen varsa mutlaka gitsin görsün harika bir denizi var dünyanın lendi kendini temizleyen 3 körfezinden biridir saroz
istanbula mesafe olarakta çok uzak sayılmaz
benimki sadece bir fikir katılamasamda fikir olarak yardım edeyim istedim

Scottie
21/06/2011, 17:35
ya arkadaşa yapalım bir büyük buluşma katılalım... ama biraz daha merkez olsun...

WiSTaRiA
21/06/2011, 22:12
Evet erikli enez mukemmel yerlet istanbula uzak dusmemesi acisindan oralari dusunmrdim coskun kaptan...

SUPERMAN
22/06/2011, 00:16
orçun merhaba nasılsın bence mukemmel bir fikir trakya buluşmasına ufak bir sağlık sorunu yuzunden katılamadığım için çok üzgünüm ama tatilde ksinlikle yanınızdayım

WiSTaRiA
22/06/2011, 12:25
orçun merhaba nasılsın bence mukemmel bir fikir trakya buluşmasına ufak bir sağlık sorunu yuzunden katılamadığım için çok üzgünüm ama tatilde ksinlikle yanınızdayım

Geçmiş olsun abi... İnşallah görüşmek ümidiyle...

ozdem
22/06/2011, 12:45
Valla ben de Soner'e güvenerek Maşukiye seçtim ama kısmet artık... :)

WiSTaRiA
22/06/2011, 18:17
Bana heryer uyar ozlemcim... Tarih belirlememiz gerek...

34ozkankurtuldu34
22/06/2011, 18:21
Bence bursa mudanya da gerçekleştirelim bunu izmir ankara ve bursa grubuda aramızda olur balıkesirde katılır on numara olur bir hafta sonu gerçekleştirilebilir güzel fikir bursa trilye de güzel yer on numara mangal ve deniz alanları var bence büyük bir buluşma yapılmalı derim.

JASMINE
22/06/2011, 21:01
Evet arkadaşlar sevgili dostlarım ve İstanbullu gardaşlar :D Konu başlığındanda belli olduğu gibi 2 günlüğüne kaçamak yapıp tatile çıkalım önerimi sunuyorum... Cuma akşamından kaçıp pazar akşamı dönmelik AĞVA - MAŞUKİYE - ŞİLE vb. gibi yerlere çıkartma yapabiliriz... Bunun için anket açtım seçin seçin beğenin :D Şimdiden plan projelere başlıyalım ki fazla zamanımız yok çünkü... Ramazandan önce yapalım diyorum... Yapalımki başımızda büyükler eksik kalmasın... Ben gelirken 2 büyükle gelicem çünkü :D:D Katılımcı listesinin en başındayım... Evet düşünceleriniz nedir? Paylaşırsanız sevinirim... Hadi bakalım İstanbul hareketler canlı ve seri olsun.....
:surfing::boat0000:

Kızgın Kumlardan Serin Sulara Atlıyalım......... Akşamlarıda mehtabın altında Müzikler eşliğinde Rakı şişelerinde balık olalım... :D:D

Bence bursa mudanya da gerçekleştirelim bunu izmir ankara ve bursa grubuda aramızda olur balıkesirde katılır on numara olur bir hafta sonu gerçekleştirilebilir güzel fikir bursa trilye de güzel yer on numara mangal ve deniz alanları var bence büyük bir buluşma yapılmalı derim.

Özkan sen İzmir, Ankara, Bursa demişsin ancak Orçun bizi istemiyor herhalde. Sadece İstanbul'a canlanın demiş :) :)

Gönlümden geçen Ağva olsa da dostlarımla her yer bana uyar. Yalnız tarihin önceden belirlenmesi gerekiyor ki bende ona göre bilet, izin vb.. işlemlerimi ayarlayabileyim :)

mm_isik
22/06/2011, 21:16
orçun ; durmak yok yola devam diyorsun :) maşallah her daim bir fikir var Allah seni sitemizden ve sevenlerinden mahrum etmesin :) oy kullandım ancak tarih önemli inşallah çoğunluun müsait olduğu bir hafta sonu seçilir.

WiSTaRiA
23/06/2011, 01:51
ALLah hepimizi eksik etmesin muratçım... Sizler gibi sevgili dostlarım olunca herdaim beraber olmak istiyor insan... Buluşmalarda 3-4 saat görüşmek yetmiyor... Hep beraber olmak için güzel bir fırsat hafta sonu buluşması... Soner dostum maşukiye işini çok güzel halledeceğine inanıyorum... Tam destek hep destek... ;)

whitegold
23/06/2011, 12:38
orcunum tesekkur ederım,evet masukıyeyı gercekten ıyı dencek kadar bılıyorum cevrem var dostlarım var tanıdık oteller restrntlar var mangal yapabılecegımız sucuk ekmek yıyebılecegımıxz gezıp gorebılecegımız geceden sapanca golunun kenarında ateş yakıp gıtar klarnet muzık aletı calan arkadaslarımızı dınleyebılcegımız mekanlar bılıyorum ama arkadaslar cogunluk neyı ısterse herzaman uymusumdur yıne uyarım he masukıye cıkarsa anketten elımden gelenın fazlasınıda yapmaya herzaman hazırım,bu arada agvayıda ıyı bılırım hatta agvada bır musterımın otelıde var orası secılırse orasınıda ayarlarım fakat herseyden once tarıh cok onemlı bırde katılımcı sayısı he bız bıze olsak bıle bence gıdılmeye eglenmeye deger dıye dusunuyorum ve masukıye kesınlıkle en ıyı fıkır dıyorum cunku agvada cok fazla eglenebılcegımız gezebılcegımızı dusunmuyorum.

WiSTaRiA
23/06/2011, 13:31
Sonercim ozaman bir tarih belirliyelim temmuz ayına ve listeyi yapalım.... Seninle herşeye varım ben ;) Bende maşukiye taraftarıyım... Çok namını duydum oranın...

mertugurlu
23/06/2011, 13:33
ağva ve maşukiye seçenekleri ağır basıyor sanırım. ağvayı çok iyi biliyorum fakat maşukiye hiç bilmiyorum. görmediğim bir yer olduğu için orayı işaretledim.

ramazandan önce çok fazla haftasonu kalmadı. zamanımız çok kısıtlı. yanlış hesaplamadıysam bu haftayı saymazsak,
--------cuma c.tesi pazar
temmuz 1 2 3
temmuz 8 9 10
temmuz 15 16 17
temmuz 22 23 24
temmuz 29 30 31 (dönüşü ramazan)

seçenekleri var elimizde.
sanki temmuz 22,23,24 tarihleri hazırlanmamız ve yerlerin ayarlanması için uygun zaman aralığını veriyor gibi.

herkese uyarsa haftasonu olarak temmuz 22,23,24'ü tercih ediyorum ben.

whitegold
23/06/2011, 13:35
kardesım bende senınle herseye varım:) kayahanın sarkısı gıbı oldu:) ya orcunum ben temmuzun 2 sınde tatıle cıkıyorum ve 10 gun kadar kalıcam ve daha sonrasında dıger arkadaslar cıkıcak ızne ve temmuz ayında bıraz benm acımdan sıkıntılı dıyebılırım,bana sorarsan eger bu organızasyonu bayram sonunun ılk veya ıkıncı haftasına alalım hem sunankı tarıhle arasında baya bır zaman oldugu ıcın daha ıyı duyulur organızasyonu daha rahat yapar herkezde ona gore kendını ayarlar ve ısını gucunu o tarıhe ayarlar fıre vermmız daha aza ıner gıbı gelıyor.

WiSTaRiA
23/06/2011, 13:36
22 - 23 - 24 temmuz banada uygundur.... Diğer arkadaşlar ne der bilemem...

kardesım bende senınle herseye varım:) kayahanın sarkısı gıbı oldu:) ya orcunum ben temmuzun 2 sınde tatıle cıkıyorum ve 10 gun kadar kalıcam ve daha sonrasında dıger arkadaslar cıkıcak ızne ve temmuz ayında bıraz benm acımdan sıkıntılı dıyebılırım,bana sorarsan eger bu organızasyonu bayram sonunun ılk veya ıkıncı haftasına alalım hem sunankı tarıhle arasında baya bır zaman oldugu ıcın daha ıyı duyulur organızasyonu daha rahat yapar herkezde ona gore kendını ayarlar ve ısını gucunu o tarıhe ayarlar fıre vermmız daha aza ıner gıbı gelıyor.

mertin dediği gibi 22-23-24 temmuz tarihleri bana uyar... Açıkçası bana tüm tarihler uyar... Allahım çok acil bir hastalık ölüm kalım çıkarmadığı sürece... Tarihi sizlere bırakıyorum... Önerdiğin tarihte uyar dostum...

whitegold
23/06/2011, 13:39
ya bu organızasyon 3 gunlukmu dusunuluyor? bence eger oyleyse katılan cok az kısı olur en guzelı cumartesı aksamı pazar gunduzu ıkı gundur,3gun olursa benım gelmem kesınlıkle ımkansız,eger 3 gunluk bır organızasyona ancak cumartesı aksamı katılabılırım bılgınıze arkadaslar.

mertugurlu
23/06/2011, 13:41
aklıma gelmişken; ben ağva ya hep yaz harici gittim. her yatakta cibinlik vardı. yazn gitmediğim için sinek durumunu bilmiyorum. sivrisineğin ağva da bol olmasını büyük ihtimal gibi geliyor bana. etrafında durgun su çok var çünkü.
yazın maşukiye ve ağva nın durumunu bilen varsa yardımcı olsun.
sivrisinek istilası olursa tatil haram olur valla.

whitegold
23/06/2011, 13:42
ben bır tarıh onermedım kı kardesım :) temmuzun ıkısınde buralarda yokumnm demek ıstedım:)

mertugurlu
23/06/2011, 13:44
ya bu organızasyon 3 gunlukmu dusunuluyor? bence eger oyleyse katılan cok az kısı olur en guzelı cumartesı aksamı pazar gunduzu ıkı gundur,3gun olursa benım gelmem kesınlıkle ımkansız,eger 3 gunluk bır organızasyona ancak cumartesı aksamı katılabılırım bılgınıze arkadaslar.

1- iki gün en mantıklısı gibi. yani cuma gece kalınıp, cumartesi gece dönüş olabilir.
2- cumartesi sabah orada olup, c.tesi gece kalınıp pazar akşam dönülebilir.

3- cuma gece ve cumartesi gece kalınıp pazar dönülebilir. (bu biraz düşük ihtimal. hem maliyeti arttırır, hem katılımcı azalır sanırım)

bana 3 ihtimalde uyar. ama sanırım en mantıklısı 2.si gibi geliyor. cumartesi sabah orada olup, c.tesi gece kalınıp pazar akşam dönmek gibi.

WiSTaRiA
23/06/2011, 13:45

Cumartesi öğlen yada akşam gidilir pazar akşamı dönülür sonercim...

ben bır tarıh onermedım kı kardesım :) temmuzun ıkısınde buralarda yokumnm demek ıstedım:)

Bayram sonunun ilk yada ikinci haftası dedin ya dostum.... ;) ona istinaden senin verdiğin tarih dedim...

JASMINE
23/06/2011, 21:01

Arkadaşlar 3 gün olursa benimde katılmam zor. Ancak Cumartesi sabahı gelebilirim ve Pazar gecesi yada Pazartesi sabaha karşı İzmir'e dönmem lazım :)

Cumartesi öğlen yada akşam gidilir pazar akşamı dönülür sonercim...

Bu program benim içinde uygun :)

scarrow
23/06/2011, 21:23
Bir Bolu'lu olarak seçeneklere Mudurnu'yu da eklemenizi öneririm. Yol üstü Abant'a da uğrarsınız...Abant'tan Mudurnu'ya direkt geçiş var...

ozdem
23/06/2011, 22:37
oh oh valla insanın hemen gidesi geliyor... :)
Yalnız herkes aynı haftaya izin alamayabilir ve eğer izin alınamazsa da
cumartesi çalışan arkadaşlarımızı da düşünerek tek gece konaklama
daha ideal olur gibi. bence cumartesi gidip, pazar dönüş yaparsak
herkes için daha garanti olur, böylece kimsenin izin alma
gibi bir sorunu da olmaz... ;)
Mesela benim izin olasılığım yine yalan oldu... :(

WiSTaRiA
23/06/2011, 22:42
oh oh valla insanın hemen gidesi geliyor... :)
Yalnız herkes aynı haftaya izin alamayabilir ve eğer izin alınamazsa da
cumartesi çalışan arkadaşlarımızı da düşünerek tek gece konaklama
daha ideal olur gibi. bence cumartesi gidip, pazar dönüş yaparsak
herkes için daha garanti olur, böylece kimsenin izin alma
gibi bir sorunu da olmaz... ;)
Mesela benim izin olasılığım yine yalan oldu... :(

En guzeli ozlem cumartesi gidip pazar donmek hem yasemin icinde boyle uygun bizim icinde ve diger arkadaslarada... Eee bir tarih koyalim ve listeye basliyalim derim...

ozdem
23/06/2011, 23:06
ben nasılsa buralardayım, bir tatil durumum vs.yok. senin de dediğin gibi hastalık,
kaza, bela olmadığı sürece her tarihe uyarım... eğer temmuz da olacaksa
Soner' in izin dönüşü ile ya 23 temmuz cumartesi ya da 30 temmuz cumartesi yapabiliriz.
çoğunluğa artık hangisi uyarsa...

WiSTaRiA
24/06/2011, 02:25
Aynen olabilir özlemcim... Soner nediyorsun tarih konusunda kardeşim...

whitegold
24/06/2011, 12:04
herkezın dedıgı gıbı cumartesı gıdıp pazar donmek en mantıklısı bence,tarıhte temmuzun son haftası olursa bence ıyıdır o zaman tarıh olarak gene tekırdag buluşması gıbı lısteye yanımıza tarıh yazarak yapalım cogunluga uymaya calıssın herkez nasıl?

LİSTE

1-Whitegold-soner ŞEN (İST) 30-31 TEMMUZ + 2 KİŞİ

WiSTaRiA
24/06/2011, 12:26
herkezın dedıgı gıbı cumartesı gıdıp pazar donmek en mantıklısı bence,tarıhte temmuzun son haftası olursa bence ıyıdır o zaman tarıh olarak gene tekırdag buluşması gıbı lısteye yanımıza tarıh yazarak yapalım cogunluga uymaya calıssın herkez nasıl?

LİSTE

1-Whitegold-soner ŞEN (İST) 30-31 TEMMUZ + 2 KİŞİ

En mantıklısı böyle....

Hadi hayırlısı....

.....GRaNDePuNToTR TaTiLDe GüNCeL LiSTe.....

1- Whitegold - Soner ŞEN ( İstanBuL ) 30 - 31 TEMMUZ + 2 KİŞİ
2- WiSTaRiA - Orçun ÇABUK ( TekiRDaĞ ) 30 - 31 TEMMUZ
3- JaSMiNe - Yasemin ŞENŞATIR ( iZMiR ) 30 - 31 TEMMUZ
4- özdem - Özlem ÇUFAOĞLU ( İstanBuL ) 30 -31 TEMMUZ + 1 KİŞİ

mertugurlu
24/06/2011, 12:54
Allah'tan bir mani olmaz, çokta önemli bir işim çıkmaz ise (1 aydan fazla süre olduğu için biraz tedirginim, kim öle kim kala durumu!) listeye ekliyorum kendimi...

5- mertugurlu - Mert Uğurlu (İstanbul) 30-31 TEMMUZ

LorDracula
24/06/2011, 13:53
bende katılabilirim o tarihlerde ama cumartesi öğleden sonra toplanma olsa fena olmaz bence bende kendimi ekliyorum

6- LorDracula - Kaan AYYILDIZ (İstanbul) 30-31 Temmuz + belli olmaz :)

tmac_fuat
24/06/2011, 15:06
Süre uzun olduğu için acele edip ismimi listeye yazmak istemiyorum ailemle tatil falan durumları olmadığı sürece geleceğim :)

whitegold
28/06/2011, 13:49
güncel...

WiSTaRiA
02/07/2011, 13:29
Anketimizde bana heryer uyardan sonra gelen MAŞUKİYE kazandığına göre 30-31 Temmuz 2011 Cumartesi hareket ve pazar akşamı geri dönmeli tatil buluşması yapıyoruz arkadaşlar... Güzel bir hafta sonu olacağına eminim... Katılmak isteyen canlarımız ve dostlarımızı bekleriz... Gerekli konaklama ve yolculuk bilgileri ilerliyen günlerde sizlere sunulacaktır...

6- LorDracula - Kaan AYYILDIZ (İstanbul) 30-31 Temmuz + belli olmaz :)

WiSTaRiA
11/07/2011, 22:29
Eeee ne o ya kimseden ses seda yok? :)

Bolu_Beyi
11/07/2011, 23:17
Size katılmayı çok isterdim Orçun abi şıklarda mengen 'de varmış keşke abant'ı da ekleseydiniz belki daha farklı olurdu herşey :)

farukileri
11/07/2011, 23:26
şu işe bak bir buluşma daha kaçıyor,hem de en güzelinden...ev aramasına gireceğim için tatil falan felan her şeyi yalan etmiş bulunmaktayım,bu yüzden iyi eğlenceler dilemekten başka bir şey diyemiyorum =)

WiSTaRiA
12/07/2011, 01:42
Sağol farukçum... Sen gel tatile dönüşte hepberaber buluruz sana ev :D

Luc
12/07/2011, 09:37
Banada heryer uyar

WiSTaRiA
12/07/2011, 12:52
güzel ozaman
:D

whitegold
12/07/2011, 19:04
cuneyt ısmını yazıyorum o zaman?

WiSTaRiA
12/07/2011, 19:48
Yaz sonerim yaz...

JASMINE
12/07/2011, 23:09
Arkadaşlar, bu tatil / buluşma için hepimiz heyecanlandık ve çok büyük istek ile ismimizi yazdırdık. Ancak Serdar abimizi daha yeni kaybettik. Ben Orçun ile de görüştüm. Eğer sizler içinde uygun olur ise bu buluşmayı biraz daha sonraya erteleyelim diyorum. Bir tarafımızda hüzün varken diğer tarafta sevinç yaşamamızın mümkün olmayacağı düşüncesindeyim. Bayram sonrası Eylül ayı gibi yapsak bu buluşmayı daha iyi olmaz mı?

WiSTaRiA
12/07/2011, 23:14
Aynen yasemincigim... Serdar abimizin 52 ssinden sonraki bir tarihe erteliyelim... Eylul ayi gibi daha uygun olur... İlerki zamanlardada gene konusulur bu tatil olayi...

whitegold
14/07/2011, 10:27
bencede en uygunu budur hatta bu buluşmayı saygıdeger SERDAR ÖZLÜ agbımızın anısına yaparız?

gptsport
23/07/2011, 08:41
7- gptsport - Doruk Arslan(İstanbul) 30-31 Temmuz + belli olmaz

benide ekleyin:cool0000:

WiSTaRiA
17/08/2011, 22:40
Evet masukiyeciler... Liste burada hazir yeni konu acilmis ama hangi konudan devam ederseniz artik :)

femoli
17/08/2011, 23:43
pazar oldugu müddetce bende varım ;)

WiSTaRiA
18/08/2011, 01:50
pazar olur büyük ihtimalle mehmetçim...

LorDracula
18/08/2011, 08:56
Diğer başlık iptal Orçun abi bunu görmemiştim burdan devam zaten ismim yazılı :) ben %100 geliyorum. kalmalı mı günü birlik mi yapacağız?