PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'nin 4 te 3 üne 5 i bir yerde

ERDEM1907
18/06/2011, 13:56
Beko Basketbol Ligi play off mücadelesinde Fenerbahçe Ülker serinin 6. maçın 88-91ı kazanarak durumu 4-2'ye getirdi ve şampiyonluğunu ilan etti.
KANARYA; ÇİMDE, PARKEDE, RİNGDE, HAVUZDA, KISACASI HERYERDE RAKİPSİZ

FENERBAHÇE ACIBADEM RAKİPLERİNE SET VERMEDEN DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU, LİGDE İSE ÜST ÜSTE 3. KEZ TAÇLANDI

ERKEK VOLEYBOL TAKIMI ŞAMPİYONLUK KUPASINI KAZANDI

BAYAN BASKETBOL TAKIMI GALATASARAY'I 3-1 MAĞLUP EDEREK ÜST ÜSTE 6. KEZ ŞAMPİYON OLDU

Scottie
18/06/2011, 14:03
serinin tüm maçlarının hemen hemen seyrettim... Fenerbahçe Erkek basketbol takımını kutlarız... Galatasaray basketbol takımı kadrosu fenerbahçe ve efes den daha kısıtlı bir kadro iken buralara gelmesi büyük başarı... Fenerbahçeye ecel terleri döktürdüler... şampiyonluk için fenerbahçe yi... ikincilik için ise oktay mahmuti ve ekibini ve Galatsaray lı tüm basketbolcuları kuluyorum...

ERDEM1907
18/06/2011, 14:06
serinin tüm maçlarının hemen hemen seyrettim... Fenerbahçe Erkek basketbol takımını kutlarız... Galatasaray basketbol takımı kadrosu fenerbahçe ve efes den daha kısıtlı bir kadro iken buralara gelmesi büyük başarı... Fenerbahçeye ecel terleri döktürdüler... şampiyonluk için fenerbahçe yi... ikincilik için ise oktay mahmuti ve ekibini ve Galatsaray lı tüm basketbolcuları kuluyorum...
ne ecel teri sadece cafe crown arası vermiştik:) ilk maçı da 20-30 sayı küsürle kazanmıştık.neyse gs nin final oynaması da başarı sayılır tebrik ederiz:)

Scottie
18/06/2011, 14:08
yok dün kü maçta gördük... ecel terleri döktünüz... inkar etmeyin... ne galatasaraylıyım nede fenerbahçeli ben görddüklerimi söylüyorum...

ERDEM1907
18/06/2011, 14:17
yok dün kü maçta gördük... ecel terleri döktünüz... inkar etmeyin... ne galatasaraylıyım nede fenerbahçeli ben görddüklerimi söylüyorum...
tabi ki zorlu bir maç oldu sonuçta taraftar desteği gsdeydi. Fener hemen hemen tüm branşlarda şampiyon oluyorsa ortada su götürmez bir gerçek var ve bizim milletimizin hiçbir zaman yapamayacağı takdire şayan elde edilmiş başarılar.Benim gördüğüm tek bir maç değil 2010-2011 sezonunda Fenerbahçe nin ezici üstünlüğüdür:)))

cunsuz
18/06/2011, 15:13
:clapping:

ykaya1983
23/06/2011, 16:23
Bana göre futbol dışında diğer branşları istanbul dışında doğru düzgün takip eden yok.(İstanbul için de normal diyorum.Malum ronaldo denilen bir adamgeldi diye neredeyse şehrin yarısı izdiham oluşturan bir şehirden söz ediyoruz.Anadoluda olsa böyle bir saçmalık bu kadar abartılmaz)Sporu yakından takip eden biri olarak Fenerbahçe acıbademin dünya şampiyonu olduğunu sizden öğrendim.Sokakta çevirip sorsanız 5 kişiden dördü de bilmez emin olun.En çok takip edilen popüler ve ülkelere getirisi fazla olan spor dalı futbol olduğuna göre önemli olan futbolda uluslararası başarı kazanmaktır.Yoksa bayan basketboluymuş,erkek voleyboluymuş,kürek takımıymış vs....bunları takip eden kim ki?

acRep
23/06/2011, 21:24

ßen şimdi buraya yanLışlıkla bi "29" yazarım O Zaman sen gör Curcunayı :w00t2000: