PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Korna ve garanti ?

zoomes
16/06/2011, 23:15
Arkadaşlar bir sorum olacak bugün servise gittim (ki yedek parça müd. akrabam) malum kornalarımız biraz dandik,ilave bir korna takalım nasıl olur ? Dediler ki takarız ama bunun sizin isteğinizle takıldığına dair imzalı kağıt alırız dediler (mesuliyet sizin) elektronik beyinde herhangi bir olumsuzluk olabilir yanabilir ve bu durumda garantiden değişmez bilgisi verildi,
Yani;araca takılan sökülmez ve dışarıdan takılmaz deniliyor,sadece korna değil elektrikli her şey bu kapsama giriyormuş teyp-alarm vs. bilgisi olan ve paylaşırsanız çok sevinirim.Saygılar.

1ocak2011
17/06/2011, 09:12
Aracımı alır almaz Cenmax alarm taktırdım, gerekli yerlere sordum, sıkıntı yaratmayacağı söylendi. Alarmdanda gayet memnunum.

clax22
17/06/2011, 09:12
korna beyni yakarmıymış peh servislerde pek alem yani banada xenonları sokturduler zamanında garantisi bitince uzatalım dediler dedim hadi ordan xenonlarımı hava filtremi tekrar taktırdım yemişim garantilerini onların

1ocak2011
17/06/2011, 09:16
korna beyni yakarmıymış peh

+1 Bence direk sallamışlar.

zoomes
17/06/2011, 09:43
Bende servise sordum ki araçta sizin sonrada taktığınız park sensörleri var onlar ne olcak dedim onları fabrika gönderdiği için için sıkıntı yokmuş,yalan söyleyeceklerini sanmıyorum ama servisin dediğine göre beyine giren ve çıkan elektiriğin belirli bir oranı olması lazımmış (evdeki kaçak akım rölesi gibi) bu akım az yada çok ise beyin böyle arıza yapabilirmiş gibi söyledi,bana da inandırıcı gelmedi ama fabrikanın bu yönde talimatı varmış, onu da geçtim basit bir korna bu şekilde elektrik akımında böyle bir iniş çıkış yapabilirmi ?