PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S&S Sıkıntı Var Gibi...

egeevo
16/06/2011, 19:46
Arkadaşlar selam, benim s&s ta sanki bir sıkıntı var ama henüz net olarak anlamadım...sorun şu: ışıkta durdunuz, s&s motoru durdurdu,debriyaja basınca hemen çalışıyor normalde, ama bugün işten gelirken 3 yada 4. kez tanık olduğum şey oldu ve motor can çekişir gibi çalıştı, yani normalde 2sn de çalışıyosa dediğim olay olunca atıyorum 4sn de çalışıyor...buna tanıık olan varmı? ...

femoli
16/06/2011, 20:14
Yakıttan olabilir , dene sorun devam ederse servise bir gösterirsin ..

mix
16/06/2011, 20:53
normal marş ile çalıştırırkende sorunlu çalışıyorsa s&s ile alakalı değildir ama normalde yarım marş ta alan motor s&s de nazlanıyorsa servise sormanız gerekir

halils2
17/06/2011, 04:34
aracımda s%s yok fakat dün aracımı stop edip hemn ardından marş yaptığımda baya nazlandı marş almada. bi anlam veremedim kontağı kapatıp 2-3 sn bekleyip çalıştırdım sorunsuz çalıştı. aracım lpg li belki gaz kalmıştır içinde die düşündüm ama sizde de aynı sorun var gördüğüm kadarıyla. gazı(istisna hariç), benzini sadece opetten alırım. acaba yakıttan mı?? belki hava filtresi tıkandıysa ondan da yapar. eğer durumu çözerseniz haberimz olsun lütfen :)

egeevo
17/06/2011, 16:55
Yakıttan olabilir , dene sorun devam ederse servise bir gösterirsin ..

Anladim abi olabilir cunku depota yakit az olunca yani isik yaninca oluyor aslinda...belkide o an yakit ile alakali oldu...takip edicem olmadi baktircam

egeevo
17/06/2011, 16:57
normal marş ile çalıştırırkende sorunlu çalışıyorsa s&s ile alakalı değildir ama normalde yarım marş ta alan motor s&s de nazlanıyorsa servise sormanız gerekir

Yok normal mars kusursuz calisiyor. Bu farkli dostum takip edicem durumu...sagolun arkadslar...

car_audio96
19/06/2011, 06:44
Motor ne kadar sıcaksa araç o kadar çabuk çalışır

egeevo
19/06/2011, 22:32
motor sıcakken oluyor sıkıntı, bu ara hiç kapamıyorum s&s u bakalım ne zaman yapacak...dün ve bugün hiç olmadı

Du Hast
19/06/2011, 22:39
motor sıcakken oluyor sıkıntı, bu ara hiç kapamıyorum s&s u bakalım ne zaman yapacak...dün ve bugün hiç olmadı
arada olur öyle kafaya takmaya gerek yok. motor öyle bir anda stop ediyorki bazen yanmamış gazlar çok fazla ateşleme odasında kalıyor marş alırken zorlanıyor motor.

egeevo
22/06/2011, 20:07
arada olur öyle kafaya takmaya gerek yok. motor öyle bir anda stop ediyorki bazen yanmamış gazlar çok fazla ateşleme odasında kalıyor marş alırken zorlanıyor motor.

anladım hocam, konuyu açtığım günden beri olmuyor, bu arada depodaki benzini neredeyse tamamen bitirdim artık çizgi en dibe gelmişti nerdeyse ve shell den yakıt aldım artık oradan almaya devam edeceğim...