PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dualogic geçişlerde ses geliyor

Adalet46
16/06/2011, 16:26
Arkadaşlar bende yaklaşık 7 aydır 2011 Model dualogic G. Punto 1.4 77 Bg kullanıcısıyım. İlk zamanlar arıza verdi ve serviste sildirdim ancak şu anda vites geçişlerinde ses geliyor ve ciddi şekilde de o sesler hissediliyor camlar kapalı durumdayken bile. Sizce önemli bir sorun olabilir mi servise gideyim mi?

Scottie
16/06/2011, 16:27
tabiki servise danışmakta yarar var.. büyük bir sorunun habercisi olabilir..

synx
16/06/2011, 16:33
Bencede servise göster bendede arasıra duyuluyor ama ara sıra.

HarbiAslan
17/06/2011, 09:29
bendede aynı sorun vardı. çok acaip şangır şungur metal sesleri falan geliyordu içeri, servise gittim bunun normal olduğunu söylediler. dualogic şanzımanların içerisinde bulunan robot sizin yerinize debriyaja basıp vites atıyor. yani bir sıkıntı değil. çok kafaya takmıştım bu sesleri ama ne yapalım servis normal diyor. yoksa çok hoş bir durum değil, dışarıdan duyan biri olursa (ki oluyordur ) bu ne biçim vites geçişi der valla :)

Adalet46
20/06/2011, 16:50
bendede aynı sorun vardı. çok acaip şangır şungur metal sesleri falan geliyordu içeri, servise gittim bunun normal olduğunu söylediler. dualogic şanzımanların içerisinde bulunan robot sizin yerinize debriyaja basıp vites atıyor. yani bir sıkıntı değil. çok kafaya takmıştım bu sesleri ama ne yapalım servis normal diyor. yoksa çok hoş bir durum değil, dışarıdan duyan biri olursa (ki oluyordur ) bu ne biçim vites geçişi der valla :)

Teşekkür ederim, mesajınız ve bilgilendirmeniz için. Sanırım bu mesajdan sonra bende artık servise gitmekten vazgeçeceğim.