PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yan aynalardaki ses

ads
16/06/2011, 13:07
Benim arabamın kapılarını kapatırken aynadan çok ses geliyor plastik kısmı çok oynuyor bu sesde beni sinir ediyor.
Bu sorunu çözen arkadaşlar varmı. Yada bu yan aynalar nasıl sökülür takılır bilgilendirirseniz sevinirim. Sökerken geri dönüşü olmayan zarar vermek istemiyorum. (sökünce sıkılaştıracak bişey bulabilirsem tabi)

krm1983
16/06/2011, 14:50
Kapaklar tam oturmamış olabilir.

ads
16/06/2011, 22:15
kapakları nasıl söker tekrar takarım tırnakları nerede zarar vermeden bir söküm takim diyorum aslında
daha önce söküp takan oldumu acaba

bahadir77
17/06/2011, 23:20
dama uyulaması yapmak ıcın sokup takmıstım. ayna kapagının iç sıyah yerle bırlestıgı yerın altta cama yakın olan kısmında ufacık bır bosluk var. tıpkı saatlerın arka kapagını cozmek ıcın olan kadar. o kısma ucu ınce bır tornavıda ıle kanırtarak cıkartabılırsınız. yalnız tornavıda ıle kanırtma yaparken kacırmamaya ve boyayı kaldırmama ya dıkkat edın.
ınanın sokmesı cok kolay. takarken de aynı bolum tık dıye yerıne oturuyoor.

kolay gelsın....

OzzY
18/06/2011, 02:59
bendede aynı sorun vardı bi tarafa biri sürtmüştü heralde ondan söktüğümde tırnaklardan bazıları zaten kırıktı bazılarını ben kırdım :D:D ama takarken tüm tırnak yuvalarına ve temas yerlerine bolca silikon sürdüm şimdi nerdeyse hiç ses yok :)