PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Havalı korna ve siren

kanzler
17/05/2007, 23:23
Arkadaşlar gp ye siren taktıran var mı aramızda acaba?ya da havalı korna falan?gecen gun bı sorento da gordum ınanılmazdı valla..super zevklı bısey:)

Misafir2
17/05/2007, 23:32
slm yok babaya o tofaş işi olur gpye havalı korna??? düşünemıyorum vala

ufuk61
18/05/2007, 08:58
slm yok babaya o tofaş işi olur gpye havalı korna??? düşünemıyorum vala
sen ve onur için herşey tofaş işi zaten benim gp yede neler dediniz şimdi aynılarını siz yaptırdınız adalı tofaşcılar
doğucum sen keyfine bak yakışır kardeşime

Ryu
18/05/2007, 09:01
Arkadaşlar gp ye siren taktıran var mı aramızda acaba?ya da havalı korna falan?gecen gun bı sorento da gordum ınanılmazdı valla..super zevklı bısey:)

sen femoliye bir ulaş istersen. :s15:

o arkadaşta çok havalı :D

femoli
18/05/2007, 09:05
sen femoliye bir ulaş istersen. :s15:

o arkadaşta çok havalı :D

ehheeeeeuuuu :zuhaha:

yok be naptın ryu o kadar da değil benim araçta var havayla çalışıyor ama sesi mükemmel ferrari kornası hem sert baktırıyor hem karizmatik benim gibi hehehehe :):):):)

dagored
18/05/2007, 14:46
sözüm meclisten dışarı olsun ;) ; trafikte bazen öyle bir basıyorlarki kornaya bazı havalı kornalılar; kendilerine en içten sevgi ve saygılarımı sunmak zorunda bıraktırıyorlar...

Doğu kardeşim, yaptıracaksan gözünü seveyim sende fazla basmadan kullan bu kornaları :)

anvil
18/05/2007, 14:56
hehe deminki park sensörü gibi öne bi adam koyacan bağırıp duracak sağa sola :D

GaladrieL
18/05/2007, 14:56
tamamen katılıyorum, bazen acayip rahatsız edici oluyorlar.. gürültü de bir kirlilik bence...zaten kornayı Türkiye'de haddinden fazla kullanıyoruz, bide havalısı abartıysa hiç çekilmez..

kanzler
18/05/2007, 15:18
eyvallah saolun arkadaslar dıkkat etmeye calıscam valla ama ınanılmaz zevklı bısey..tofas gıbı olmaz bence.. sakaryada da ınanılmaz dıkkat ceker:)..hiç polis sirenı hakkında konusmamıssınız:(
ticari taksi devam et falan....:):)

otomüzik
19/05/2007, 13:52
YAaslında herkezin kendi zevkide eğlenceli bişey ama

Reddline
19/05/2007, 14:37
sen ve onur için herşey tofaş işi zaten benim gp yede neler dediniz şimdi aynılarını siz yaptırdınız adalı tofaşcılar
doğucum sen keyfine bak yakışır kardeşime

ufuk abi sen bana bir daha bişey sorarsın araçla ilgili ne aliim diye eh sen o zmn görürsün... bikere benim arabam kırmızı. üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun.
bu arada ben de korna olayına felaket karşıyım hele ışıklarda sarı yanınca çalnlar varya fitil ediyolar beni... inadına yavaş kalkıyorum

srht15
19/05/2007, 22:35
hocam senin istediğin havalı korna değil ferrari kornası
bosch'un üretmiş olduğu bir kornadır bu ve parçacılarda satılır
ferrari'nin korna sesini verir
onlar çok tutuldu

memat
20/05/2007, 11:50
eyvallah saolun arkadaslar dıkkat etmeye calıscam valla ama ınanılmaz zevklı bısey..tofas gıbı olmaz bence.. sakaryada da ınanılmaz dıkkat ceker:)..hiç polis sirenı hakkında konusmamıssınız:(
ticari taksi devam et falan....:):)

doğu kardeş benim palioda sıren vardı 25 ytl ye taktırmıştım bi gün sivil polis arkadaşı yakaladı çocuk 6 ay hapis yedi bende korkudan söktürdüm polis yakalar diye walla hiç tavsiye etmem 6 ayla 1 sene arasında cezaları değişiyormuş ama yinede sen bilirsin

tangozcan
20/05/2007, 12:21
Arkadaşlar bende bu kornayı puntoma takmak istiyorum acaba bi sakıncası var mı bu işin belli bir kuralı varmı?

https://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26030&productid=otm311116

kanzler
21/05/2007, 01:28
doğu kardeş benim palioda sıren vardı 25 ytl ye taktırmıştım bi gün sivil polis arkadaşı yakaladı çocuk 6 ay hapis yedi bende korkudan söktürdüm polis yakalar diye walla hiç tavsiye etmem 6 ayla 1 sene arasında cezaları değişiyormuş ama yinede sen bilirsin

eeyvallah saolasın bılgı ıcın..sakarya da pek sorun olmaz ama:)

f@tih_28
24/05/2007, 19:22
Arkadaşlar bende bu kornayı puntoma takmak istiyorum acaba bi sakıncası var mı bu işin belli bir kuralı varmı?

https://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26030&productid=otm311116
kardeşim bence BOSCH marka al benim ki BOSCH ve mükemmel bi ses tonu var hem de çok uyarıcı..

*C@N*
24/05/2007, 20:29
Şahsi fikrimdir hiç eleştirme amaçlı söylemiyorum lütfen alınmayın arkadaşlar ama benim hiç hoşuma gitmiyor.Yani korna evet işlevsel çoğu zaman kazalardan tehlikelerden kuratarır insanı.Ama dikkat çekmek amaçlı kornayı kullanmayı ben sevmiyorum.

dagored
24/05/2007, 20:31
Şahsi fikrimdir hiç eleştirme amaçlı söylemiyorum lütfen alınmayın arkadaşlar ama benim hiç hoşuma gitmiyor.Yani korna evet işlevsel çoğu zaman kazalardan tehlikelerden kuratarır insanı.Ama dikkat çekmek amaçlı kornayı kullanmayı ben sevmiyorum.

katılıyorum ;)

unik06
24/05/2007, 23:16

katılıyorum ;)

Kesinlikle Katılmıyorum :deal:

Yeri gelir, korna sayesinde çektiğiniz o dikkat, hayatınızı kurtarmanızı sağlar :s16::s16::s16:

tangozcan
24/05/2007, 23:51
Kesinlikle Katılmıyorum :deal:

Yeri gelir, korna sayesinde çektiğiniz o dikkat, hayatınızı kurtarmanızı sağlar :s16::s16::s16:

+100:claps:

*C@N*
25/05/2007, 10:54
Arabamım kornasına bakıp gelecek kız hiç gelmesin daha iyi be abicim :D

unik06
25/05/2007, 11:08
@dagored
emre yaw..kusuruma bakma.
akşam kafasıyla..katıldığın yerin koyulaştırdığın yer olduğunu görmemişim :)

perdon.

mert efe
29/05/2007, 13:18
arkadaş taktırdı öküz kornası isimli bi havalı korna taktı ek düğmeye n bağladı istediği zaman normal korna düğün maç konvoylarında flnda öküz kornasına geçiyo ve bence çok güzel oldu sonuçta nasıl isterse öle kullanıyo

aykaner
05/12/2009, 20:30
Ben uzaktan kumandali siren ve megafon taktim.valla super .taksici minubuscunun korkulu ruyasiyim.tikadiklari yol aninda aciliyor.kumandali oldundan problemde olmuyor.megafonunu kullanmadim cunku gerek yok.70 liraya aldim isteyen olursa yardimci olurum

Ah-MeT
05/12/2009, 20:37
Ben uzaktan kumandali siren ve megafon taktim.valla super .taksici minubuscunun korkulu ruyasiyim.tikadiklari yol aninda aciliyor.kumandali oldundan problemde olmuyor.megafonunu kullanmadim cunku gerek yok.70 liraya aldim isteyen olursa yardimci olurum

Polislere yakalanmak paha biçilemez:)