PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dualogic Geri Viteste takılma

mistero
13/06/2011, 23:26
Dualogic vitesli araç kullanan arkadaşlar!
Acaba sizde park etme esnasında geri vitese almak istediğinizde geri vitese geçmediği, ekranda N göründükten sonra sesli sinyal de verdiği, bu durumun özellikle bir kaç kere ileri ve geri vitese aldıktan sonra yaptığı ve biraz beklemekten başka bu durumun düzelmediği oluyor mu? yoksa bu sadece benimkine has bir özellik mi?

yklklc
13/06/2011, 23:48
Malesef çok hızlı geçiş yapamıyor geriye, sıkıntı burada onun için geriye takarken ağır davranmak lazım, R yi görmeden gaza basmıyorum yoksa aynı sorun bende de oluyor ki ilk aldığımızda bu ne böyle lanet olsun demiştim çünkü önceki C1 aracımda çok seri geçiyordu.

blk_hakan
14/06/2011, 00:34
Bizim robot biraz agır kanlı oyüzden acele etmemek lazım hocam sadece 2 sn beklemek yeterli :)

kukart
14/06/2011, 01:24
geri vitese geçmesi hatta geri vites lambasının yanması dahada bi geç oluyor.. normal yani..

GRDEDE
14/06/2011, 08:12
Bende böyle birşey yok.Oldukça seri geçiyor geri vitese.Sesörlerle alakalı bir sorun olabilir belki...

mistero
14/06/2011, 23:30
benim de moralim bozuldu yani.. huyu böyleymiş ne yapalım anlaşacağız başka yolu yok.. en azından geri vitese geçte olsa geçiyor :D buna da şükür..

hakguner
15/06/2011, 09:30
benim de moralim bozuldu yani.. huyu böyleymiş ne yapalım anlaşacağız başka yolu yok.. en azından geri vitese geçte olsa geçiyor :D buna da şükür..

Şükür :))

Yaşasın manuel dicem ben... Otomatik vitesi sevmiyorum, önceki aracım triptronikti. LANET olsun diyorum.

sfkbrtn
20/06/2011, 00:37
çok hızlı hareket edince oluyor bazen ama frene tam basıp araç tam olarak durunca geçirdiğimde sorun olmuyor