PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka kapıların açılmama problemini hallettim.

ykaya1983
13/06/2011, 13:51
Bugün hazır hava güneşliyken şu arka kapılar meselesini bir halledeyim dedim sağolsun ergin arkadaşın aşağıdaki linkte açıkladığı gibi tüm yapılan işlemleri sırasıyla uygulayıp arka kapıları ön kapılar gibi açılmasını sağladım.Başlangıçta kapıyı sökerken zor gibi gözükse de acele edip birşeylere zarar vermediğiniz sürece aslında kapıları tamir etmek çok kolay.Servise götürseydim kapıları yağlayıp elime verirlerdi.Ben kendim servis ustası gibi tamir etmeyi başardım.Artık arka kapıların açılmama sorunu diye birşey yok.

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/25456-arka-kapilarin-zor-acilmasi-resimli-cozum-1-a.html

Engin_T
13/06/2011, 14:09
Emeğinize sağlık :)

erosistanbul
13/06/2011, 18:17
elinize sağlık. kazasız belasız günler.

ykaya1983
13/06/2011, 18:56
Sağolun akadaşlar eğer böyle bir sorunu olup da uğraşmak isteyen varsa elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz.

Seyrr
11/09/2011, 22:43
bende de aynı sorun var servise götürdüm kullanılmadığından dediler zamanla düzelir dediler ama hala düzelmedi! arabaya arka kapılardan mı binmem gerekiyor anlamadım :)) ama en kısa zamanda kendim yapmayı deneyecem...