PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vites kutusu arızası

gsgrkn
06/06/2011, 20:15
arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce dualogic vites punto evo aldık. şuana kadar sorunsuz kullanmış olmamıza rağmen bugün araçla seyir halindeyken birden bire "biiip" sesi gelmeye başladı. ekranda "start&stop devre dışı, kılavuza bakın" (ki o sırada start&stop zaten devre dışıydı) yazısı çıktı. aynı zamanda "vites kutusu arıza ışığı" yanıp "vitesi kontrol edin" yazısı belirdi. sizce araçta ne gibi sorun var, ayrıca garanti arızayı karşılarmı?

fawori
07/06/2011, 00:26
Derhal servise gösterin o halde çok kullanmayın garantili araç şanzıman önemli ve hasastır heleki otomatikse sizn probleminiz değil servisin problemi:)

gsgrkn
07/06/2011, 13:18
dün araç arıza verince 444 lü acil yardımı aramıştım ve bana servise kadar otomatikte değilde triptonik te kullanabileceğimi söylemişlerdi. araç arıza verdiği zaman servis kapalı olduğu için bu sabah servise götürürken arabada hiç bir sorun yoktu. sanki önceki gün arıza veren farklı araçmış gibi :) servise gittiğim zaman çok dolu olduğunu serviste bana sıra gelmiyeceğini söylediler ancak yarın sabaha randevu verdiler. yarın sabah bakacaklarmış ne olduğuna. umarım serviste sorunu bulurlarda araç keyfine göre arıza vermez :rolleyes: