PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : spoiler nerden yaptırılır

bahadir77
05/06/2011, 19:40
arkadaslar aracıma son olarak spoiler taktırtmak istiyorum. serviste sordum 450 tl dediler. biraz tuzlu geldi.
istanbulda tanıdık bildik yapan yerler varmı?
yapılmıs resmı olanlardan da cevap beklıyorum.
fıyat ve uygulama suresı hakkındada bılgı verırsenız sevınırım.

saygılar.

asil
05/06/2011, 19:49
model olarak ne düşünüyon femoli var (kemal oto )yardımcı olucaktır...

bahadir77
05/06/2011, 19:52
iste bır kac modeli gormek ıstiyorum. oyle cok ıddalı bır model olması gerekmıyor. yanlıs bılmıyorsam kemal oto ıstanbulda degıl.. ben ıstanbulda bır yer arıyorum.

asil
05/06/2011, 19:56
iste bır kac modeli gormek ıstiyorum. oyle cok ıddalı bır model olması gerekmıyor. yanlıs bılmıyorsam kemal oto ıstanbulda degıl.. ben ıstanbulda bır yer arıyorum.
benim bildiğim baya bi model var ama size şiddetle abarth spolierini öneririm ayrı bi havası var ...

bahadir77
05/06/2011, 20:16
evet aslında abarth spoiler mukemmel duruyor. ıste onemlı olan nerden yaptıracagımız ve malıyetı...
hıcbır yerdede gormedım abarth spoıler yapan yer.

Ziyaretci037
05/06/2011, 20:33
evet aslında abarth spoiler mukemmel duruyor. ıste onemlı olan nerden yaptıracagımız ve malıyetı...
hıcbır yerdede gormedım abarth spoıler yapan yer.

valla bende aynı spoileri aramaktayım eğer bulursanız bende yaptırmak istiyorum..

bahadir77
06/06/2011, 00:04
nette bir yerde var ama ilan feyk gibi duruyor.

StrawBeeRy
06/06/2011, 00:20
tanıdık fiberciler var yaptırabilirsiniz fakat kalıbı olmadığı için fiyat tuzlu olabilir.isterseniz mesaj atın size telefonları gönderiyim

menesi
06/06/2011, 00:42
bursa dan yaptırmak isteyenler var ise ben yakın zamanda yaptırcam.özel kalıp çıkarıp yapıcak meliset.melisetin yazıldığını daha önce gördüğüm için yazıyorum bi sıkıntı olmaz heralde.arabaya göre fotolara bakılıp abarth spoiler yapıcaklar...

bahadir77
06/06/2011, 00:43
siz yaptırıp ta memnunıyetınızı paylasırsanız. islem suresı ve malıyetıde belırtırsenız istanbul bursa arası 2 saat yanı sıkıntı olmaz atlar arabamıza gelırız...

StrawBeeRy
06/06/2011, 00:45
siz yaptırıp ta memnunıyetınızı paylasırsanız. islem suresı ve malıyetıde belırtırsenız istanbul bursa arası 2 saat yanı sıkıntı olmaz atlar arabamıza gelırız...
bi spoiler için bursaya gitmeye değmez kargo denilen birşey var 5 lira verirsiniz kargoyla gelir madem yaptırıcaksınız ankaraya femoli abinin yanına gidin onun fibercisine yaptırın hem tanıdık belki daha uygun olur :)

seysey37
06/06/2011, 00:49
femoli size kargola gönderir arkadaşlar ist.da olmasına gerek yok :) orjinal spoiler daha ne :)

menesi
06/06/2011, 00:50

aynen arkadaşlar en mantıklısı kargo.ama misafir etmek isterim tabi:)
ben bu ay içinde yaptırcam nasipse arabayı 1 gün sanayide bırakıcam arabaya göre fotodan yola çıkarak tasarımı yapıcaklarmış.aslında fiat ta satılan abarth spoileri yakından inceledim ama fotosunu çekemedim çeksem daha kolay yaparlar.velhasıl yaptırınca fotosunu paylaşıcam isteyenler olursa da bursa dan kargolarım...

menesi
06/06/2011, 00:52
bi spoiler için bursaya gitmeye değmez kargo denilen birşey var 5 lira verirsiniz kargoyla gelir madem yaptırıcaksınız ankaraya femoli abinin yanına gidin onun fibercisine yaptırın hem tanıdık belki daha uygun olur :)

buda mantıklı.benden önce yaptıran olursa paylaşsın beğenirse yaptıranlar bende yaptırırm kargolarsınız bana...

bahadir77
06/06/2011, 00:54

pekı kım yapacak montajını ya beceremessek ne olacak...

StrawBeeRy
06/06/2011, 00:58
yaw spoiler montajı nedir serviste veya sanayide rica etseniz bile yapıştırırlar :)

femoli
06/06/2011, 10:28
Spoiler montajı kenarlarına çift taraflı bant çekip ortalarına silikon sürüp bağajın üzereine koyacaksınız , bu takım basit işleri kendinizde yapabilirsiniz yetrki biraz istekli ve meraklı olun ;)

Şuan elimizde iki çeşit spoiler var orj ve special ,

orj
Grande Punto Evo Orj Tip Spoiler Boyal Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/main/grande_punto_evo_orj_tip_spoiler_boyali-320-0-12.html)

special
Grande Punto Special Spoiler Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/main/grande_punto_special_spoiler-177-0-12.html)

Dışarıdan abarth spoileri getirtmeye çalışıyoruz henüz kodunu bulamadık bulduğumuz zman abarth spoileride getirtip birebir kalıp çıkattıracapız ;)

bahadir77
06/06/2011, 10:35
tahmini olarak bir süreniz varmı abarth spoiler için.... yada special için diyelimki bugun istedik odemeyı yaptık, kac gun ıcınde teslim olur. bu arada benım aracım evo beyazı - renk kodu gereklimidir.

1ocak2011
06/06/2011, 11:27
Hafta sonu Kemal kardeşime benim arabamı bilader ile gönderdim, Ama perşembeden boya kodunu sipariş vermiştim. C.tesi bilader ile aracı gönderdim 10 dakikada takmışlar, yalnız ertesi gün bant lekelerini biraz çıkartmak zor oldu, çünkü baya bir donmuştu, arkadaşlar akşam çıkartın demişler biz ertesi gün çıkarttık ondan dolayı zorlandık, Sonax'ta 10 TL karşılığında çıkarttırdık.

femoli
06/06/2011, 11:45
tahmini olarak bir süreniz varmı abarth spoiler için.... yada special için diyelimki bugun istedik odemeyı yaptık, kac gun ıcınde teslim olur. bu arada benım aracım evo beyazı - renk kodu gereklimidir.Kaputun altında boya kodu var onu verdikten 3 ila 5 gün içerisinde teslin olunuyor boya kuruma kargo vs

Abarth kesin tarih veremedim daha kodunu bulup sipariş bile edemedik eperdeki kodu yanlış ..

Hafta sonu Kemal kardeşime benim arabamı bilader ile gönderdim, Ama perşembeden boya kodunu sipariş vermiştim. C.tesi bilader ile aracı gönderdim 10 dakikada takmışlar, yalnız ertesi gün bant lekelerini biraz çıkartmak zor oldu, çünkü baya bir donmuştu, arkadaşlar akşam çıkartın demişler biz ertesi gün çıkarttık ondan dolayı zorlandık, Sonax'ta 10 TL karşılığında çıkarttırdık.
Araç yola çıkacağı için üzerine kağıt bant yapmak zorundaydık , tabi güneş fazla ısıtınca bant erime yapıp biraz iz bırakır , sıcakta değilde güneş gidince sökmek daha mantıklı iz kalırsada cila ile yada nemli bez ile sürüp çıkarabiliyoruz.

güle güle kullan tuncay abi ;)

cilem
06/06/2011, 11:50
mehmet abi senden aldığım spoiler 1 aydır bagajda duruyor. bugn istanbula gidiyorum bari orada taktırayım. nerde taktırıcam istanbulda yada bursada :(

femoli
06/06/2011, 11:54
mehmet abi senden aldığım spoiler 1 aydır bagajda duruyor. bugn istanbula gidiyorum bari orada taktırayım. nerde taktırıcam istanbulda yada bursada :(
Sen her yere git ama ankaraya uğrama sakın olurmu sakın gelme buralara :)

1ocak2011
06/06/2011, 11:57
Kaputun altında boya kodu var onu verdikten 3 ila 5 gün içerisinde teslin olunuyor boya kuruma kargo vs

Abarth kesin tarih veremedim daha kodunu bulup sipariş bile edemedik eperdeki kodu yanlış ..

Araç yola çıkacağı için üzerine kağıt bant yapmak zorundaydık , tabi güneş fazla ısıtınca bant erime yapıp biraz iz bırakır , sıcakta değilde güneş gidince sökmek daha mantıklı iz kalırsada cila ile yada nemli bez ile sürüp çıkarabiliyoruz.

güle güle kullan tuncay abi ;)

Sağolasın Kemal kardeşim cuk diye oturmuş, kesinlikle tavsiye ederim.

cilem
06/06/2011, 11:59
Sen her yere git ama ankaraya uğrama sakın olurmu sakın gelme buralara :)

uzak mehmet abi uzak:):)

cemyk
21/06/2011, 11:43
kolay gelsin. istanbula kargo ücreti nekadardır ve kaç günde elime ulaşır.
birde aracı henuz almadım 1 hafta sonra kavuşucam inşallah. araç beyaz renkte. renk kodunu bilmiyorum ve araca bakabilecek kimse yok. bu durum sıkıntı olurmu. teşekkürler.

femoli
21/06/2011, 11:46
Aracın rengini söyleyin biz buradan bakarız , boya kuruma gönderim vs vs 7 gün içerisinde elinize ulaşır..

tayfux
21/06/2011, 13:19
aslında mantığı şudur rüzgarı arabayı en az etkileyecek şekilde kullanmak..rüzgar kesmek..Genellikle BMW lerin üstünde bulunan ama son zamanlarda şahinlerin de taktığı köpek balığı sırtının da mantığı rüzgarı ikiye bölmek ve etkisini azaltmaktır..

abbsbzdg
21/06/2011, 23:21
çilen spoilerini bursa da melisete taktırabilirsin...

StrawBeeRy
21/06/2011, 23:27
aslında mantığı şudur rüzgarı arabayı en az etkileyecek şekilde kullanmak..rüzgar kesmek..Genellikle BMW lerin üstünde bulunan ama son zamanlarda şahinlerin de taktığı köpek balığı sırtının da mantığı rüzgarı ikiye bölmek ve etkisini azaltmaktır..
evet rüzgar sayesinde aracın arkasının oynamasını yerden kesilmesini engellemektir.bu sayede yol tutuşta artar.aslında önemi çok büyüktür bunu içeriden hissetmessiniz özellikle porsche larda ferrarilerde özel milimetrik hesaplar yapılarak takılıyor ama bizim spoilerler genelde görüntü amaçlı olduğu için pek olumsuz bir yanı olmaz :)

cemyk
23/06/2011, 10:06
mehmet bey siparişi bugün verdim. sabırsızlıkla bekliyorum :) şimdiden teşekkürler...

femoli
23/06/2011, 16:21
ürün boyada işlemler bitsin kargolanır güle güle kullanınn..

uLTRa GP
26/06/2011, 08:53
mehmet abi çok sağol ben taktım fotoları garaja koyduydum eline sağlık güzel olmuş :) gören hemen fark ediyor :)

femoli
28/06/2011, 14:17
güle güle kullan doğancan ;)