PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : punto my life

mylifepunto
05/06/2011, 18:29
merhabalar. 2011 punto my life sahibiyim. yaklasık 800 kılometreye yaklaştım. ama ekranda gösterilen "city" modunun ne işe yaradığını ve klima butonunun nerede oldugunu bulamadım. yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varmı?

k0d3r
05/06/2011, 18:32
merhabalar. 2011 punto my life sahibiyim. yaklasık 800 kılometreye yaklaştım. ama ekranda gösterilen "city" modunun ne işe yaradığını ve klima butonunun nerede oldugunu bulamadım. yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varmı?

City modu, özellikle şehir içi kullanimda, sokak arasi manevralarda, ya da park ederken, direksiyonun çok daha hafif olmasini sağlayan elektrikli bir sistem. Üzerinde direksiyon sembolü olan düğmeden açilip kapatilabiliyor.
Klima butonunun üzerinde de kar tanesi sembolü olmasi lazim.
Bu arada araciniz hayirli olsun, güle güle kullanin.

mylifepunto
05/06/2011, 18:36
City modu, özellikle şehir içi kullanimda, sokak arasi manevralarda, ya da park ederken, direksiyonun çok daha hafif olmasini sağlayan elektrikli bir sistem. Üzerinde direksiyon sembolü olan düğmeden açilip kapatilabiliyor.
Klima butonunun üzerinde de kar tanesi sembolü olmasi lazim.
Bu arada araciniz hayirli olsun, güle güle kullanin.

teşekkürler. sanırım ısıtma düğmelerinin üstündeki işaretlerden bahsediyorsun ama benım aracımda kar tanesi mevcut değil :)

aracımın iç dizaynı navigasyon hariç bunun aynısı..

Fiat Punto Evo My Life i Resimleri | Buyutec.Net (https://www.buyutec.net/p-fiat-punto-evo-my-life-ici-61087.html)

takres
05/06/2011, 18:54
kar işareti klima düğmelerinde ortada olan...

mylifepunto
05/06/2011, 18:58
çok teşekkürler. sorularımın cevaplarını tam olarak aldım :)