PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nano Bor X Ankara Kemal Oto

femoli
04/06/2011, 12:37
Nano Bor X Bor Motor Katks Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/main/nano_bor_x_bor_motor_katkisi-361-0-39.html)

Grande punto TR Forum Kullanıcılarına 45 tl dir...

Marka Hakkında
Bor madeni temel esasın yanı sıra Türkiye de ilk defa ELMAS TOZU destekli ilk Motor Yağ Katkısıdır.
Üretici Firma Hakkında
Nano BorX Motor Yağı Katkısı madeni yağ sektörünün temel taşlarından biri olan ETA Madeni Yağ tarafından üretilmektedir. AR-GE Tübitak M.A.M Teknoloji Ser Bölgesi’nde çözüm ortağı İleri teknoloji Malzemeleri Araştırma ve Geliştirme A.Ş tarafından yerli ve yabancı bilim adamlarının uzun ve detaylı araştırmaları sonucunda geliştirilmiştir. Nano BorX Motor Yağı Katkısı, Bor ve Elmas Madenleri’nin Nanoteknolojik özelliklerinin araştırılması sonucunda elde edilen verilere dayanarak geliştirilmiş üstün nitelikli ve performans arttırıcı motor yağı katkısıdır.
Nano BorX Motor Yağı Katkısı’nın özellikleri:
Yüksek teknoloji ürünü, sentetik nano Elmas Tozu’nun ve nano boyuta indirgenmiş Bor Madeni’nin etkin gücü hareketli metal yüzeylerdeki sürtünme, aşınma ve korozyonu büyük ölçüde azaltır. Motor içerisinde oluşan sürtünmeden kaynaklı aşınma ve açılmaları engeller. Sürtünmenin motor verimindeki olumsuz etkisini ve yıpranmadan kaynaklanan sarf malzemelerine olan gereksinimi de ortadan kaldırır. Tüm bu değişimler motorun performansını arttırır.
Ürün Özellikleri :
Motor Yağı ömründe % 50 Artış
Motor Gücünde % 10 Artış
% 20 ye varabilen Yakıt tasarrufu
Motor ve şanzıman seslerine KESİN ÇÖZÜM !
10.000 KM lik motor yağı ile 15.000 km!
Servis ve parça giderlerinde % 50 tasarruf
Çekiş gücünde hissedilir derecede artış
Egzost gazlarında % 15 azalma
Motor soğukken kolay çalıştırma
Yağ eksiltmede inanılmaz azalma
Yüksek ısılara dayanıklılık
KULLANIM ŞEKLİ
Maksimum 4 yağlamada 1 yenilenmesi tavsiye edilir.
1 şişe (250 ml) 5 lt motor yağı kapasitene yeterli ölçüdür.
Nano BorX Motor Yağı Katkısı’nın şişesini 5 dakika ters çevirip çalkalayarak nano partiküllerin homojen olarak karışmasını sağlayınız.
Daha sonra ürünü yağ haznesine boşaltınız.
Nano BorX Motor Yağı Katkısı’nın etkinliğini gözleyebilmek için aracınızı 5 dakika rölantide çalıştırmak veya 20 km. kadar kullanmanız gerekmektedir.
Uygun motor tipleri
Tüm benzinli,LPG li veya Dizel motor tipleri
Kullanım Alanları
Otomobil,minibüs,panelvan,hafif ticari vb araçlar
Ürün Belgeleri
TUV NORD TSE EN ISO 9001
TUV NORD TSE EN ISO 14001
TSE-HYB Belgeli tesislerde üretilmektedir.
EPDK Lisanslıdır
Ağırlık :
250 ml
Uygulama Tipi :
Profesyonellik gerektirmeyen,kişisel uygulamalı bir ürünüdür.

Nano Bor X Bor Motor Katks Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/main/nano_bor_x_bor_motor_katkisi-361-0-39.html)

Ziyaretçi049
04/06/2011, 13:06
Motor Yağı ömründe % 50 Artış
Motor Gücünde % 10 Artış
% 20 ye varabilen Yakıt tasarrufu

Abi bu mümkünmüdür :)
Üretici firma biraz fazla zorlamış gibi limitleri

femoli
04/06/2011, 13:12
Dün 2011 Avrupa Birliği Kalite Ödülü Aldılar , Çığran Sarayında Ödül Dağıtımı Vardı ,
öyle bir geçer zamanki dizisinde oynayan carolin bile en iyi kadın ödülü almış :) Nano Bor x te 2011 avrupa kalite ödülü aldı ,

Tabikide bu ürün Nano Bor X Ankarada Kemal Oto da :)

takres
04/06/2011, 14:48
değerler gerçeği yansıtıyorsa süper...

onuryildiz_06
04/06/2011, 23:39
mehmet abi benden sonra mı oldu bu indirim:)

onuryildiz_06
04/06/2011, 23:43
özür diliyorum, yakıt katkısı da almıştım karıştırdım, i'm sorry :(

kuhi
04/06/2011, 23:48
özür diliyorum, yakıt katkısı da almıştım karıştırdım, i'm sorry :(
yakıt katkısının bir etkisini gördünüz mü peki ?
Arabanın çekişinde felan...

15NY456
05/06/2011, 02:20
abı ya burdura nasıl göndercen onu sen hesabına para cıkalım kargo barı yap :)

cemal arslan
05/06/2011, 11:15
hayırlı satışlar...

USTA
05/06/2011, 18:36
Kangoonun bakım zamanına daha var,zamanı gelince 1 kutu alırım senden kardeşim,hayırlı satışlar...

izoci
05/06/2011, 21:18
hemşeriim gelmiş :D abi benim bakım 2 hafta sonra rüzgarlıkla birlikte alam senden :)

femoli
06/06/2011, 10:09
mehmet abi benden sonra mı oldu bu indirim:):D sana indirimli verdik allah iyiliğini versin ,bor katkı + dizel katkısı 62,50 :)

abı ya burdura nasıl göndercen onu sen hesabına para cıkalım kargo barı yap :)

buradan alabilirsin kredi kartı ile havale ile nasıl istersen ..

hemşeriim gelmiş :D abi benim bakım 2 hafta sonra rüzgarlıkla birlikte alam senden :)
al artık şu cam rüzgarlığını kalmayacak elimde o zaman isteyeceksin :D

izoci
06/06/2011, 10:47
allah korusun abi :D

onuryildiz_06
06/06/2011, 17:11
yakıt katkısının bir etkisini gördünüz mü peki ?
Arabanın çekişinde felan...
yakıt katkısını henüz kullanmadım, depo fuldu, disdiribütör arkadaşta oradaydı depo yarıya geldiğinde yakıt katkısını ilave edip üzerine tekrar yakıt almamı bu şekilde daha iyi karışacağını söyledi, araba da yakmadığı için henüz kullanamadım:bye10000:

femoli
06/06/2011, 20:32
Onur birebir Distrübütör ile görüştü gereken tüm detayları anlattı , ben o kadar anlatamam :)

onuryildiz_06
06/06/2011, 22:16
Onur birebir Distrübütör ile görüştü gereken tüm detayları anlattı , ben o kadar anlatamam :)
mehmet abi haklı her ne kadar distrübütörü yanlış yazmış olsam da bizzat kendisiyle görüştüm ve detaylı bilgiyi aldım:))

femoli
07/06/2011, 18:38
mehmet abi haklı her ne kadar distrübütörü yanlış yazmış olsam da bizzat kendisiyle görüştüm ve detaylı bilgiyi aldım:))
:D estafurullah güle güle kullan ..

kayya
08/06/2011, 09:18
Aracımla 3.200 km yaptım. Sıfır almıştım. Şimdi ben bu motor yağı katkısını alıp eklesem etkisi olur mu? Yoksa bakım zamanı geldiğinde yeni yağa mı karıştırmak lazım? Fikri olan var mı arkadaşlar?

onuryildiz_06
08/06/2011, 13:43
Aracımla 3.200 km yaptım. Sıfır almıştım. Şimdi ben bu motor yağı katkısını alıp eklesem etkisi olur mu? Yoksa bakım zamanı geldiğinde yeni yağa mı karıştırmak lazım? Fikri olan var mı arkadaşlar?
distürübütör arkadaş yeni yağa eklemenin en sağlıklısı olduğunu söylemişti, nano internet sitesinden de detaylı bilgiye ulaşılabilir

femoli
08/06/2011, 14:20
3200 km deki bir araca atılmaz katkı ürünleri 8000 kmden önce atılmaz 10000 bakımını yaptırıp kullanabilirsiniz..

femoli
23/06/2011, 19:08
Nano bor x katkı alanlara bir yıl boyunca geçerli ferdi kaza sigortası hediye .. + 1 milyon dolar sigortalı aracınıza bir sorun olması dahilinde aracınız tamamen sigortalı olmuş oluyor ..