PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alınık vodafone modem

pdr42
04/06/2011, 10:47
arkadaşlar elinizde kullanmadıgınız vodafone marka vodem marsa uygun fiyata alabilirim. elinde olanlar irtibata gecerse sevinirim

aliserhanuyar
06/06/2011, 23:24
Mustafa benden sana tavsiye kesinlikle alma. Yada alacaksan eğer vodemi kullanacağın yerin yanıbaşında 3g vericisi olsun. Ben 24 ay tahattüt verip aldım bunun 9 ayını boşa para ödedim. Onlarca şikayet oluşturdum hiçbir faydası olmadı,kullanmadığım vodem için çatır çatır ödedim parasını. Beni dinlersen sakın bulaşma. İnternetten sikayetim.com' a gir bi incele vodem sorunlarını bana sorarsan.

pdr42
06/06/2011, 23:59
serhan kardes tesekkürler uyarın icin. ben cep neti kullanıyorum yavas ama idare ediyor cokta hesaplı ama n81 takıp kullanıyom telefonsuz kaldım bari vodem alıyımda onda kulanıyım dedim bizim n81 den yavas ta olacak degildir herhalde. taahhütlü degil bu .

aliserhanuyar
07/06/2011, 00:03
Valla alma mecburiyetin varsa tahattütsüz olanları bi dene 3 aylık falan var. eğer kullandığın yerde güzel çekiyorsa devam edersin ama diirek tahattüte girme, çektiğimi bi ben bilirim bide vodafone müşteri hizmetleri, bi kaç kez sırf gıcık olduğum için birbuçuk saat konuştum kapattırmadım telefonu müşteri hizmetlerine.

pdr42
07/06/2011, 01:14
bendeki konturlu hat hani aylık cep net tarfiesi var ya onu kullanıyıom telden giriyom notebooka baglıyorum teli o sekilde hızı fena degil ama telefonsuz kaldım vodem alıp telefonumu geri almayı dusnuyorum :) taahhüt falan aman aman:))