PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Kavaklıdere Oto - Ufak bir servis buluşması...

dagored
15/05/2007, 23:35
Bugün öğleden sonra ben, linos ve femoli üçlüsünden oluşan ufak bir Ankara grubu, Kavaklıdere Oto Servisini ziyarete gittik. Servis çalışanlarının ilgisi, alakası ve güleryüzlülüğünün yanı sıra, göstermiş olduğu muhteşem ilgiden, inanılmaz derecede lezzetli olan ıslak keklerden, bol bol ikram edilen çay kahveden, ve de herşeyden daha öte oluşturduğu sicak ve samimi bir ortamdan dolayı değerli Müslüm Abime teşekkürlerimi sunarım....

Linos
15/05/2007, 23:36
Bugün öğleden sonra ben, linos ve femoli üçlüsünden oluşan ufak bir Ankara grubu, Kavaklıdere Oto Servisini ziyarete gittik. Servis çalışanlarının ilgisi, alakası ve güleryüzlülüğünün yanı sıra, göstermiş olduğu muhteşem ilgiden, inanılmaz derecede lezzetli olan ıslak keklerden, bol bol ikram edilen çay kahveden, ve de herşeyden daha öte oluşturduğu sicak ve samimi bir ortamdan dolayı değerli Müslüm Abime teşekkürlerimi sunarım....

Baştan ufak bir satış durumu olsa da sonradan telafi ettik sanırım... ;)

erdiyilmaz
15/05/2007, 23:37
vaktim oLsaydı ben de uğramaya çaLışırdım.
en yakın zamanda görüşürüz insaLLah ; )

microab
15/05/2007, 23:42
Bende 20.000 de Oradayım inşallah :D

dagored
15/05/2007, 23:44
Baştan ufak bir satış durumu olsa da sonradan telafi ettik sanırım... ;)

ben anlamam abi, bir dahaki sefere ıslak kekler senden :D:D:D

hatta boşverelim keki, bir dahaki sefere rakılar senden olsun :D:D:D:D

femoli
16/05/2007, 08:54
bende müslüm kardeşime çok teşekkür ederim bir firma sahibinden çok bir arkadaş gibi gösterdiğin yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederim bütün çalışanları güleryüzlü sevecen insanlar . Bu arada kekler müthişti en kısa zaman da birdaha gelmeyi düşünüyorum :):):) Zaten emre bıktırmış hiç ayrılmıyormuşki ordan :):):):)

06kaymak
16/05/2007, 09:22
her zaman beklerim arkadaşlar....

GaladrieL
16/05/2007, 10:27
keşke bende gelebilseydim :(

Misafır
16/05/2007, 10:32
güzeeeel.

işte böyle olun beyler.
siz de bu tür şeyleri yazın ki bizler yazdığımızda o kadar göze batmasın.
sizler de paylaşın serviste olup bitenleri.
bu tür yazımlardan kaynaklı yanlış anlama olmasın kimsede.

görmek istediğim buydu,

gerek kavaklıdere oto servisine gerekse sizlere teşekkür ederim.
daha güzel haberlerinizi bekliyoruz. ;)

jeoenis
16/05/2007, 11:04
tabi bizi davet eden yok :D:D:D:D:D:D

unik06
16/05/2007, 11:08
tabi bizi davet eden yok :D:D:D

+1 :destere::destere::destere:

:bur2::bur2::bur2:

jeoenis
16/05/2007, 11:10
oruç gel bizde buluşalım (ama sorun şurda biz onlar gibi değiliz)

06kaymak
16/05/2007, 11:12
butun gp sahıplerını beklerım...:) burası sızın servısınız...

dagored
16/05/2007, 11:27
şunuda belirtmek isterim ki; bu konuyu açmamdaki amaç, Kavaklıdere Servisini övmek değil. Zaten servisleri yüceltmek ya da yerin dibine sokmak benim üzerime düşen bir vazife değildir.

İllaki servisler hakkındaki olumlu ya da olumsuz düşüncelerim olacaktır. ancak benim bu söylemlerim sadece o servis hakkındaki nacizane fikirlerim olur. daha ileriye gitmez!

Benim bu konuda özellikle belirtmek istediğim; servisinden daha ziyade Müslüm abinin bizlere göstermiş olduğu yakınlık ve de oluşturduğu sıcak ve samimi ortamdır..

Mısafır
16/05/2007, 11:28
Ankaradan boyle bir haraket nasıl mutlu etti beni bilemessiniz... ankara istanbul ve izmir ve diğer illerimizde biz meraklı uyelerin her turlu derdıne derman olacak servısler olması dılegıyle...

Emre; bu tur başlıkların servisi ovmek veya ovmemekle alakası yok. eğer iyi hizmet güler yüz varsa bunlar yazılmalı. hem servis bu davranıstan onurlanmalı hem de uyeler kendilerine pay cıkartmalı... bu yazıları goren servis calısanları artık davranıslarını ona gore duzenler baska servıslerde ornek alır... servısler bızden para kazanmıyorkı araclarımız cok sukur garantılı...
GpTR uyleri ve servisler her zaman bir butunluk olacaktır. bu bağlamda onemli olan gptr uyelerının her zaman heryerde en ıyı hızmetı almaları ve en guler yuzlu ınsanları karsılarında bulmaları ıcın elımızden gelenı yapacagız...

dagored
16/05/2007, 11:34
Müslüm abinin servisinden ve de Müslüm abinin samimiyetinden yaklaşık 2 aydır haberdarız, yeni olan bir olay değil. sadece servisinde ufak bir buluşma olduğu için açılmış bir konu :D:D

@Vadi; çalışmalarınızda başarılar dilerim..

Misafır
16/05/2007, 11:41
şunuda belirtmek isterim ki; bu konuyu açmamdaki amaç, Kavaklıdere Servisini övmek değil. Zaten servisleri yüceltmek ya da yerin dibine sokmak benim üzerime düşen bir vazife değildir.

İllaki servisler hakkındaki olumlu ya da olumsuz düşüncelerim olacaktır. ancak benim bu söylemlerim sadece o servis hakkındaki nacizane fikirlerim olur. daha ileriye gitmez!

Benim bu konuda özellikle belirtmek istediğim; servisinden daha ziyade Müslüm abinin bizlere göstermiş olduğu yakınlık ve de oluşturduğu sıcak ve samimi ortamdır..

hassasiyet gösterme sebebini anlayamadım.
ben de zaten farklı birşey söylemedim.
bizler de aynı şeyi yapıyoruz.
farklı birşey yapmıyoruz.

tekrar tebrik ederim.

dagored
16/05/2007, 11:47
hassasiyet gösterme sebebini anlayamadım.
ben de zaten farklı birşey söylemedim.
bizler de aynı şeyi yapıyoruz.
farklı birşey yapmıyoruz.

tekrar tebrik ederim.
hassasiyet değil sadece bir açıklamaydı.
bende senin farklı birşey söğlediğini söylemedim ki,

teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Misafır
16/05/2007, 12:01
açıklama yapmana gerek olmadığı kanaatindeyim.
özellikle kalın harflerle yazınca yanlış anladım demek ki ;)
kusura bakma.
özür dilerim.
yukarıda da yazdığım gibi bu tür küçük buluşmalar yaptığınızı belirtmeniz inan çok hoşuma gitti.
böylesi şeyler artmalı diye düşünüyorum.
misal biz dün akşam yaptık böyle birşey
kutlay da bizimle beraberdi.
o da bizim kadar zevk aldı küçük buluşmamızdan.

o sebeple bu tür buluşmalar gerçekleştikçe hepimiz açısından daha olumlu şeyler olacağı kanaatindeyim.
en azından yanlış anlamalar ve ön yargılı yaklaşımlar yavaş yavaş site genelinde ortadan kalkacaktır.
bu bile hepimiz için çok güzel ve olumlu bir gelişme olur diye düşünüyorum.

tekrar teşekkür ederim.

Mısafir
16/05/2007, 12:12
İyi servisleri böyle böyle yüceltmeliyiz. Burada yazılanlar onlar için iyi bir jest olmasının yanında diğer üyelerin de sempatisini kazanmalarına yol açıyor. Bir çoğumuzun servise gittiğinde beklediği şey ilgi ve güleryüz. Zaten çoğu servis problemimizi er yada geç çözüyor. Önemli olan bizi araçlarımı hakkında bilgilendiren, bizimle ilgilenen samimi ve bilgili servislerin çoğalması. Bu ziyaretleri sıklaştıralım forum olarak.

Linos
16/05/2007, 12:15
butun gp sahıplerını beklerım...:) burası sızın servısınız...

Harbiden öyle! Benim dün yanımda para kalmamış, kasadan biraz para aldım çıktım! Kimse n'oluyor demedi... Bu esnada bir kaç evraka da imza atmış bulundum ama içeriğini hatırlamıyorum...

:D :D

femoli
16/05/2007, 12:45
yaparsın sen bende diyorum linos bir ara kayboldu nereye gitti demek kasaya doğru yönelmişsin seni gidi seni :):):):):)

yok müslüm kardeş olduğu gibi bir insan kendi bir müdürden çok orada çalışan müşteri hizmetlisi gibi bir şey bir ara kekleride ben yapıyorm felan dedi inanmadık baya hamarat bir arkadaşımız yanlız içine şerbeti biraz az koymuşsun bir dahaki sefere olmasın ::):):muha:

İbrahimKC
16/05/2007, 12:51
Yuh ya abicim gene dağıtmışsınız servisi. Resmen KIMIL ZARARLI sısınız siz.

Birşey değil sizin yüzünüzden servis kapanacak.

Müslüm sen onlara bakma valla. Sadece 3'ü bir arada modu olmuş biraz. Yoksa hepimiz böyle değiliz. Efendi efendi dururuz biz :)

Adamlar gene servisi silip süpürmüşler birde utanmadan keklerin şerbeti azdı diyorlar.. El İnsaf....

Mısafır
16/05/2007, 13:13
kek işi guzelmıs... ;)

İbrahimKC
21/05/2007, 13:27
Çok merak edilen Islak Keki görüntülemeyi başardık. Flash Flash Flash Şok Şok Şok.. Hemde yiyicileri ile beraber...

Cumartesi Günü KAvaklıdere'deydik. 1-2 işi hallettirmek için gittik ama 4 saat oturup muhabet ettik. Müslüm çok çok teşekkür ederim kendi adıma. Herşey çok güzeldi.

Mehmet valla allah seni inandırsın kek bir ıslaktı bir ıslaktı ki sorma...ÖZel üretim.

https://img413.imageshack.us/img413/4816/1006683rh4.jpg (https://imageshack.us)

Baksanıza adama nasıl yiyor..
https://img413.imageshack.us/img413/9538/1006685nc3.jpg (https://imageshack.us)

https://img413.imageshack.us/img413/3706/1006687fx6.jpg (https://imageshack.us)

Hala Yemeğe devam ediyor.. Allah gözünü doyursun valla...Pastanede kek kalmadı..
https://img413.imageshack.us/img413/5800/1006688cy9.jpg (https://imageshack.us)

GaladrieL
21/05/2007, 13:29
Hocam ayıp oluyo ama :p Hani bize, insan bi lokmada bize saklar de mi..!

ufuk61
21/05/2007, 13:37
kardeşlerim afiyet olsun yiyin yiyin bizler burda daha öğle yemeğine bile cıkamadık ağzımız sulandı beeeeeeeeeee

dagored
21/05/2007, 13:40
Müslüm abi servisin adını değiştirmeye karar vermiş;

" Kavaklıdere Islak Kek ve Fiat Yetkili Servisi "
:D:D:D

06kaymak
21/05/2007, 13:55
afiyet olsunnnnn....

femoli
21/05/2007, 14:00
alacağın olsun müslüm kardeş sen yedir arkadaşlara emre zaten hiç çıkmıyor herhalde kek in tadını alınca nasıl çıksınki yanına uğrayacağım ama bu sefer iş için hem muhabbet hem iş keklerden bana ayırın bak ona göre heee :):):)):)

memat
21/05/2007, 15:31
banada ayırın yarın ordayım

dagored
21/05/2007, 16:00
alacağın olsun müslüm kardeş sen yedir arkadaşlara emre zaten hiç çıkmıyor herhalde kek in tadını alınca nasıl çıksınki yanına uğrayacağım ama bu sefer iş için hem muhabbet hem iş keklerden bana ayırın bak ona göre heee :):):)):)

Müslüm abi bir tanedir mehmet, değil kek zehir verse bile giderim yanına... ;)

eakbas
21/05/2007, 16:00
ben gecen cuma habersiz gittim muslum abinin yanına ne kendisi vardı ne de kek :)

şaka abi alınma beni arayıp sorman bile büyük incelikti. teşekkürler

femoli
21/05/2007, 16:02
emreeeeee senin bir çıkarınmı var ortakmı oldun yoksa kavaklıdereye ne bu övgü oranın zaten övülmeye ihtiyacı yok başı başına gidenler görür :):):):):)

müslüm ne iş naptınız bu adama

neyse ben sana diyeceğimi bilirim buluşunca ............. dogored kardeşim heheheh :):):):):

06kaymak
21/05/2007, 16:03
ben gecen cuma habersiz gittim muslum abinin yanına ne kendisi vardı ne de kek :)

şaka abi alınma beni arayıp sorman bile büyük incelikti. teşekkürler

haklisin emrah...ama soz telafi edecegim....:)

elbruz
21/05/2007, 16:33
bende cumartesi uğramıştım müslüm abi çıkmış yoktu...:uhohu:

femoli
21/05/2007, 16:56
Mehmet. Otomobil sektöründe tanıdığım en iyi insan Müslüm Abi,

Nacizane fikirlerim ;)

Bunu yazdım emre:duel:

06kaymak
21/05/2007, 16:58
bende cumartesi uğramıştım müslüm abi çıkmış yoktu...:uhohu:

mehmet ne zaman geldin cumartesi gunu?

elbruz
21/05/2007, 17:10
mehmet ne zaman geldin cumartesi gunu?
abi akşam olduydu altıyı geçtiydi seni sordum yeni çıktı dediler ses geliyordu lastikten onun için uğramıştım ordan geçiyordum nöbetçiymiş sizim ora..

tempesty
21/05/2007, 18:13
bugün bende oradaydım motorumdan gelen rahatsız edici bir ses nedeniyle uğradım fakat araba servise girince ne hikmetse düzeldi ses soluk kesildi :) şaka bi yana yine her zamanki güzel ilgin için çok teşekkür ederim müslüm tekrar görüşürüz arabaya bişey olmasa bile sende bizim buluşmalara bi gel artık ya :)

Linos
21/05/2007, 19:40
Baksanıza adama nasıl yiyor..

Hala Yemeğe devam ediyor.. Allah gözünü doyursun valla...Pastanede kek kalmadı..

Önceki gidişimde çok yiyememiştim, içimde kalmış! :D :D