PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : milano lpg taktırıpta aracında sorun çıkan var mı?

pfeiffer
02/06/2011, 11:18
2006 puntoma 10 ay önce Balıkesir merkezde barlas otogazda milano lpg taktırttım.5 ay sonra araçta problemler çıkmaya başladı. araba gazda silkeleme, çekmeme, gaz yememe, ekranda hata kodu verdi, sildirdim yine aynı. barlas lpg ye götürdüm ama bir türlü çözüm bulamadılar. hatta araba iiki gün onlarda kaldı.arabanın her tarafını ellemişler. arabam iyice bozuk bir şekilde elime verdiler. benzinde bile gitmez oldu araba.
sonra duydumki başka marka araçlardada o adama aynı marka lpg taktıranlar varmış ve hatta bazıları sorundan dolayı lpg yi iptal etmiş, 2 yıldır benzinde kullanıyormuş.
böyle problemler yaşayanlar varmı arkadaşlar. ne yapabiliriz?

synx
02/06/2011, 16:56
Geçmiş olsun büyük talihsizlik umarım çözüm bulunur.

blk_hakan
02/06/2011, 17:06
Hocam geçmiş olsun gerçekten ne demeli şansmı bilmemezlikmi bilemedim aracıma yeni lpg taktırdım Efe otogazda birde orayı deneyin derim size bana söylenen ise atiker bizim arabalar için en uygun olanıymış...

takres
02/06/2011, 18:37
lpg çok önemli bir husus araştırıp montaj yaptırmak lazım...

pfeiffer
03/06/2011, 18:34
artık lpg yi kapattım. aracı benzinle kullanıyorum...bu lpg kitini söktürüp satabilirmiyiz ki?... ;(

tnrsrc
03/06/2011, 22:24
markayı ilk defa duyuyorum... Sorunsuz olarak en çok tercih edileni kullanmak lazım.