PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evocular İstanbulda Buluşuyor....

emrahcelik
01/06/2011, 20:44
Sevgili Evocu Arkadaşlarım İstanbulda Güzel Bir Evo Buluşması Yapmayı Planlamanın Artık Zamanı Sizce Gelmedimi Havalarda Isınıyor Çoğumuz Evomuza Yeni Kavuştuk Daha Birbirimizi Tanımıyor...Artık Birbirimizi Tanımamız Gerek Bu Konu İle İlgili Düşüncelerini Paylaşmak İsteyen Yokmu Bu Ay İçinde Güzel Bi Buluşma Yapalım Artık Ayda Yılda Bir Oluyor Uzak Yakın Demiyelim Lütfen Biraz Fedakarlık Yapabileceğimizi Düşünüyorum...Bu konuda sitenin operatorlerininde tam destek vereceğine inanıyorum...Benim Kafamda Güzel Bir Belediye Tesisinde Öğlen Yemeği Düzenlemek Vardı...Hem Hesaplı Olur Hem Kaliteli İnsanlar Otoparklarda Buluşupta 1 Saat Arabasının Başında Beklemek Zorunda Kalmaz Çekeriz Arabalarımızı Otoparka İyice Toplanana Kadar Bekleriz Araba Başında Sonra Hep Birlikte Girer Yemekse Yemek Çaysa Çay Güzel Sohbet Muhabbet Sonra Çıkar Güzel Fotolar Çekeriz Vedalaşırız veya buluştuğumuz çevrede en işlek caddesinde bi konvoy halinde sessizce turlar vedalaşırız..

acRep
01/06/2011, 21:30
Evocu'lar mı oldu şimdii !!

Böl parçala yönett :) Bende sadece beyaz puntolara özel bi buluşma ayarlıycam :D

WiSTaRiA
01/06/2011, 22:03
egzotik kırmızılarıda unutmamak lazım :D

acRep
02/06/2011, 02:34
Haklısın abi :) En çokta Arizona bej'leri Toplantısını merak ediyorum :D (*Gp Çoşkun abi yanlızları oynar herhalde :) )

emrahcelik
02/06/2011, 02:43
Ayıp Ediyorsunuz :) herkeze açık isteyen motosikletle gelsin evoculardan derken şuan için onları toplamak daha önemli siz GPciler zaten aşağı yukarı tanıyorsunuz birbirinizi..ama evolar yeni hepsinin gelmesini isterim..asla belli bi model için sınırlama yoktur yanlış anlaşılmasın sadece evolar olarak nekadarız görelim yani :)) siz GPcilerin yeri ayrı

barslan112
02/06/2011, 03:30
Ayıp Ediyorsunuz :) herkeze açık isteyen motosikletle gelsin evoculardan derken şuan için onları toplamak daha önemli siz GPciler zaten aşağı yukarı tanıyorsunuz birbirinizi..ama evolar yeni hepsinin gelmesini isterim..asla belli bi model için sınırlama yoktur yanlış anlaşılmasın sadece evolar olarak nekadarız görelim yani :)) siz GPcilerin yeri ayrı

hadi bakalım güzel bir buluşma olsun inşallah

diesel32
02/06/2011, 08:58
evet destek veriyorum hatta florya sosyal tesisleri uygun olur diye de yer konusunda fikir ortaya atıyorum ne dersiniz? hem sahilden konvoy şeklinde güzel bir turda atmış oluruz...

whitegold
02/06/2011, 11:14
Ayıp Ediyorsunuz :) herkeze açık isteyen motosikletle gelsin evoculardan derken şuan için onları toplamak daha önemli siz GPciler zaten aşağı yukarı tanıyorsunuz birbirinizi..ama evolar yeni hepsinin gelmesini isterim..asla belli bi model için sınırlama yoktur yanlış anlaşılmasın sadece evolar olarak nekadarız görelim yani :)) siz GPcilerin yeri ayrıişte sizlerde evocular gp cıler dıye ayırım yapmayıp bızım buluşmalarımıza katılsanız sızlerde herkezı tanırsınız evocu gp cı yoktur fıat cı vardır bencede boyle bolunme hos olmuyor tabıkı evocular kendı aralarında kendı aracları hakkında dusunce yorum elestırı tavsıye vs bılgı alışverısı olur ama buluşmalarda bence eee onlar gp cı onlar evocu ayrımı yapılmaması daha hoş olur arkadaşlar,şimdiden iyi buluşmalar belkı vakıtım olursa bende buluşmanıza katılırım o beyaz punto ayrımı yapan onur kardeşimide alıp:)

emrahcelik
02/06/2011, 11:16
Ya Sıkıntı Yok Gelin Tabiki :) ama önemli olan evocuları tavlamak dışarıda daha bu forumdan haberi olmayan bir sürü evocu var ama buluşma için fikri olan yokmu tarih - yer nasıl bi konsept olmalı yokmu istek bi ortayı bulalım

jrgakbulut
02/06/2011, 11:47
evet destek veriyorum hatta florya sosyal tesisleri uygun olur diye de yer konusunda fikir ortaya atıyorum ne dersiniz? hem sahilden konvoy şeklinde güzel bir turda atmış oluruz...

katılıyorum :) +

jrgakbulut
02/06/2011, 11:48
bence burger yada mcte olur aksam saati:) yada öğlense :) kimsenin hayır diceni sanmıyorum :):) ben şahsen kahvaltı yapmiyorum ama bu katılmicam anlamina gelmes amksat beraberlik

emrahcelik
02/06/2011, 12:13
Evet :) Gerçekten Parlak Bi Fikir Yıl 2005 e geri döndük Arabalar 106-306 merter mcde toplanıp ikitelliye drag yarışı yapmaya gideriz :)) veya mcde gelip polis arabaları bağlar..ben daha nezih bi ortam düşünmüştüm oturup bi muhabbet ederdik falan filan :)

jrgakbulut
02/06/2011, 12:22
o zaman gidelim abicim yesilkoye batak atip nargile içelim:D

whitegold
02/06/2011, 14:02
dışardan karışmak ıstemem ama bence once bır tarıh koyun arkadaslar daha sonra katılım lıstesı vede daha sonra bu ısı organıze edebılecek bır gonullu,nacızane fıkrımı soyleyım hem herkeze ortak nokta olsun en son ıstanbul forumda bulusma yapmıstık ve oturup sohpet ettıgımız yer gayet guzeldı orasını dusunebılırsınız toplu resım ıcın en uygun yerlerden bırı alısverısmerkezlerıdır hem katılım artar hem aklınız araclarda kalmaz derım tabıkı toplumada uyarım , sankı evocular benı kabul ettıde bende gelın guvey oluyorum:):):)

diesel32
02/06/2011, 14:28
haftaya h.sonu yapalım mı? yönetimdekilerden biri el atsa şu işe... forum istanbul olmuş bence alışveriş merkezi yerine açık alanlar tercih edilmeli hem havalar güneşli bugünlerde... bu yüzden fikir olarak florya sosyal tesisler diyorum... hem sahilde konvoy yaparız hem skydome ile :siritma: güzel güneşli bi sahil havası alırız :cool:

not: toplu foto çekimleri benden olsun :) profesyonel foto. makinem var...

emrahcelik
02/06/2011, 15:30
ozaman CNR fuar merkezzinin otoparkında toplanalım fotoğraf çekiliriz kocaman açık alan ;) ordanda konvoy halinde florya belediye tesislerine gideriz veya yemek olmasın diyorsanız yeşilyurt spor klubunun yanında manzara cafe var orda hep birlikte çay içeriz gittim felaket ferah biyer :) tarihi siz koyun Seçim var ona göre ayarı verelim

34ozkankurtuldu34
02/06/2011, 15:44
Bence bu iş yalan olur trakya buluşması var yakın zamanda ama olursa katılırım artık sadece katılımcı olacagım :) ama malesef trakya buluşmasına katılmama kararı aldım. beklemedeyim...

emrahcelik
02/06/2011, 15:53
Trakya buluşmasıyla istanbul buluşması ne alaka :) millet istanbul içine uzak olmasın diyor ortak biyerde buluşalım diyor :)

34ozkankurtuldu34
02/06/2011, 16:01
Emrah trakya buluşmasının listesine bir bak istersen kaç istanbullu var görürsün herkezin adına konuşmaktan vazgeç kendi adına ifadeler kullan.

diesel32
02/06/2011, 17:24
ozaman CNR fuar merkezzinin otoparkında toplanalım fotoğraf çekiliriz kocaman açık alan ;) ordanda konvoy halinde florya belediye tesislerine gideriz veya yemek olmasın diyorsanız yeşilyurt spor klubunun yanında manzara cafe var orda hep birlikte çay içeriz gittim felaket ferah biyer :) tarihi siz koyun Seçim var ona göre ayarı verelim

fena fikir değil uyar bana... hatta orda foto çekimi çok daha rahat olabilir... :wink:

bu arada arkadaşlar trakya buluşmasını uzak bulanlarda bu vesileyle görüşmüş olurlar... kimse yanlış anlayıp alınmasın...

mm_isik
02/06/2011, 17:58
Buluşma tarihinin yakın olmasını; hem az sayıda katılım olacagini vede sağlıklı bir plan yapılmasına engel teşkil edeceğini düşünüyorum. (aylar oncesinden ne İstanbul buluşmaları düzenledik ;) )

WiSTaRiA
02/06/2011, 18:41
Arkadaşlar yok evocuymuş yok grandeciymiş yok bravocuymuş yok trakya buluşması yada yok istanbul buluşması bırakın bu işleri... Organizasyonlara katılmak isteyenler katılır ben istanbul buluşmalarının sadece özel sebeplerden dolayı ikisine katılamadım... Ben yol mesafe hiçbir zaman sorun etmedim... Çünkü dostlarım var İstanbulda... Hatta özkan kurtulduyla bir türlü karşılıklı kafaları çekicektik ama kısmet olmadı bir türlü... Hepsinin ismini buraya yazarsam uzun sürecek ama hepsi kendini biliyor zaten... İstanbul buluşması yapılsın dendi buluşma yapıldı ilanı 1 ay önceden verildi ama buluşma yapalım diyenler ortalıktan kayboldu... Tamam aracınız yeni olabilir hayırlı olsun ama evocu grandeci diye forumda örgütlenme gibi şeyler yapmamanızı öneririm... Burası kardeşlik dostluk platformu organizasyonlar bölücülük şeklinde değilde kaynaşma toplantısı olmalıdır...

emrahcelik
02/06/2011, 22:32
Bölücülük Falan Yok Art Bi Niyet Sergilemedik Yanlış Anlaşıldı Mesele Buluşma Buluşmadır Ben Bişeye Karşı Çıkmadım Kimsenin Adınada Konuşmuyorum Trakya Buluşmasınada Gitmek İsterim Benim İçin Sıkıntı Yok Keşke Her Hafta Buluşsak Ama Nedense Bu GP sahipleri değişik bi tripteler sanki taşlandığımızı hissettik evocuları bi çekememezlik var gibi esas ayrımcılığı onlar yapıyor :) bu bi yarışma değil maç falanda yapmıyoruz bu sadece sosyal aktivite yeni insanlar tanımak sosyalleşmek için ben özelden konuşarak gelmek isteyen arkadaşların telefon numaralarını alıyorum e-maillerini alıyorum ve hangi semtte olduklarını soruyorum hatta facebooktan bile ekliyorum buluşma olmadan önce internetten tek tek haber vericem buluşmadan 1-2 gün öncede şahsi telefonumdan aldığım numaraları tek tek aricam herkezin fikri düşüncesi kendine gelmek isteyene sonuna kadar kapımız açık he arkadaşlar derseki trakya buluşması bana uyar burdan birleşelim konvoy halinde oraya gidelim daha eğlenceli olur ben karşı değilim...istemeden birilerini kırdıysam özürdilerim

mm_isik
02/06/2011, 22:48
bence tüm hata başlıkta. burada 3 farklı modelin paylaşımları var. biz hiçbir buluşmamızda hadi gp ciler diyip konu bile açmadık. haydı hep beraber dedık dort koldan..yanlış burda anlıyorsun değilmi?
ayrıca şu GP sahıplerı ayrı trıpteler falan yazmışşın hiç hoş değil. bizde çekememezlik olsa buluşmalarımıza evosu, GP si olmayanı,stilo su katılmazdı.

önemli olan sitemizde ayrımcılık olmasın diğer sitelerdeki gibi.

E_N_D_E_R_
02/06/2011, 23:09
Florya tesisi de cnr expo da bana uyar...bolero kırmızısıyla gelirim :=))
yalnız hafta sonları sınavlarda görevim olur ayarı verır geliriz...iyi forumlar

ceyhuncinar
02/06/2011, 23:22
Evet başlık yanlış olmuş. Ama İstanbul Buluşması diye bir konu açtım 1 ay oldu yaklaşık ve 1 arpa boyu yol gidemedik. Trakya buluşması istanbul buluşmasına bahane olamaz arkadaşlar benim için sorun değil bu hafta hariç diğer haftalarda gelirim. Uzaklıkta sorun değil. Ama ben hala anlamıyorum öylece bekliyoruz. Trakya buluşmasında arkadaş organizasyonu yaptı ve herkesin katılımını sağladı. İstanbul da bunu yapacak kimse yok mu ? daha önceki buluşmalarda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ilk katılımım olacak benimde. İlk sıraya yazabilirsiniz geleceğim.

emrahcelik
02/06/2011, 23:43
Ya kusura bakmayın aslında bende mod coşkun abiye bir kaç evocu arkadaşlar görüştüm buluşma yapmak istiyoruz dedim destek verirmisiniz dedim napalım oda evocular istanbulda buluşuyor başlıklı bir konu aç dedi :) bütün sıkıntı burda kocaman harflerle yazıyorum HERKEZ GELEBİLİR..TÜM HALKA AÇIKTIR..HİÇBİR ZORUNLULUĞU ŞARTI YOKTUR....teşekkürler..ayrıca başlıktada sıkıntı olmamalı bence sen fenerin maçını izlemek için fenerlimi olmak zorundasın...

WiSTaRiA
02/06/2011, 23:47
Bölücülük Falan Yok Art Bi Niyet Sergilemedik Yanlış Anlaşıldı Mesele Buluşma Buluşmadır Ben Bişeye Karşı Çıkmadım Kimsenin Adınada Konuşmuyorum Trakya Buluşmasınada Gitmek İsterim Benim İçin Sıkıntı Yok Keşke Her Hafta Buluşsak Ama Nedense Bu GP sahipleri değişik bi tripteler sanki taşlandığımızı hissettik evocuları bi çekememezlik var gibi esas ayrımcılığı onlar yapıyor :) bu bi yarışma değil maç falanda yapmıyoruz bu sadece sosyal aktivite yeni insanlar tanımak sosyalleşmek için ben özelden konuşarak gelmek isteyen arkadaşların telefon numaralarını alıyorum e-maillerini alıyorum ve hangi semtte olduklarını soruyorum hatta facebooktan bile ekliyorum buluşma olmadan önce internetten tek tek haber vericem buluşmadan 1-2 gün öncede şahsi telefonumdan aldığım numaraları tek tek aricam herkezin fikri düşüncesi kendine gelmek isteyene sonuna kadar kapımız açık he arkadaşlar derseki trakya buluşması bana uyar burdan birleşelim konvoy halinde oraya gidelim daha eğlenceli olur ben karşı değilim...istemeden birilerini kırdıysam özürdilerim

GP sahipleri tripte olsa murat kardeşiminde dediği gibi evo bravo ve stilo sahiplerini hiçbir buluşmada göremezdik... Hadi gpciler buluşuyoruz demiyoruz senin yanlışın burada emrah kardeşim... Bu tür telaffuz gerçekten kırıcı kardeşim... Şunuda belirteyim trakya buluşmasına istanbuldan konvoy şeklinde gelinecek ha ben evocularla ayrı konvoy yapıcam dersen tripli GPcilerin arkalarına takılır gelirsiniz...

emrahcelik
03/06/2011, 00:22
Abicim Beni Tanımıyorsun Yanlış Anlıyorsun Bende Fiatın 3 adet arabası şuan kapımda Linea 1.4 fire benzinli - Punto 1.3 dizel active ve evoyuda yeni aldım 1.3 dizel evocularla buluşmanın amacı tamamen bilgi alışverişi ve tanışmaktır senin altındaki araç evomu sen benle evoyla alakalı neyi paylaşabilirsin meseleyi çarpıtmaya burda polemik yaratmaya gerek yok sonuçta bu bi araba yani ne göbek bağı benle kesildi nede benle mezara gelicek maksat dostluk kurmak ben tripte derken sadece bir arkadaşı kast ettim hepinizden özür diliyorum..

WiSTaRiA
03/06/2011, 00:48
Canım kardeşim aramızda 7-8 yaş var... Senin kapında 3 tane fiyat var benim şirketimde 18 tane fiat değişik araçları var... Sana 124 ten başlar yeni freemont jeep e kadar sayarım... Hattaa istersen piston çaplarını şanzıman dişlilerini hepsini sayarım... Sadece fiatla kalmam diğer markalarda da merak ettiklerinin cevaplarını alırsın benden... Hiçbir zaman karşındakini küçümsemiyeceksin... Ben seninle evo hakkında herşeyi paylaşırım artı kendim değil bu forum üyesi tüm arkadaşlar evo hakkında herşeyi paylaşır çünkü gp nin aynısı ne farkı varki? Meseleyi çarpıtmaya ve polemik yapmaya çalışanda ben değilim... neyse bu konuyu burada kapatalım bence... Konu uzar gideerrr... Uzatmayada meğillisin zaten... Her mesajın birbirinden beter çünkü...

USTA
03/06/2011, 00:54
İstanbul buluşmasına eşimle beraber gittiğimizde GP lerde vardı EVO larda vardı,hatta peterpan-Fatih'in sarı Stilosu da vardı.
Ben Stilocuların buluşmasına Kangoo ile katıldım,bir Kangoocu arkadaşımda bana eşlik etti...:)
Bu planlanan buluşmada Evo-GP ayrımı olmamalı diyorum,zaman uyarsa iki aracımdan hangisi müsait olursa onunla katılmak isterim...
https://img546.imageshack.us/img546/4319/kangoo.png

MURAT34
03/06/2011, 00:55
arkadaşlar yok evocuymuş yok grandeciymiş yok bravocuymuş yok trakya buluşması yada yok istanbul buluşması bırakın bu işleri... Organizasyonlara katılmak isteyenler katılır ben istanbul buluşmalarının sadece özel sebeplerden dolayı ikisine katılamadım... Ben yol mesafe hiçbir zaman sorun etmedim... çünkü dostlarım var istanbulda... Hatta özkan kurtulduyla bir türlü karşılıklı kafaları çekicektik ama kısmet olmadı bir türlü... Hepsinin ismini buraya yazarsam uzun sürecek ama hepsi kendini biliyor zaten... Istanbul buluşması yapılsın dendi buluşma yapıldı ilanı 1 ay önceden verildi ama buluşma yapalım diyenler ortalıktan kayboldu... Tamam aracınız yeni olabilir hayırlı olsun ama evocu grandeci diye forumda örgütlenme gibi şeyler yapmamanızı öneririm... Burası kardeşlik dostluk platformu organizasyonlar bölücülük şeklinde değilde kaynaşma toplantısı olmalıdır...

helal abi ellerin dert görmesin...

tayfux
03/06/2011, 01:01
bakın arkadaşlar coşkun hocam gibi arkadaşların tecrübelerinden yararlanalım..reklam olmasın ama ben aydintuning.com un eski forum sorumlularındanım..bize dedilerki kuşadası portalı açalım ben çok karşı çıktım hayır açmayalım bugün kuşadası olur yarın didim olur ondan sonra nazilli olur bölünür dinlemediler şu anda nerden baksanız 5 site açıldı böle bölüne bölüne..grandepunto evo bravo zaten motorları ve sistemleri hemen hemen aynı senin 75lik evon ile 75 lik gp arasında çok bir fark yok aslında eğer maksadın bilgi alışveriş ise gp cilerden daha çok bilgi alırsın çünkü tecrübeleri daha fazla malum 2006 çıkışlı gpler..ama ben emrah kardeşimizin kesinlikle art niyetli olduğunu düşünmüyorum ve bu buluşmayı trakya buluşmasından sonra olmasını öneriyorum iki buluşma ard arda pek uymaz gibi geliyor sonuçta evli çoluk çocuklu arkadaşlar var onlara zaman ayrıcaklar falan filan..dediğiniz gibi başlıkta problem var arabamız farketmez arabası olsun olmasın farketmez şu forumda bir muhabbet katarsa ne mutlu o kardeşimize..hepinizi can-ı gönülden seviyorum :)

USTA
03/06/2011, 01:06
arabamız farketmez arabası olsun olmasın farketmez şu forumda bir muhabbet katarsa ne mutlu o kardeşimize..hepinizi can-ı gönülden seviyorum :)

Otomobil bir araçtır,önemli olan dostluktur,marka ve model dostluğun önüne geçtiği anda orada durmayın...:thumbup1:

tayfux
03/06/2011, 01:27
Otomobil bir araçtır,önemli olan dostluktur,marka ve model dostluğun önüne geçtiği anda orada durmayın...:thumbup1:
puntom bana sorun çıkarsa da çıkarmasa da herzaman beni bu forum ortamına girmeme aracı olduğu için seveceğim :D

uraaal
03/06/2011, 02:00
geliriz hacım inş.düzgün bir zamanda yapılabilirse.

emrahcelik
03/06/2011, 02:42
Ayrım Falan Yok Herşey Karıştı Yanlış Anlaşıldı...Kimseyle Anlaşamadık :) Çıtır Bi Organizasyonla Evocu Arkadaşlar Birbiriyle Tanışsın İstedik Gpcilere bişey demedikki Gelmek İsteyen Vuyursun Gelsin Ne Münasebet Biz Kimseye Gelme Demedik Veya X Kişiler Gelmicek Demedikki Evocular İstanbulda Buluşuyor Dedik Okadar Gelmek İsteyen Vuyursun Gelsin Fenerbahçe - Galatasaray Maçı Olsa Beşiktaşlılar Gidip Maçı İzliyemezmi Bu Nasıl Yanlış Bir Düşünce..Lütfen Biraz Dikkatli Düşünelim..Gereksiz Yere Rahatsız Ettiğim veya Kalbini Kırdığım Büyük Küçük Herkezden Özür Dilerim..

WiSTaRiA
03/06/2011, 09:33
Bende emrah kardesimin art niyetli oldugunu dusunmuyorum... Hayirlisiyla istanbulda bir bulusma olursa bende katilirim... Sevgi ve saygilarimla...

Mustafa abi trakya bulusmasi listesinde goremiyorum seni :)

emrahcelik
03/06/2011, 11:51
Eywallah Abicim Saygılar :) Bu Trakya Buluşması Tam Olarak Nerede Olucak Burdada Yazarmısın Abi Trakya Bölgesinede Gelmek İsterim...Hatta Anlaşırsak Burdaki Arkadaşlarla Konvoy Halinde Hep Beraber Geliriz...

emrahcelik
03/06/2011, 11:52
Burdaki Derken Gene Yanlış Olmasın İstanbuldaki Arkadaşlarla Demek İstedim :)

SeaMaN
03/06/2011, 11:58
Yer ve tarih benim icin önemli arkadaslar calisma saatlerim farklı çünkü uzun saatler çalıştığım icin gelemeyebilirim, o yüzden ilk önce yer ve zamana karar verilmeli

emrahcelik
03/06/2011, 12:01
Senin Varmı bir fikrin acaba seçim günü olmasını teklif edenler oldu benimde kafama yattı herkez o gün izinli olucak muhtemelen seçim günü öğlen 1-2 sularında buluşuruz benim aklımda cnr fuar merkezinin otoparkında buluşmak var orda fotoğraf çekilirz sonra konvoy halinde florya belediye tesislerine gideriz bu arada sahil kesimindede bi ince boy gösteririz tabiki :)

USTA
03/06/2011, 12:33
Mustafa abi trakya bulusmasi listesinde goremiyorum seni :)

Nasip kardeşim,bu aralar yoğunum,söz veripte gelmemezlik yapmak istemem,bu yüzden adımı listeye ekletmiyorum...:)

emrahcelik
03/06/2011, 13:01
İstanbul Buluşması Başlıklı Konuda Liste Yapmaya Başladık bi ince Düşünen Arkadaşlar İsim Yazdırırsa Sevinirim Forumdan Kim Gelebiliyorsa Gelsin Hep Birlikte Toplanıcaz...linki atayım kolay bulmanız için.. https://forum.grandepuntotr.com/istanbul/27189-istanbul-bulusmasi.html

mertugurlu
11/06/2011, 19:25
ben trakya ya katılıyorum konvoyu ayarlarsanız çok güzel olur. hep beraber gitmiş oluruz.

AlemCi_SeRSeRi
12/06/2011, 11:21
Konvoy olucak trakya buluşması konusunu takip edersen istanbuldanda bi konvoy ayarlanıcak hep birlikte gidicez...

Orion
06/07/2011, 17:29
Sayin GP evo sahibi arkadaslar Cevrenizdeki kisiler Puntonuz güzelmis dedikleri zaman tepki veriyormusunuz? o Gördükleriniz Grande benimkisi +evo sis farlarim yuvarlak! Soguk saka bi yana Evo ön konsol güzel ve .