PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum Tişörtü

TEZEL PUNTO 45
15/05/2007, 17:50
Merhaba tum gp ailesi bizim okulda yaz geldıgı ıcın tısort gıymek ser oldu bende (gokhan abı)nın gonderdıgı forumumuzun tısortunu gıydım ama mudur benı okula almadı bu ne dedı sen tısort gıymemısınkı dedı sadece reklam bu dedı sen bu sıteden dedı paramı alıyorsun dedı tabı şakasına ama sadece bugunluk ızın verıyorum dedı bır daha gıymek yasak dedı bende baska tısort gıyıyorum ama forumumuzun tısortu cok guzel :icon_smile_sad:

microab
15/05/2007, 18:01
Merhaba tum gp ailesi bizim okulda yaz geldıgı ıcın tısort gıymek ser oldu bende (gokhan abı)nın gonderdıgı forumumuzun tısortunu gıydım ama mudur benı okula almadı

:yerlerde: :yerlerde: :yerlerde:

Tezell sen çok yaşa emi...

TEZEL PUNTO 45
15/05/2007, 18:03
nıekı alı abı ? :)

zeynepc
15/05/2007, 18:18
Merhaba tum gp ailesi bizim okulda yaz geldıgı ıcın tısort gıymek ser oldu bende (gokhan abı)nın gonderdıgı forumumuzun tısortunu gıydım ama mudur benı okula almadı bu ne dedı sen tısort gıymemısınkı dedı sadece reklam bu dedı sen bu sıteden dedı paramı alıyorsun dedı tabı şakasına ama sadece bugunluk ızın verıyorum dedı bır daha gıymek yasak dedı bende baska tısort gıyıyorum ama forumumuzun tısortu cok guzel :icon_smile_sad:

he heee..tezel deseydin sende sizi bi foruma üye yaparım sizde sabah akşam bu tişörtü giyersiniz diye...hatta gönder bide gp verelim müdüre :D

tigis
15/05/2007, 18:26
he heee..tezel deseydin sende sizi bi foruma üye yaparım sizde sabah akşam bu tişörtü giyersiniz diye...hatta gönder bide gp verelim müdüre :D

+1111111111111111 :)

TEZEL PUNTO 45
15/05/2007, 18:40
ewet dogru soluon zeynep abla ama mudurde renault clıo var o yuzden boswerr:)