PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jordan Mı ? Lebron mu?

Scottie
30/05/2011, 17:01
Basketbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncu tartışması başladı arkadaşlar....

ben tek kelimeyle JORDAN diyorum.. lebron da büyük oyuncu fakat Jordan ı geçemez... jordan bir efsane.. benim odamda onlarca posteri vardı eskiden.... onun hayatını okumuştum... her yaptığı olay.. ailesinin fidye için kaçırılması babasını öldürülmesi... daha bir çok olay var hakkında...

Jordan bir maçında sanıyorum nevw york knicks maçı olması gerek ilk devrede dizi dönüyor... ve Jordan ın en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı sanılırken.. Jordan soyunma odasından geri geriliyor ve o maçta kariyerinin en yüksek skorunu yapıyor...

sizce hangisi daha büyük...

Jordan m? LeBron James mi? - Hrriyet Basketbol (https://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/17909253.asp?gid=362)

haber alıntıdır.

izoci
30/05/2011, 17:05
bende sana sonuna kadar katılıyorum abi.

takres
30/05/2011, 17:35
kareem abdul jabbar :)

Moosty
30/05/2011, 17:57
kareem abdul jabbar :)

Kareem abdul jabbar 3 kişi değilmiydi yahu? Mazhar-Fuat-Özkan hesabı?

Evet futbola yabancıyım :D

Scottie
30/05/2011, 22:48
Kareem abdul jabbar 3 kişi değilmiydi yahu? Mazhar-Fuat-Özkan hesabı?

Evet futbola yabancıyım :D

basketbolada yabancısın....

tayfux
30/05/2011, 23:09
dinledim bu haberi daha önce ama biraz saçma gibi..basketbol hakemi olduğum için biraz takip ediyorum da jordan ı sokaktaki çocuğa sorun bilir o derece efsane olmuş artık ama lebron hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim tamam o da kesinlikle bir efsane ama bir jordan değil olacağını da düşünmüyorum..

Moosty
31/05/2011, 09:20
basketbolada yabancısın....

Evet :D

uzuncocuk
02/06/2011, 18:30
ankette hata! ıkı oyuncu hala faal basketbolcu dıgerlerının ıse basketbol hayatı bıtmıs lebron daha cok genc.! ılerde ne olur bellı degıl.... hıcbırı kobe kadar mac sonunu ıyı oynayamaz. hıcbırı lebron kadar atletıc ve ırı degıl adAM potayı kıracak:) hıc bırı kareem gıbı hook atamaz atana guluyorlar sımdılerde:) jordan gunumuz basketbol oyun tarzına donusun sembolu ...... ve bence 30 undan sonra jordan oldu.... ben mutlaka ankete nowıtskı ve durant ınde eklenmesını ıstıyorum.....