PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kablo yardımı gerekli acil ???

hamdi1905
25/05/2011, 00:03
arkadaşlar öncelikle merhabalar.puntoma hanidir heves ettiğim ve otocuların 60 dan aşağı fiyat vermediği farlara şerit led aldım ucuza.kablolardan biri şaseye - olan orası tamam da + kutbu parkdan alcakmışım.bu parkdan falan elektrik nasıl alınıyo? teyp kablolarından çok iyi anlarım ama bu lambo kablolarındada artık anlamam gerekiyo.sigorta kutusundan kablomu çekcem,park ampullerinin kablosunu sıyırıp ekmi yapcam(inşallah bu değildir),yoksa direk park soketlerine kablomu sokcam nasıl yapcağımı söylerseniz veya resimle gösterirseniz çok mutlu olurum.kafamda çok büyük fikirler var bunları artık kendim yapmak istiyorum.elektrikçiye gidin demeyin her gidişimde hem yoluyolar hemde insanın kendi yapması başka.daha önce teybi teğiştirdim kabloları falan ayarladım.bunuda gösterirseniz yaparım heralde :D şimdiden çoook teşekkürler...

skystar37
25/05/2011, 00:39
Soket üzerinde bellidir aslında ancak şuan bakamıyorum. Sitede yayınladığım bir link vardı o linkte punto için tüm şema vs. ne ararsan var yani servislerin kullandığı bilgilendirme eğitim gibi bişey ondan faydalanabilirsin diye düşünüyorum yada bilen bir arkadaşta yazabilirim.

hamdi1905
25/05/2011, 02:44
linki tekrar koyabilirmisiniz acaba araştırdım ama bulamadım

operatormurat
25/05/2011, 07:54
hamdi farın arkasında parkları yakan ampulun arkasına 2 tane kablo geliyor , eksiyide artıyı da buradan temin edebilirsin bence ...

skystar37
25/05/2011, 10:23
https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/24886-grande-punto-elearn.html

link yukarıdaki konuda yer almaktadır.